Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić z synem?


Gość Beata 50

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co robić z moim synem który ma 22 lata

Jestem Beata wychowuje od 8 lat sama syna Filipa

Ostatnio był ze znajomymi na grillu. Miał być koło 21 w domu najpóźniej 22 bo o tej zazwyczaj kładłam się spać i zamykałam drzwi na pancerny zamek było już po 21 przebrałam się w koszulkę nocna i postanowiłam zadzwonić do Filipa ale telefon nie odbierał spróbowałam jeszcze parę razy aż nagle tak jakby wyłączył. Zachodziłam myślami że coś się stało że pobili go czy okradli ale w końcu pomyślałam że ma w końcu 22 lata już jest facetem i starałam się nie myśleć jest duży wmawiałam sobie i da sobie rade może poznał dziewczynę albo zostają na grillu do rana tylko czemu nie dał matce samej w domu znać zawsze dzwonił ale tez pomyślałam że jak poznał dziewczynę to nie chce się pokazać jako mamin synuś i wpajałam sobie że da sobie rade. Położyłam się gdzieś po 22 ale pukanie i dzwonek do drzwi przed domem jakaś muzyka z samochodu leciała patrze przez okno a tam auto dwie dziewczyny i jakichś dwóch chłopaków prowadzi Filipa chyba pijanego zanim zeszłam to oni rzucili go pod drzwi i dali nogę. Patrze syn pijany coś mruczy pod nosem mówię do niego by wstał ale on mruczy tylko nie dałam rady go podnieść sama a nie miał mi kto pomóc więc za ręce wciągnęłam go do korytarza, byłam w szlafroku syn zaczął coś gadać bełkotać ale go nie rozumiałam ale coraz głośniej bełkotał mówię mu powoli powiedz on że gdzie jest ja że w domu tylko leżysz na podłodze bo nie mogę cie podnieść. Otworzył oczy popatrzył na mnie zmierzył mnie w szlafroku z gołymi nogami i mówi na głos przy mnie ale ja lubię patrzeć na Ciebie mamo a szczególnie w sukienkach a najbardziej lubię lato bo zakładasz fajne sukienki czy miniówki i lubię Cie obserwować jak chodzisz po domu czy ogrodzie. Nie wiedziałam co powiedzieć własny syn mnie obserwuje i lubi na mnie patrzeć mówię do niego że Filip moje dziecko mój synu jesteś pijany i gadasz od różnych jestem twoja matka urodziłam Cie i wychowałam puki ojciec nie odszedł jak możesz mnie własna matkę obserwować do tego mówisz mi że w wakacje w sukienkach czy miniówkach masz koleżanki one też są zgrabne synu jesteś pijany pogadamy jutro a on że jutro to wraca do domu bo mama się o niego pewnie martwi a nie może sięgnąć telefonu a ja podniosłam ton mówię ja jestem Twoją matką i ładnych rzeczy się dowiaduje ale usnął z rana męczył go kac wpadł do kuchni ja w szlafroku i złapał za wodę i pyta jak wczoraj trafił do domu a ja że jacyś znajomi Cie przywieźli a on ciekawe którzy ale mówię Filip wczoraj po pijanemu gadałeś od rzeczy że lubisz na mnie patrzeć szczególnie w lato jak zakładam sukienki i mini mówiłeś to poważnie on się speszył powiedział może tak może nie i poszedł ale myślę że mnie podgląda i ja go podniecam własna matka co mam z nim robić? Razem do psychologa czy on sam bo to on coś głupieje obserwować własną matkę przez niego źle spałam z soboty na niedziele bo rozmyślałam co z nim zrobić znajomym wstyd mi się przyznać mam z nim iść do seksuologa czy psychologa? Czy co mam robić nie daje mi to spokoju

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...