Skocz do zawartości
Forum

Związek czy to ma sens?


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w związku z facetem od 8 miesięcy partner tymczasowo siedzi za granicą przyjeżdża co miesiąc na kilka dni gdy jesteśmy razem jest super gdy wyjeżdża zadko się odzywa wiem ciężko pracuje od rana po noc zanim zaczęliśmy być razem się przyjaźniliśmy zawsze był zamkniętym facetem nie gadal o swoich uczuciach zaskoczył mnie ostatnio 1 raz powiedział ze mnie kocha...i co z tego jak jestem non stop ignorowana czy może traktować mnie jak zabawke? Czy serio jego uczucia sa szczere mam metlik w głowie bardzo go kocham dodam ze jest typem samotnika... Wyjścia gdzieś w plener gdzie dużo ludzi nie wchodzi w gre woli ustrojne miejsca gdzie możemy być sami.. Widzę ze się otworzył przede mną ale żeby nie znalazł 6 min aby zadzwonić...Zawsze mi pomaga czy to finansowo czy duchowo martwi się jak gdzieś wychodzimy.. Nw czy taki związek ma sens jak potrafi się po kilka dni nie odzywać co myslicie? 

Odnośnik do komentarza

A czujesz że Cię kocha? Bo takie rzeczy się wie. Mój partner też nie był wylewny i kocham mu do tej pory ciężko przechodzi przez gardło. Zamknięty w sobie i mieszkający za granicą. Ja wiedziałam że mnie kocha zanim on zdał sobie z tego sprawę. Teraz po ponad 3 latach razem, w końcu wrócił do Polski na stałe i spodziewamy się dziecka, ale początki były trudne. Wiele razy chciałam dać sobie z nim spokój bo denerwowało mnie, że nie mówi o swoich uczuciach. Kiedy był w Polsce to było wszystko dobrze bo chociaż je okazywał, problem pojawiał się jak wyjeżdżał i go nie było przez 2 miesiące. Wtedy było mi trudno bo on nie mówił co czuje. Teraz wiem, że to taki typ człowieka. Bardziej potrafi okazać uczucia niż o nich mówić. Parę dni temu miałam iść do szpitala przez komplikacje ciążowe i wtedy mi powiedział, że normalnie to go denerwują moje zmienne nastroje w ciąży, ale nie wyobraża sobie, że mnie nie będzie w domu przez parę dni, nie wie jak to przeżyje.

Reasumuąac, jeśli czujesz, że jest szczery i naprawdę Cię kocha to nie skreślaj go. Ustal zasady. Powiedz, że rozumiesz, że ciężko pracuje i ma mało czasu, ale potrzebujesz żeby się kontaktował częściej. Jeśli nie ma jak zadzwonić to niech chociaż napisze codziennie smsa, że ty potrzebujesz tej bliskości. Jeśli rozmowa w cztery oczy nie pomoże, to daj mu spróbować jego własnego lekarstwa i nie odzywaj się wcale przez parę tygodni, aż naprawdę zacznie się martwić. Może to mu uświadomi jak ty się czujesz z jego zachowaniem.

Odnośnik do komentarza

Czuje ze mnie kocha jak przyjeżdża to się kochamy to nie jest tylko sex czuje dużo miłości itp jeszcze taka sprawa ze mam dwójkę dzieci z innego związku jest bardzo dobry dla moich dzieci. Co przyjeżdża jakieś upominki miły gest powiem ci ze w szoku jestem gadałam z jego byłam z którą był 3 lata i z tego co ona mówiła to nigdy nie powiedział jej tych magicznych słów kocham cię...więc myślę ze serio kocha.. Tak zrobię przestanę pisać wydzwaniać będę czekać na jego krok. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...