Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać inspiracji do urządzenia domu?


Gość Stellamara

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno nie zgodzić się z jednym, urządzenie mieszkania to temat jaki często nie daje spać inwestorom. Rzeczywiście przeglądając oferty większych sklepów z materiałami wykończeniowymi, wyposażeniem czy meblami można dosłownie zwariować. Wszystko ze wględu na rosnące oczekiwania klientów, na jakie muszą odpowiedzieć producenci by skłonić ich do zakupu swoich produktów. Poza tym robienie projektu na własną rękę zajmuje bardzo dużo czasu, jakiego zazwyczaj nie jesteśmy w stanie poświęcić. Jeśli zależy nam na kompleksowym rozwiązaniu tej kwestii to warto skorzystać z bardzo popularnych usług takich jak projekt mieszkania warszawa tworzony przez profesjonalistę. Najważniejsze będzie oczywiście indywidualne podejście do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Wszystkie szczegóły należy przedstawić na pierwszym spotkaniu. Wcześniej warto spojrzeć na portfolio danego biura w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych pomysłów na aranżacje.

Edytowane przez magdalena79
Odnośnik do komentarza

Mnie inspirują cegły, mogłabym je wciskać wszędzie xD Mąż musi mnie hamować, żebym nie wycegłowała wszystkiego 😛 Ale mamy sporo tej cegły, np. w kuchni i łazience zamiast płytek mamy klinkier [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza
Gość Kazilka20

Inspirację można znaleźć na przykład u osób, które specjalizują się w aranżacji wnętrz - ja potrzebowałam oryginalnej kuchni, dlatego bardzo mi pomogli w firmie [reklama usunięta], gdzie zaprojektowali mi meble kuchenne na wymiar 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A co myślicie o plisach na oknach zamiast karniszy z zasłonami i firanami? Jakoś tak przestrzeń wydaje mi się bardziej uporządkowana wtedy. Mam u siebie plisy [reklama usunięta] i jestem bardzo zadowolona, że nie dałam się namówić mężowi na tradycyjne zasłony ;))

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 18/8/2020 o 7:35 AM, Gość Stellamara napisał:

Kobietki, gdzie szukać inspiracji do urządzenia domu?

Polecam stworzyć sobie konto na Pintereście, utworzyć nową tablicę (np. "Inspiracje do urządzenia domu"), przeglądać zdjęcia w serwisie i umieszczać najlepsze na tablicy. Później przejrzeć ją jeszcze raz i wybrać kilka projektów, które są "najlepsze wśród najlepszych".

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Kilka stron, na które warto jest zerknąć w poszukiwaniu inspiracji:

Homedecor

Pinterest

Blog wnętrza zewnętrza jak również make home easier

Sporo fajnych pomysłów jest również na tej stronie  - szczególnie dotyczących oświetlenia jak i karniszy. Jeśli lubicie nowoczesne projekty, polecam zastanowić się nad zaaranżowaniem oświetlenia w suficie, można dzieki temu stworzyć ciekawe aranżacje:

23901e93521cfc1bd5b81ff5311718f4.jpg

Odnośnik do komentarza

Mogę napisać co się u  mnie sprawdziło:

Szuflada z prądem w łazience-w szufladzie przedłużacz i wszystkie urządzenia, zamykam szufladę i jest porządek

Lampy sufitowe na szynach z mozna je przesuwać i podłączyć więcej lamp. 

Kuweta w szufladzie z dziurą

Wielka szuflada na pranie

Szafka na całą domową chemię 1.5m od podłogi

Włączniki schodowe w przedpokoju i sypialni

Polecam również słuchawkę oszczędzającą wodę do łazienki - od kiedy zakupilam zauważyłam ,ze rzeczywiscie rachunki za wodę stały się mniejsze. Co przy obecnych wysokich cenach ma duże znaczenie: https://lazienka-rea.com.pl/sluchawka-prysznicowa-eco-power-oszczedzajaca-wode.html Rea ma taką 🙂

990c1adde0262b0877e4204be533560d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...