Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Saymira

Co polecicie na trądzik różowaty?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tari

Polecam na trądzik różowaty polecam dodać do kremu lub balsamu kilka kropel olejku lawendowego a później 1-2 kropelki absolutu różanego  DObrze jest również na co dzień wprowadzić filtr 50 bo cera naczynkowa która jest powodem trądziku różowatego nie lubi słońca.

Dobrze również wpływa na skóre seria kosmetyków Acne rose:

https://www.nowiny.pl/164697-kosmetyki-na-tradzik-rozowaty-bezpieczne.html

Aktualnie używam i obecnie są to najlepsze kosmetyki jakich uzywałam do pielęgnacji takiej skóry. Wypróbuj sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwas azelainowy, betaina, witamina e, olejek z drzewa różanego, ale też w sumie ichtiol, tlenek cynku, lanolina itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stokrotka

Najlepszy jest krem firmy Ziaja na trądzik różowaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31/8/2020 o 4:55 PM, Gość Stokrotka napisał:

Najlepszy jest krem firmy Ziaja na trądzik różowaty.

To jest chyba jakiś żart, prawda? Okropny jest ten krem. Mamie kupiłam bo ma problem z tym i.... tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość banana

Zaden krem, sprobujcie mydło Aleppo Szamir - mydlo na rózne nawet powazne problemy dermatlogiczne, ma szereg właściwości, że radzi sobie i z trądzikiem i z trudno gojącymi się ranami. A naturalne, ż mozna nawet malutkim dzieciom na odparzenia stosować. Nie wysusza skóry, a leczy i to dość szybko są efekty . Bradzo fajna rzecz, sprawdziłam na sobie i na corce

Córce wyleczyło tradzik a mnie pomogło na pooperacyją rane co sie nie chciała za nic zagoić bo weszła bakteria, to mydło doiero sobie z nią pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hellenn

Zdecydowanie polecam kosmetyki AVA Rosacea Repair, to linia dedykowana właśnie skórze z problemem trądziku różowatego. W moim przypadku przyniosło to efekty, złagodziło zaczerwienienia i pieczenie. Ale i tak wskazana jest wizyta u dermatologa, nie zaszkodzi tu pomoc lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...