Skocz do zawartości
Forum

Prezent od chrzestnej


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka dostała od swojej chrzestnej (mojej bratowej) w prezencie srebrny obrazek aniołka z grawerem z tyłu, bardzo ładna pamiątka chrztu, bardzo mi się podoba. Za niedługo ja mam zostać chrzestną córki tej mojej bratowej. Jak uważacie, czy mogę dać w prezencie taki sam obrazek jaki moja córka dostała od swojej chrzestnej? Czy to wypada?

Odnośnik do komentarza

Uważam, że to od Ciebie zależy jaki prezent dasz. Nie musisz się tłumaczyć, zawsze możesz odpowiedzieć, że jest to piękna pamiątka i nic innego, aż tak Ci się nie spodobało. Zależy też jakie macie relacje. Jeżeli jest to toksyczna osoba to pamiętaj, że nie zawsze każdemu się dogodzi. Jeśli obawiasz się plotek w rodzinie (każdy ma inną sytuację i nie ma co oceniać) możesz poszukać innej, ale równie pięknej pamiątki 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/9/2020 o 12:50 PM, kejtigi napisał:

jeżeli jest fajny to czemu nie wypada?

Myślę, że jak za kilka lat dzieci/ lub już nastolatkowie zobaczą, że dostali takie same prezenty od swoich chrzestnych, to już ten prezent nie będzie wtedy jakiś taki wyjątkowy, ale moge się oczywiście mylić

Odnośnik do komentarza

U nas była podobna sytuacja, syn dostał to samo od chrzestnego co moj mąż dał swojemu chrzesniakowi rok wczesniej (czyli kuzyni mają takie same pamiątki z chrztu św. od swoich ojcow chrzestnych), ale myśle, że to nie będzie zadnym  problemem kiedys w przyszlosci. Nawet nigdy w ten sposób nie pomyślalabym. Mąż się nawet ucieszył jak zobaczył, że syn dostał taki sam prezent jaki on dał bo stwierdził, że widocznie jego prezent był trafiony i się bardzo spodobał. Także myślę, że spokojnie mozesz dać taki sam. Ja przynajmniej bym się na pewno nie gniewała:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...