Skocz do zawartości
Forum

Majowe mamy 2021


Gość Gabi2991

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisała Kasia to właśnie mogą być te skurcze i z tego co czytałam one występują już po 20 tc 😅 

Jak pytałam ginekologa, czy to wszystko co teraz się dzieje i odczuwam jest normalne to powiedział, że jak najbardziej i to nawet dla mnie lepiej, bo poród będzie lepszy.

Więc Dziewczyny, głowy do góry 💪 Dbajmy o siebie żebyśmy czuły się piękne i zrelaksowane 😀😀💪

Odnośnik do komentarza

Jak po prysznicu przeszło to te przepowiadające 😁 Mi też pomagało jak np leżałam to wstawałam i chodziłam, a jak chodziłam to się kladłam i było ok 😀

Natalia3g podała swojego @, napisz do niej to wyśle Ci link do grupy ☺

Odnośnik do komentarza

Pokico gratulacje!!! 😀 Jak się czujecie, kiedy wychodzicie? ☺️

Kasiu, urocze masz dzieciaczki ☺️ jak starszak reaguje na brata? Jaką macie różnicę wieku?

Tak, grupa założona, odezwijcie się na talus1805 małpa wp kropka pl (celowo tak piszę bo nie wiem czy przejdzie), kto ma chęć niech się odzywa 🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość natalia3g napisał:

Pokico gratulacje!!! 😀 Jak się czujecie, kiedy wychodzicie? ☺️

Kasiu, urocze masz dzieciaczki ☺️ jak starszak reaguje na brata? Jaką macie różnicę wieku?

Tak, grupa założona, odezwijcie się na talus1805 małpa wp kropka pl (celowo tak piszę bo nie wiem czy przejdzie), kto ma chęć niech się odzywa 🙂

Starszak narazie zadowolony i cieszy się z braciszka 🥰 u nas jest równe 3 lata. Chcieliśmy wcześniej miec drugie ale nie wychodziło nam. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, bławatek 1 napisał:

My też już w komplecie 😍 Dziś o 20:35 przyszedł na świat nasz wymarzony synek😁

Sedeczne gratulacje ❤ Dużo zdrowia dla Was ❤💪 Jak się czujecie?😁

No no Dziewczyny robi się ciekawie 😀 

Ciekawe która następna 😀

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, z racji że obawiam się że ktoś niepowołany może się do nas dostać (a już mi co nieco podpada) to mam prośbę. Jeśli któras z Was już się odezwała na maila (celowo nie pisze kto), to dajcie o tym znać również tu, jeśli jesteście zalogowane to z loginu który używacie. Zaczynają się u nas porody. Stąd kolejna moja prośba: jeśli macie chęć dołączyć do forum na fb, to o ile nie macie obaw, to napiszcie najpierw do mnie na w/w maila to samo, co później napiszecie tu (kiedy urodxiłyście, jakie imię, waga itp.). To mój jedyny pomysł na weryfikację, jeśli ktoś podszylby się pod Was i napisał coś i na maila i tu, to same to zweryfikujecie. Przepraszam może za zamieszanie ale to z troski o przyszłe forum. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to piszcie na maila.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość natalia3g napisał:

Dziewczyny, z racji że obawiam się że ktoś niepowołany może się do nas dostać (a już mi co nieco podpada) to mam prośbę. Jeśli któras z Was już się odezwała na maila (celowo nie pisze kto), to dajcie o tym znać również tu, jeśli jesteście zalogowane to z loginu który używacie. Zaczynają się u nas porody. Stąd kolejna moja prośba: jeśli macie chęć dołączyć do forum na fb, to o ile nie macie obaw, to napiszcie najpierw do mnie na w/w maila to samo, co później napiszecie tu (kiedy urodxiłyście, jakie imię, waga itp.). To mój jedyny pomysł na weryfikację, jeśli ktoś podszylby się pod Was i napisał coś i na maila i tu, to same to zweryfikujecie. Przepraszam może za zamieszanie ale to z troski o przyszłe forum. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to piszcie na maila.

Napisałam do ciebie na maila, dostałam link ale chyba mnie nie potwierdziłaś na FB bo nie mam dostępu do grupy. Mój FB jest pusty bo założony kilka dni temu. W odpowiedzi na maila napiszę ci moje imię i nazwisko

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/4/2021 o 9:12 PM, Gość natalia3g napisał:

Dziewczyny, z racji że obawiam się że ktoś niepowołany może się do nas dostać (a już mi co nieco podpada) to mam prośbę. Jeśli któras z Was już się odezwała na maila (celowo nie pisze kto), to dajcie o tym znać również tu, jeśli jesteście zalogowane to z loginu który używacie. Zaczynają się u nas porody. Stąd kolejna moja prośba: jeśli macie chęć dołączyć do forum na fb, to o ile nie macie obaw, to napiszcie najpierw do mnie na w/w maila to samo, co później napiszecie tu (kiedy urodxiłyście, jakie imię, waga itp.). To mój jedyny pomysł na weryfikację, jeśli ktoś podszylby się pod Was i napisał coś i na maila i tu, to same to zweryfikujecie. Przepraszam może za zamieszanie ale to z troski o przyszłe forum. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to piszcie na maila.

Napisałam maila 🙂 otóż ja wczoraj na wizycie dowiedziałam się, że też do terminu raczej nie doczekamy 😄 zaczyna się robic rozwarcie i 7 maja mam się zjawić na ktg z walizką bo może być, że juz zostanę 😉 mam 70 km do tego szpitala, w ktorym chce rodzić i lekarz powiedział, że jak będzie widział, że juz bardzo blisko to mie zostawi

@bławatek 1 serdeczne gratulacje !

Odnośnik do komentarza

Natalia u nas dobrze, dalej odnajdujemy się w nowej rzeczywistości ale nie jest źle 😉 Udało się karmić i cycujemy. Jedynie pogodzić to z opieka nad 3 latkiem narazie jest najtrudniejsze bo synem co chwilę przychodzi żeby się z nim pobawić. 

Bławatek współczuję bo wiem że najlepiej dochodzi się do siebie w domu. My też mislismy żółtaczkę ale na granicy i nas na szczęście wypuścili a małemu już schodzi tylko po oczkach jeszcze widać. 

Odnośnik do komentarza

Bławatek trzymajcie się. Wiem, że Ci ciężko ale w sumie lepiej że od razu zostaliście, niż miałabyś później z dzieckiem trafić na oddział. Tak to chociaż Ty masz cały czas dobra opiekę. Ja po kilku dniach w domu trafiłam z małą do szpitala, na szczęście dali nas na pojedyncza sale ale spanie na tym fotelu, brak jedzenia (mąż dowoził), wszystko obolałe po porodzie dobijało jeszcze barddiej. Karm kiedy tylko możesz. Bilirubina nie musi spaść do tego standardowego poziomu (ok 8?) z tego co wiem, my mieliśmy chyba dwa razy większa niż norma (coś koło 16?) a jak spadła o połowę (do 12?)  to nas wypisali. Mała dość długo była jeszcze żółta ale z czasem było lepiej. Trzymam kciuki, żebyście wyszli jak najszybciej! 😘

Kasia, właśnie ja się tego obawiam, jak to będzie z opieką nad córcia. Miała całą uwagę a teraz mało co tego zostanie... Ktoś Wam pomaga obecnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Tysiaaa24

Hej dziewczyny jestem tu nowa , ogólnie dwa dni po terminie ... jutro drugie ktg I tez czekanie co lekarz powie czy zostaniemy w szpitalu czy wrócimy do domu ... nic się narazie nie zapowiada na porod a już bym wolała to mieć za sobą 😏 Ktoras z Was też jak ja czeka po terminie?

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaF
13 godzin temu, Gość Tysiaaa24 napisał:

Hej dziewczyny jestem tu nowa , ogólnie dwa dni po terminie ... jutro drugie ktg I tez czekanie co lekarz powie czy zostaniemy w szpitalu czy wrócimy do domu ... nic się narazie nie zapowiada na porod a już bym wolała to mieć za sobą 😏 Ktoras z Was też jak ja czeka po terminie?

Ja już mam małego przy sobie, mojemu się mocno spieszyło 😃 ale moja siostra urodziła w marcu prawie 2 tyg po terminie 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...