Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Graccia

Najpopularniejsze zdobienia na paznokcie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Graccia

Dziewczyny napiszcie o jakie mani wasze klientki proszą najczesciej, jakie zdobienia sa rozchwytywane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Makita

Kolory: czerwienie, róże pastele (głównie róże, brzoskwinie, błękity), czarny, siwe, ciemne odcienie (śliwka, bordo). Zielenie i odcienie żółtego są raczej mało popularne. Jeśli chodzi o zdobienia to nie ma reguły. Dobrze jest przygotować wczesniej wzornik ze zdobieniami, który mozna pokazywac poszczególnym klientkom. Dzieki temu każda będzie mogła sobie wybrać, co jej się najbardziej podoba :)

Najfajniejszym oraz w sumie najprostszym zdobieniem do paznokci wydają mi się pyłki

https://provocater.pl/pylki-do-paznokci-hybrydowych

Provocater ma wiele świetnych pyłkow, zerknij sobie na ich stronkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie gdzie można dostać dobrej jakości żele do przedłużania paznokci? Znalazłam wprawdzie taką ofertę lakieryhybrydowe.pl/pl/c/ZELE-DO-PRZEDLUZANIA-PAZNOKCI/137 ale może macie jeszcze od siebie coś do zaproponowania. Podobno dla początkujących najlepszy jest taki samopoziomujący. Coś o tym wiecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karika

Jeśli wykonujecie hybrydy, to polecam lakiery i akcesoria z hurtowni mosbeautyshop.pl, korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem bardziej niż zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...