Skocz do zawartości
Forum

Majowe mamy 2021


Gość Gabi2991

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu, Bartuś jaki słodziak 😍😍😍 A ile ma włosków 😁😁 Jak napisałaś, że urodziłaś to pomyślałam " Boże, to coraz bliżej, skąd ja mam wiedzieć jak się zacznie", a dzisiaj jak wyszłam z gabinetu to zaczęłam się śmiać do męża, że musimy zajść po pampersy 😅 Teraz to jak siedzenie na bombie 🙈 Młody ponad 3kg, wtulony główką w dół, szyjka już ma rozwarcie na opuszek, wody się zmniejszają, a ginekolog pytał jak się czuję, bo wszystko już przygotowuje się do porodu 😅

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Beata napisał:

Kasiu, Bartuś jaki słodziak 😍😍😍 A ile ma włosków 😁😁 Jak napisałaś, że urodziłaś to pomyślałam " Boże, to coraz bliżej, skąd ja mam wiedzieć jak się zacznie", a dzisiaj jak wyszłam z gabinetu to zaczęłam się śmiać do męża, że musimy zajść po pampersy 😅 Teraz to jak siedzenie na bombie 🙈 Młody ponad 3kg, wtulony główką w dół, szyjka już ma rozwarcie na opuszek, wody się zmniejszają, a ginekolog pytał jak się czuję, bo wszystko już przygotowuje się do porodu 😅

No to lepiej szybko dopakuj torbę 😃 Bo nie znasz dnia ani godziny i żebyś nie była zdziwiona jak ja hahaha 😃😃😃😃  Ja musze zadzwonić i odwołać wizytę u gin w piątek bo nie doczekaliśmy 🤣

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, KasiaFy napisał:

No to lepiej szybko dopakuj torbę 😃 Bo nie znasz dnia ani godziny i żebyś nie była zdziwiona jak ja hahaha 😃😃😃😃  Ja musze zadzwonić i odwołać wizytę u gin w piątek bo nie doczekaliśmy 🤣

Teraz tylko czekam, aż ręczniki wyschną i torba gotowa 😂 

Wam też się wydaje jakbyśmy dopiero robiły test, zaczął zaokrąglać brzuszek, było czuć pierwsze ruchy, a to już zaczynamy się rozpakowywać 🙈😁😁

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Beata napisał:

Teraz tylko czekam, aż ręczniki wyschną i torba gotowa 😂 

Wam też się wydaje jakbyśmy dopiero robiły test, zaczął zaokrąglać brzuszek, było czuć pierwsze ruchy, a to już zaczynamy się rozpakowywać 🙈😁😁

Oj żebyś wiedziała.... Mam wrażenie, że dopiero co okazało się że w ciąży jestem a tu już maluch ze mną 🙀

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Patte napisał:

Byla tu mowa o grupie ba fejsie, założyłam ją tak aby była prywatna. Tylko jak Was zaprosić? 🙂

Patte, a jak się nazywa? Może uda się odnaleźć po nazwie i wtedy będziemy wysyłać prośbę o dołączenie 🙂

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Kasiu fajnie, że już rozpakowana. Gratulacje!

Beata ja też mam podobne odczucia, uwielbiam brzuszek i pasażera w środku, po pierwszym porodzie mi strasznie tego brakowało. 

Byłam dzisiaj u lekarza, do terminu 2 tyg, a rozwarcie na palec już jest, położna i ginekolog mówią, że w ciągu tygodnia powinien się Kostek urodzić. Wolałabym, żeby jeszcze poczekał, ale córa była 12 dni przed terminem, więc teraz zapowiada się podobnie. Młody ma 3350 g. 

Co do porodu to ja zamierzam rodzić z mężem, przy 1. Porodzie też był, wtedy mi tak nie zależało, ale okazał się mega wsparciem i teraz nie wyobrażam sobie rodzić bez niego. 

Jeżeli chpdzi o podpaski to nie biorę wcale, moim zdaniem są kompletnie bezużyteczne. Ja bardzo krwawiłam i tylko podkłady dawały radę i nie stresowałam się, że przecieknę. Tak samo te majtki siateczkowe, super wszystko trzymały i przez pierwszy okres połogu w ogóle nie używałam innych. 

Super pomysł z fb, musimy tylko ogarnąć jak się dodać, wydaje mi się, że po adresach e-mail się da...

Odnośnik do komentarza

Karo, a też czujesz takie kłucie w pochwie i momentami ból podbrzusza jak na miesiączkę? 

Możecie się śmiać, ale boję się, że nie będę wiedziała kiedy się zacznie 🙈

No właśnie z tą grupą na fb, ja to nie ogarniam jak to zrobić, a przecież nikt na forum nie poda swoich danych -.- 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny założyłam grupę choć ja to jestem dinozaur jeśli o takie sprawy chodzi. Odezwijcie się na maila jak chcecie (talus1805 małpa wp kropka pl - celowo tak piszę, żeby przeszło). Nie obiecuję, że odpowiem tego samego dnia, mała jest absorbująca. Zobaczymy jak nam będzie szło dodawanie, mam nadzieję, że ok ☺️ grupa będzie prywatna, tak że nie nożna jej znaleźć (przynajmniej takie coś zaznaczyłam). Chyba że już ktoś coś założył (link powyżej też mi nie działał)

Odnośnik do komentarza

Pokico gratulacje ❤❤❤💪

Jak się czujecie? Wszystko w porządku?☺☺ 

Dziewczyny, wczoraj bolały plecy więc poszłam poleżeć w wannie. Wstaję, a tu chyba kawałek czopa odpadł 😳 Plecy dalej bolały i podbrzusze jak na miesiączke, ale poza tym do tej pory nic się nie dzieje. Więc chyba dalej czekamy 🙈🙈🙈

Odnośnik do komentarza

Kasiu, jesteście już w domku? Jak się czujecie i jak po pierwszych dniach z Bartusiem?☺

Będę dawała znać 😁 Ale jak zobaczyłam czop to pomyślałam o Tobie jak to się zaczęło i od razu w głowie "o Boże, to chyba już", a za chwilę "no już już, przecież nie będzie siedział kolejne 9 miesięcy w brzuchu" 🙈🙈

Odnośnik do komentarza

Piękne Maluchy Kasiu ❤❤  Czyli póki co na spokojnie 😁 

Trochę bolą piersi, wczoraj rano chyba znowu kawałek odpadł, co jakiś czas bolą plecy i podbrzusze jak na okres, Wojtek normalnie się rusza+ koło 22 rozciąga się na wszystkie możliwe sposoby, a tak to cisza 😅 

Jutro wizyta, zobaczymy jak to tam wszystko wygląda (o ile do jutra się nie rozkręci 🙈)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Beata napisał:

Piękne Maluchy Kasiu ❤❤  Czyli póki co na spokojnie 😁 

Trochę bolą piersi, wczoraj rano chyba znowu kawałek odpadł, co jakiś czas bolą plecy i podbrzusze jak na okres, Wojtek normalnie się rusza+ koło 22 rozciąga się na wszystkie możliwe sposoby, a tak to cisza 😅 

Jutro wizyta, zobaczymy jak to tam wszystko wygląda (o ile do jutra się nie rozkręci 🙈)

Ty wiesz, że mnie od wczoraj też boli podbrzusze jak na okres:/ tylko o mnie to dopiero 36+1 kurde trochę za wcześnie. Martwi mnie to 

Odnośnik do komentarza

Patte spokojnie 🙂 Mnie już wcześniej tak bolało (też właśnie ok 36 tc), a nawet kłucie w pochwie było mocniejsze niż teraz (dzisiaj 38+4) 😉

W 37+5 ginekolog mówił, że tak będzie boleć, bo wszystko powoli szykuje się do porodu 🙂

Dziewczyny, Natalia utworzyła grupę na fb 🙂 Jesteśmy na razie we 2 💪 Co reszta myśli o tym żeby dołączyć? ☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...