Skocz do zawartości
Forum

Czop sluzowy na miesiac przed porodem?


Gość mama2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoras z mam zetknela sie z sytuacja ze czop sluzowy odszedl wczesniej (w moim przypadku bez krwi) do tego mam lekka infekcje. Wizyta dopiero na wtorek...

Dzis zauwazylam, a wrecz poczulam ze opuscilo mnie cos na ksztalt wspomnianej "zatyczki" objetosc moze 2-3 cm3, bez krwi. Termin porodu przypada na 2-5 pazdziernika a do lekarza planowo zostalo mi jeszcze 5 dni..  

Zastanawiam sie czy nie poszukac wczesniej konsultacji 

Odnośnik do komentarza

Spokojnie możesz poczekać do wizyty. Nie powinnaś się jakoś specjalnie martwić mi odszedł czop jakoś 3 tygodnie przed terminem porodu, a urodziłam syna dokładnie w terminie. 

Jeśli chodzi o infekcje to teraz powinnaś wstrzymać się od współżycia oraz kąpieli.

Jeśli masz jakieś obawy to może napisz/zadzwoń do swojego ginekologa. Powinien pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odp., nie lubię panikować ale to dopiero 34tc. Kontakt z lekarzem i tak mnie czeka, tylko pechowo nie otrzymałam nr tel lekarz prowadzącej. Chyba pozostaje obserwować czy wszystko ok. Mała jest b. nisko i to czuję od 3 dni wierci się i doszły bóle krzyża... Ale może bez bolesnych skurczy itp. tp wszystko można potraktować jako przepowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...