Skocz do zawartości
Forum

Plamienie implantacyjne


Gość Kociara26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję porady, ponieważ wczoraj rano obudziłam się z zaplamiona piżama i przez cały dzień chociaż bardziej skąpe utrzymywalo się ciemno brązowe plamienie. Dziś po nocy znów na papierze toaletowym miałam brązowe plamy z niewielkimi czerwonymi nitkami krwi. Ostatnia miesiaczka była 24 lipca, trwała 5 dni z tym, że była zupełnie bezbolesna co u mnie nigdy nie miało miejsca, wcześniej miesiączkę miałam 7 czerwca. Pomyślałam, że może to jakieś uszkodzenie po stosunku, albo jakąś nadżerka, ale teraz zaczynam myśleć o ciąży. Umówiłam się do lekarza dopiero na wrzesień, z obliczeń wynika że byłby to 2 tydzień.

Proszę o poradę, czy powinnam się martwić, czy mogę już wykonać test dla świętego spokoju? Okres powinnam dostać za 23 dni, cykl u mnie trwa 38dni. 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że na test jest za szybko. Radziłaby poczekać jeszcze ok tygodnia na jego wykonanie. Jeśli wyjdzie negatywny należałoby poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i go powtórzyć. Pamiętaj, że test z krwi bhcg da Ci 100% pewności, więc lepiej go wykonać później. 

Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...