Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Needlessgg

Jak usunąć zmarszczki mimiczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość zmniejszenia albo usunięcia zmarszczek mimicznych?:) kiedyś byłam bardziej pulchna na twarzy i teraz w trakcie uśmiechu tworzą się bardzo duze zmarszczki... a wygląda to nieestetycznie. Może wiece jak można sobie z tym poradzić? Czy jedyne wyjście to medycyna estetyczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nemrene

Ja zaczęłam z botoksem właśnie w wieku 25 lat. Rób sobie baby botox  mniejsze dawki. Za pierwszym razem jak sprawdzisz to już będziesz wiedziała czy to dla Ciebie. Ja pierwsze podanie miałam w normalnej dawce- nie byłam zadowolona bo brwi zrobiły się ciężkie. Nie było to widoczne ale odczuwalne. Za kolejnym razem mniejsze dawki i jest ekstra. Botoks działa tez profilaktycznie bo nie marszcząc czoła nie pogłębiasz zmarszczek.

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/

Na stronie jest opisane kiedy wybrać się na pierwszy botoks. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kozeta

Skutecznie można to zrobić laserowo w klinice medycyny estetycznej, takiej jak np. Kaczyńscy Clinic. Byłam tam jeszcze przed pandemią, bardzo miło wspominam wizyty i opiekę – szczególnie doceniam wyjątkowe i indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. :-)) Wracam tam na kolejny zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ksenciak

Najlepsze efekty na pewno będą jednak po botoksie czy kwasie hialuronowym. Polecam klinikę Dermed w Łodzi , mnie tu dr Dorota Żukowska pomogła pozbyć się zmarszczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...