Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata 50

Co mam zrobić z synem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata 50

Nie wiem co robić z moim synem który ma 22 lata

Jestem Beata wychowuje od 8 lat sama syna Filipa

Ostatnio był ze znajomymi na grillu. Miał być koło 21 w domu najpóźniej 22 bo o tej zazwyczaj kładłam się spać i zamykałam drzwi na pancerny zamek było już po 21 przebrałam się w koszulkę nocna i postanowiłam zadzwonić do Filipa ale telefon nie odbierał spróbowałam jeszcze parę razy aż nagle tak jakby wyłączył. Zachodziłam myślami że coś się stało że pobili go czy okradli ale w końcu pomyślałam że ma w końcu 22 lata już jest facetem i starałam się nie myśleć jest duży wmawiałam sobie i da sobie rade może poznał dziewczynę albo zostają na grillu do rana tylko czemu nie dał matce samej w domu znać zawsze dzwonił ale tez pomyślałam że jak poznał dziewczynę to nie chce się pokazać jako mamin synuś i wpajałam sobie że da sobie rade. Położyłam się gdzieś po 22 ale pukanie i dzwonek do drzwi przed domem jakaś muzyka z samochodu leciała patrze przez okno a tam auto dwie dziewczyny i jakichś dwóch chłopaków prowadzi Filipa chyba pijanego zanim zeszłam to oni rzucili go pod drzwi i dali nogę. Patrze syn pijany coś mruczy pod nosem mówię do niego by wstał ale on mruczy tylko nie dałam rady go podnieść sama a nie miał mi kto pomóc więc za ręce wciągnęłam go do korytarza, byłam w szlafroku syn zaczął coś gadać bełkotać ale go nie rozumiałam ale coraz głośniej bełkotał mówię mu powoli powiedz on że gdzie jest ja że w domu tylko leżysz na podłodze bo nie mogę cie podnieść. Otworzył oczy popatrzył na mnie zmierzył mnie w szlafroku z gołymi nogami i mówi na głos przy mnie ale ja lubię patrzeć na Ciebie mamo a szczególnie w sukienkach a najbardziej lubię lato bo zakładasz fajne sukienki czy miniówki i lubię Cie obserwować jak chodzisz po domu czy ogrodzie. Nie wiedziałam co powiedzieć własny syn mnie obserwuje i lubi na mnie patrzeć mówię do niego że Filip moje dziecko mój synu jesteś pijany i gadasz od różnych jestem twoja matka urodziłam Cie i wychowałam puki ojciec nie odszedł jak możesz mnie własna matkę obserwować do tego mówisz mi że w wakacje w sukienkach czy miniówkach masz koleżanki one też są zgrabne synu jesteś pijany pogadamy jutro a on że jutro to wraca do domu bo mama się o niego pewnie martwi a nie może sięgnąć telefonu a ja podniosłam ton mówię ja jestem Twoją matką i ładnych rzeczy się dowiaduje ale usnął z rana męczył go kac wpadł do kuchni ja w szlafroku i złapał za wodę i pyta jak wczoraj trafił do domu a ja że jacyś znajomi Cie przywieźli a on ciekawe którzy ale mówię Filip wczoraj po pijanemu gadałeś od rzeczy że lubisz na mnie patrzeć szczególnie w lato jak zakładam sukienki i mini mówiłeś to poważnie on się speszył powiedział może tak może nie i poszedł ale myślę że mnie podgląda i ja go podniecam własna matka co mam z nim robić? Razem do psychologa czy on sam bo to on coś głupieje obserwować własną matkę przez niego źle spałam z soboty na niedziele bo rozmyślałam co z nim zrobić znajomym wstyd mi się przyznać mam z nim iść do seksuologa czy psychologa? Czy co mam robić nie daje mi to spokoju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...