Skocz do zawartości
Forum

Co polecicie na trądzik różowaty?


Gość Saymira

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam na trądzik różowaty polecam dodać do kremu lub balsamu kilka kropel olejku lawendowego a później 1-2 kropelki absolutu różanego  DObrze jest również na co dzień wprowadzić filtr 50 bo cera naczynkowa która jest powodem trądziku różowatego nie lubi słońca.

Dobrze również wpływa na skóre seria kosmetyków Acne rose:

https://www.nowiny.pl/164697-kosmetyki-na-tradzik-rozowaty-bezpieczne.html

Aktualnie używam i obecnie są to najlepsze kosmetyki jakich uzywałam do pielęgnacji takiej skóry. Wypróbuj sobie. 

Odnośnik do komentarza

Zaden krem, sprobujcie mydło Aleppo Szamir - mydlo na rózne nawet powazne problemy dermatlogiczne, ma szereg właściwości, że radzi sobie i z trądzikiem i z trudno gojącymi się ranami. A naturalne, ż mozna nawet malutkim dzieciom na odparzenia stosować. Nie wysusza skóry, a leczy i to dość szybko są efekty . Bradzo fajna rzecz, sprawdziłam na sobie i na corce

Córce wyleczyło tradzik a mnie pomogło na pooperacyją rane co sie nie chciała za nic zagoić bo weszła bakteria, to mydło doiero sobie z nią pomogło

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam kosmetyki AVA Rosacea Repair, to linia dedykowana właśnie skórze z problemem trądziku różowatego. W moim przypadku przyniosło to efekty, złagodziło zaczerwienienia i pieczenie. Ale i tak wskazana jest wizyta u dermatologa, nie zaszkodzi tu pomoc lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej tradzik rozowaty to zupelnie inny niz normalny tradzik I niestety zazwyczaj sa to reakcje na czynniki zewnetrzne typu goraco/zimno I ostre jedzenie, alkohol. Moja mama rowniez tradzik rozowaty ale udalo sie go zalagodzic. Taki tradzik niestety czesto nie lubi skladnikow aktywnych a proste delikatne kosmetyki, mama przestawila sie na kosmetyku Avene wlasnie te do rozowej twarzy a dodatkowo uzywa jedynie olejek rozany/z pestek rozy zadnej wit C nic bo to tylko pogarszalo. Pod makijaz koniecznie zielona baza, na wierz mgielka wlasnie tez rozana, nie uzywa pudru. No I suplementuje dobre witaminy

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Po  latach walki z trądzikiem i łupieżem byłem zrezygnowany. Dermatolodzy przepisywali mi jakąś chemię, która w ogóle mi nie pomagała, wręcz przeciwnie. Jakieś 8 miesięcy temu  trafiłem na jednym z forum na wpis o oleju z nasion konopi i maści konopnej retter 24% z hologramem na wieczku oryginalna receptura ... zacząłem używać oleju konopnego i maści konopnej  kupiłem u mnie w Poznaniu [reklama usunięta]. Smarowałem głowę, twarz (dzień w dzień) i dzisiaj, wierzcie lub nie, wszystkie moje kłopoty ze skórą jak ręką odjął. Do tego suplementacja siarki organicznej MSM doradziły mi panie z tej apteki  oraz oczyszczenie twarzy i ciała mydłem konopnym które oczyszcza i silnie regeneruje a co najważniejsze nie podrażnia   ... Polecam dla ludzi, którzy mają już dość wszelkiej maści i innych chemicznych wynalazków.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wyleczyłam, może komuś tutaj pomogę. Zacznę od leków: rano maść Rozex, wieczorem maść solantra, przez miesiąc antybiotyk efracea. Dieta: wykluczyć warzywa i owoce bogate w histaminę( banany, pomidory, bakłażan, szpinak) wykluczyć przyprawy: cynamon, imbir, curry, chili, gałka muszkatołowa te które powodują poszerzenia naczynek na twarzy. Zamknąć naczynka laserem( ja miałam laser DVL i nd Yag). Kosmetyki bioderma, dermedic, iwostin lub pharmaceris ( mają w swojej ofercie kremy i płyny stricte na rosacea i bardzo wrażliwej skóry) . Nie pić i nie jeść bardzo zimnych i gorących oraz pikantnych potraw. Wykluczyć orzechy, kakao, czekoladę, alkohol zwłaszcza wina. Suplementacja: cynk , witamina c ( ja piłam codziennie kieliszek soku z rokitnika) oraz kapsułki NAC. Powodzenia😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...