Skocz do zawartości
Forum

Majowe mamy 2021


Gość Gabi2991

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, odczuwacie już jakoś ciążę? U mnie jedynie brak okresu i delikatna bolesność piersi. Lekko się niepokoje, bo tak jak pisalam wyżej raz już poroniłam. Wtedy dość mocno odczuwałam ciążę, a potem nagle wszystko ustało i okazało się, że serduszko nie bije.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny, odczuwacie już jakoś ciążę? U mnie jedynie brak okresu i delikatna bolesność piersi. Lekko się niepokoje, bo tak jak pisalam wyżej raz już poroniłam. Wtedy dość mocno odczuwałam ciążę, a potem nagle wszystko ustało i okazało się, że serduszko nie bije.

 

 

Ja to tylko od czasu do czasu lekkie bóle podbrzusza. Rób sobie bete z krwi, mnie to uspokaja:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)

ja mam terminami 4 maja. To moja pierwsza ciąża i muszę przyznać że czuje się okropnie:( Na początku towarzyszył mi ból podbrzusza i ból piersi (tak jak przed okresem) teraz pojawiło się zmęczenie, ból głowy nudności ( poranne mycie zębów często kończy się wymiotami) nadwrażliwość na zapachy. Jednym słowem nie mam na nic siły. Mam nadzieję, ze to szybko minie i będę mogła zacząć się cieszyć tym stanem:/ 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Maja napisał:

Hej:)

ja mam terminami 4 maja. To moja pierwsza ciąża i muszę przyznać że czuje się okropnie:( Na początku towarzyszył mi ból podbrzusza i ból piersi (tak jak przed okresem) teraz pojawiło się zmęczenie, ból głowy nudności ( poranne mycie zębów często kończy się wymiotami) nadwrażliwość na zapachy. Jednym słowem nie mam na nic siły. Mam nadzieję, ze to szybko minie i będę mogła zacząć się cieszyć tym stanem:/ 

Hahaha. Z wymiotami i nudnosciami bywa różnie. Czasami mijają po 1 trymestrze, A czasami trwają do końca ciąży.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/9/2020 o 6:06 PM, Gość gość napisał:

Hejka. Jestem w 5 tyg. Dzisiaj bylam i ginekologa. Pecherzyk jest ale zarodka jeszcze nie widac. Bolą mnie piersi i brzuch jakby na okres. 😁

Zarodek pojawi się w 6tc , może już nawet z bijacym serduszkiem. Gratuluję 😊

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie tak  leże i strasznie boli mnie dół plecow tak jak by to były korzonki

Oczywiście uruchomiłam wujka Google i same smutne rzeczy dlatego chcę zapytać Was czy też tak miewacie? Wcześniej po lewej stronie brzuszek mnie bolal aż do pachwiny wzięłam tabletkę i przeszło a teraz te bóle pleców 😒

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/9/2020 o 8:06 PM, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny, odczuwacie już jakoś ciążę? U mnie jedynie brak okresu i delikatna bolesność piersi. Lekko się niepokoje, bo tak jak pisalam wyżej raz już poroniłam. Wtedy dość mocno odczuwałam ciążę, a potem nagle wszystko ustało i okazało się, że serduszko nie bije.

 

 

Natalia, a jak teraz? Jak sie masz? Ja bol podbrzusza, lekki wstret do jedzenia, lekkie mdlosci (caly dzien), zmeczenie ogolne, ciasne spodnie..

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Aga3+ napisał:

Natalia, a jak teraz? Jak sie masz? Ja bol podbrzusza, lekki wstret do jedzenia, lekkie mdlosci (caly dzien), zmeczenie ogolne, ciasne spodnie..

Ja też poronilam raz ale ja miałam odwrotnie praktycznie w ogóle objawów po za brakiem miesiączki i ciągłym niepokojem bo czułam że jest coś nie tak 

Tym razem ciągle ból brzucha, mdłości, bolące sutki i stały się ciemniejsze 

Obfita wydzielina biała 

Dzisiaj doszły bóle pleców i ciągle chodzę do ubikacji 

Ale i tak się martwię bo u mnie znowu jest krwiak

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Aga3+ napisał:

Natalia, a jak teraz? Jak sie masz? Ja bol podbrzusza, lekki wstret do jedzenia, lekkie mdlosci (caly dzien), zmeczenie ogolne, ciasne spodnie..

Bez zmian w sumie. Wg om mam 5t 5d. Czuję piersi, są wrażliwe. Raz na jakiś czas na kilka sekund boli mnie brzuch. W poniedziałek idę do ginekologa i będę wiedziała co i jak. Poza tym nie czuję jakbym była w ciąży. Ale tłumacze sobie że wszystko jest ok, tylko ma razie nie mam poważnych objawów.

Przecież nie mogę mieć takiego pecha że drugi raz się nie uda ..  😞 jestem też po chemii.

Odnośnik do komentarza

Jakiego ginekologa wybrałyście? Prywatnie czy NFZ? 

U mnie ciężko znaleźć kogoś dobrego na NFZ, ale znowu przerazają mnie nieco koszty wizyt prywatnych. Zwłaszcza, że im bliżej rozwiązania tym tych wizyt będzie więcej... 

 

Gdzieś kiedyś czytałam tutaj na forum, jak dziewczyny pisały, że ciążę prowadzą prywatnie, ale po skierowania na badania chodzą do lekarza nfz. Można tak? :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Pytanie napisał:

Jakiego ginekologa wybrałyście? Prywatnie czy NFZ? 

U mnie ciężko znaleźć kogoś dobrego na NFZ, ale znowu przerazają mnie nieco koszty wizyt prywatnych. Zwłaszcza, że im bliżej rozwiązania tym tych wizyt będzie więcej... 

 

Gdzieś kiedyś czytałam tutaj na forum, jak dziewczyny pisały, że ciążę prowadzą prywatnie, ale po skierowania na badania chodzą do lekarza nfz. Można tak? 🙂

A no właśnie też jestem ciekawa bo wybrałam lekarza prywatnie a że jestem jeszcze przed badaniami to chętnie bym się dowiedziała...z pierwszej ciąży wiem że jak chodziłam na NFZ to wyniki automatycznie przychodzily do lekarza mojego i trzymała je w karcie 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Mama88 napisał:

A no właśnie też jestem ciekawa bo wybrałam lekarza prywatnie a że jestem jeszcze przed badaniami to chętnie bym się dowiedziała...z pierwszej ciąży wiem że jak chodziłam na NFZ to wyniki automatycznie przychodzily do lekarza mojego i trzymała je w karcie 

Mnie też to ciekawi. Na pewno wybiorę prywatny gabinet, bo u mnie nie ma dosłownie nikogo dobrego na NFZ. Ale boje się trochę właśnie kwestii finansowej, te wszystkie badania itd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...