Skocz do zawartości
Forum

Jak usunąć zmarszczki mimiczne?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczęłam z botoksem właśnie w wieku 25 lat. Rób sobie baby botox  mniejsze dawki. Za pierwszym razem jak sprawdzisz to już będziesz wiedziała czy to dla Ciebie. Ja pierwsze podanie miałam w normalnej dawce- nie byłam zadowolona bo brwi zrobiły się ciężkie. Nie było to widoczne ale odczuwalne. Za kolejnym razem mniejsze dawki i jest ekstra. Botoks działa tez profilaktycznie bo nie marszcząc czoła nie pogłębiasz zmarszczek.

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Skutecznie można to zrobić laserowo w klinice medycyny estetycznej [reklama usunięta]. Byłam tam jeszcze przed pandemią, bardzo miło wspominam wizyty i opiekę – szczególnie doceniam wyjątkowe i indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. :-)) Wracam tam na kolejny zabieg.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriella

Możesz zainteresować się również wampirzym liftingiem. Kilka lat temu został bardzo spopularyzowany m.in. przez Kim Kardashian. Ja niedawno miałam przeprowadzoną serię zabiegów w gabinecie [reklama usunięta] w Warszawie. Moja cera jest teraz wyraźnie gładsza, odmłodzona i pozbawiona zmarszczek. Jak dotąd żadna inna metoda nie przyniosła mi tak świetnych rezultatów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriella

Możesz zainteresować się również wampirzym liftingiem. Kilka lat temu został bardzo spopularyzowany m.in. przez Kim Kardashian. Ja niedawno miałam przeprowadzoną serię zabiegów w klinice [reklama usunięta] w Warszawie. Moja cera jest teraz wyraźnie gładsza, odmłodzona i pozbawiona zmarszczek. Jak dotąd żadna inna metoda nie przyniosła mi tak świetnych rezultatów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Elżbieta

Masaże skóry i dobre kremy dla ujędrnienia i wygładzenia zmarszczek też się sprawdzają, niekoniecznie trzeba wykonywać zabiegi. Ja używam i bardzo polecam kremy [reklama usunięta] po których widać znaczną różnicę w stanie mojej skóry. Zmarszczki są spłycone a skóra ujędrniona, nawilżona i odżywiona. Kilka latek optycznie ubyło i ten efekt mnie bardzo zadowala.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze działa zabieg mezoterapii igłowej. Sama na takich zabiegach byłam [reklama usunięta] w Lublinie,. To bardzo porządny i rzetelny gabinet medycyny estetycznej, cieszy się on dużą popularnością i nienaganną opinią, a z własnego doświadczenia mogę wam powiedzieć, że te opinie wcale nie są wygórowane. W samym gabinecie panuje fajna atmosfera, wszyscy są mili, jest lekarz specjalista, z którym ma się konsultacje, a później, po jego badaniu i doradztwie, można iść na zabieg. U mnie mezoterapia dość mocno wygładziła zmarszczki, moja skóra jest teraz o wiele gładsza, bardziej plastyczna i napięta, polecam.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Opcji jest wiele i powinno się na początku skonsultować z daną osoba i wybrac jaki zabieg da najlepsze rezultayt. Polecane są

mezoterapia

botoks

kwas hialuronowy

W przypadkku kiedy jest problem z ubytkami tłuszczu na twarzy. Jak rownież z opadaniem, dobrze jest wziąc pod uwagę lipofilling:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Myślę, że całkiem dobrym wyborem będzie zabieg wolumetrii twarzy wykonany z wykorzystaniem kwasu hialuronowego [reklama usunięta]. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze w kwestii zmarszczek kluczowe znaczenie ma pielegnacja. To, jakich kosmetykow uzywamy na codzien 🙂 U mnie swietnie sie sprawdza serum z Senelle przeciwzmarszczkowe, naprawcze. Jest pro Age, co oznacza, ze mozna je stosowac niezaleznie od wieku 🙂 Skład naturalny no i najwazniejsze, ze widac efekty . Przy wczesniejszych kosmetykach nie mogłam tego powiedziec.

Odnośnik do komentarza

Ku swojej rozpaczy moje zmarszczki po urodzeniu dziecka pogłębiły się tak bardzo, że nie mogłam już na siebie patrzeć w lustrze. Postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty i poszłam na konsultację do Doktora [usunięta reklama]. Moja cera wygląda znacznie lepiej, jest bardziej napięta i promienna!  

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej żeby walczyć z moimi zmarszczkami i nie żałuję, widzę ogromną różnicę w kondycji mojej skóry. Jest bardziej elastyczna i promienna. Zabiegi robię w klinice [usunięta reklama].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Próbowałam kremów przeciwzmarszczkowych, ale one nic nie dały. Próbowałam się nie śmiać, ale to też na nic się zdało, dlatego koniec końców zdecydowałam się na zabiegi na twarz. Mąż w ramach urodzin sprezentował mi serię zabiegów [usunięta reklama] i jestem zachwycona. Miałam profesjonalną konsultację, na której dobraliśmy zabiegi odpowiednie dla mojej cery, dają wspaniałe efekty i wcale nie bolą 😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość natalia78

Ja postanowiłam, że ze zmarszczkami mimicznymi nie będę walczyła botoksem. Bardzo nie lubię igieł i chyba nie byłabym w stanie zdobyć się na odwagę. Dlatego zdecydowałam się na zabieg o nazwa żelazko przeciwzmarszczkowe [usunięta reklama] i jestem pod ogromnym wrażeniem efektów. Cały zabieg był bardzo przyjemny, wykonany profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze, a moja skóra wygląda znacznie lepiej!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W sumie mam problem z tym, jak to wszystko ma wyglądać i dla mnie naprawdę ważną kwestią będzie przygotowanie podłoża pod leczenie danego kompleksu, bo nie wszystko można jednym zabiegiem załatwić.
[usunięta reklama]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jest wiele metod, jednak na początku dobrze jest zacząc od tych domowych. Swietne rezultaty dają na przykład masaże oraz ćwiczenia twarzy. W sieci jest obecnie wiele poradników jak przeprowadzić takie własnie dzialania.

Jeśli jednak problem jest w zmarszczkach mimicznych to faktycznie nie pomoże tutaj nic innego jak botoks. Podawany w niewielkiej dawce nie jest szkodliwy.
O ile oczywisćie wybierzecie się do dobrego lekarza medycyny estetycznej a nie jakiejś kosmetyczki.

[usunięta reklama]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...