Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze sposoby na pierwsze zmarszczki


Gość Tetralinka

Rekomendowane odpowiedzi

Teosyal Redensity II jest według mnie bardzo dobry na cienie i dołki pod oczami, u mnie efekty do tej pory się utrzymują, a zabieg miałam wykonywany w czerwcu, wiec jak na mnie to mega mega długo bo mi przeważnie szybko schodzą wszystkie preparaty z twarzy, a ten preparat jest typowo pod oczy i to nie jest sam kwas hialuronowy tylko coś tam jeszcze i działanie jest trochę inne niż sam wypełniacz bo nie obciąża cienkiej skóry pod oczami mimo, że wypełnia wszelkie takie niedoskonałości pod oczami + rozjaśnia też cienie.

Świetne rezultaty daje również fotoodmładzanie:

http://www.jaw.pl/2020/08/fotoodmladzanie-sprawdzony-sposob-na-szara-ziemista-cere-i-oznaki-starzenia/

Jest to dobry sposob na ziemistą twarz. 

Odnośnik do komentarza

Jest wiele skutecznych metod na zminimalizowanie lub całkowite usunięcie zmarszczek. Ja od niedawna chodzę na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego do gabinetu MW Clinic w Skierniewicach. Skóra po zabiegach jest wyraźnie gładsza, zagęszczona i ujędrniona. Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów.

Odnośnik do komentarza

Dobry krem może działać cuda, oczywiście jak zaczniemy go używać odpowiednio wcześniej 😉 Tu polecam Red Wine Care od AVA, wyszedł kilka miesięcy temu, więc stosunkowo jest to nowość. Kupiłam niemal od razu po premierze i stosuję od tej pory, jestem zadowolona z tego, w jakiej kondycji jest moja skóra. Winko (oczywiście to w kremie ;)) działa na nią zbawiennie.

Odnośnik do komentarza
Gość BellaMella

Najlepiej zadziałać kwasem hialuronowym ;)) Ja jestem po kwasie w AME Ursynów u doktor Szczepańskiej i przyznam, że moja twarz zyskała młodszy i zdrowszy wygląd. A ja zyskałam pewność siebie i lepsze nastawienie do życia, odkąd rano z uśmiechem patrzę w lustro. Warto – nie tyle dla wyglądu, co dla tego niezwykłego uczucia.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 27, a już bym zrobiła sobie powieki, podniosła policzki, skóra na buzi już nie taka jędrna, staram się używać kremów z kolagenem. Pewnie to kwestia pica alkoholu przez lata, palenia fajek i niezdrowej diety. Żałuje ze wcześniej nie dbałam o siebie. Teraz na pewno zacznę, ale tak.. kompleksów co raz więcej.  Jakie macie zdanie o karboksyterapii? 

https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/karboksyterapia/

Pytam bo zastanawiam się coraz poważniej nad zabiegiem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...