Skocz do zawartości
Forum

Co robić - pomocy?


Gość Aniela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,może ktoś pomoże doradzi, bo już nie wiem co robić, okres nie przyszedl w tym miesiacu wcale, poprzedni skończył sie na dwu dniowym plamieniu. Wszystko wskazywało na to że okres jednak się pojawi, bole podbrzusza, ból piersi. Jednak nic z tego nie wyszło. Planowo okres powinnam dostać 16.08. Stosunek był 1, 2.08, niby dzień owulacji, testy wychodziły pozytywne . i również 16 był stosunek, każdy przerywany . Do dziś mam dużo śluzu biały-kremowy, i bole podbrzusza, oraz ból piersi . Zrobiłam również testy wszystkie negatywne. Lekarz nawet nic mądrego nie stwierdzil, zawalił wszystko na stres i kazał czekać na okres  oczywiście konsultacja przez telefon bo inaczej nie przyjmuje. Co tu z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Monitorowanie płodności pomaga na ocen, kiedy i czy możliwe, że doszło do zapłodnienia. Pomaga też wykryć zmiany w cyklu i szybko reagować. Można taki monitoring prowadzić przy pomocy termometra owulacyjnego z aplikacja natelefon, zapis jest automatyczny, można okazać lekarzowi na badaniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...