Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Celia34

Tabletki na libido

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Celia34

Witam, czy są tabletki na podniesienie libido u kobiet na receptę (jeśli tak to prosiłabym o nazwę), gdyż wszystkie suplementy kupowane bez recepty nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irka

Wszystko zależy od danej kobiety. NIekiedy jedne tabletki bedą na nią działały , niektóre nie. Sama przetestowałam dwa środki Stimeę i asequrellę ale nie miały na mnie żadnego działania ( asequrella wręcz powodowała u mnie bółe głowy). Wybrałam się do mojej ginekolog i ta poleciła mi abym jeszcze przetestowała sobie Libido therapy bo wiele jej pacjentek polecało własnie te tabletki. Postanowiłam spróbować, trzeba je brać regularnie. Nie było efektu na początku ale po miesiącu widziałam dużą różnicę tak wiec u mnie akurat te tabletki okazały się skuteczne ( nie są na receptę ale można zamowić tylko w sieci z tego co wiem).
Z tego co wiem to wszystkie srodki na receptę. na potencję są raczej dla mężczyzn .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chwytka

Czy te tabletki libido therapy mozna brać przy tabletkach antykoncepcyjnych? Bo sama mam problemy z libido ale są one spowodowane pewnie tymi tabletkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irka

Na spokojnie. Libido therapy są ziołowe tak więc nie powinny mieć na Ciebie wpływu. Można brać przy tabletkach antykoncepcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hanka

To może dobrze by było zrezygnować z tabletek antykoncepcyjnych skoro spada libido. Ja tak zrobiłam i wystarcza ochrona barierowa diafragma caya. Libido przynajmniej wróciło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...