Skocz do zawartości
Forum

Brak erekcji u męza


Gość fime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...chciałam poruszyć pewien kłopocik, który dotknął nas niestety i chciałabym porozmawiać z poważnymi osobami Nie mam się kogo zapytać z rodziny albo znajomych...
Otóż od jakiegoś czasu nie odczuwam żadnej przyjemności w czasie seksiku z mężem...odnoszę wrażenie jakby penis męża był mniejszy niż wcześniej, jest jakiś dziwnie mały...podejrzewam, że mąż ma problemy ze zwodem i zaczęłam mu to delikatnie podpowiadać. Niestety męża to nieco irytuje, ale przecież nie będę udawać, że jest wszystko ok. Na początku myślałam, czy to we mnie jest jakiś problem, ale teraz jestem coraz bardziej pewna, że męża penis nie osiąga pełnej erekcji... Zarówno na początku jak i potrafi opadać w trakcie seksu . Zaczełam się zastanawiać czy to moze ja mu sie nie podobam.
Proszę panów o wypowiedź, czy spotkali się z takim problemem i co robi c. Interesuje mnie też przyczyna takiej niskiej kondycji seksualnej u męża.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie nie jestem facetem, ale mam pewne doświadczenie w tym zakresie. Jeden z moich poprzednich facetów też miał taki problem. Cóż, taki wiek - ale nie zawsze wiek jest oczywiście przyczyną.Rozwiązaniem działającym w większości przypadków jest albo sidlenafil, czyli slynna niebieska tabletka, która od lat pomaga mężczyzną. Druga opcja Cum on - a więc suplementacja w oparciu o arganina.

Odnośnik do komentarza

O ile niebieskie tabletki na v rzeczywiście są na receptę, o tyle suplementacja już nie. A suplementacja typu cum on, penis complete czy braveran jest czasami równie skuteczna.Odsyłam na intymnosc.pl - jest to jedna z większych aptek internetowych, aptek erotycznych - czy nie wiem w sumie jak ich nazwać. Ale źródło sprawdzone, przebadane. Suplementy przez nich są dopuszczone do użytku przez instytuty badawcze. Spokojnie więc można zamawiać.

Odnośnik do komentarza

No cóż kochana. Nie Ty jedna masz taki problem. Nie wiem czy znajdziesz tutaj wielu panow bo jednak zauwazyłam,ze na forum mlingua udzielają sie jedynie kobiety ( mamy kilku rodzynków ale jest ich niewielu no i nie wiem czy zechcą pisać o takich sprawach).
Tak jak tutaj pisze koleżanka sugerowałabym spróbować czegoś z L argininą. Delikatnie zasugeruj mu,ze mógłby spróbować takich właśnie środków. Mój stosuje cum on raz na jakiś czas ( ma stresującą pracę i róznie ona na niego wpływa....).

Odnośnik do komentarza

Zamówiłam jeszcze w ubiegłym tygodniu. W piątek dotarło (cum on). Ja biorę antykoncepcję, więc on może brał suplementy na erekcję.
No W najbliższych dniach postaram się dać informacje jak to w zasadzie funkcjonuje i czy jest poprawa.

Odnośnik do komentarza

Musisz podejść do tego delikatnie. Dla wielu mężczyzn problem z erekcją bywa bardzo kłopotliwy i nie chcą się do tego przyznac. Nie jest to dolegliwość o której będzie się tak lekko rozmawiało, jak w przypadku migreny czy innych bardziej popularnych dolegliwości. Dla wielu jest to kwestionownie ich męskości. Szczególnie w kontaktach z kobietą. Zasugerowanie mu jakiegoś środka na erekcję nie jest złe, jednak również nie powinnaś wypalać z grubej rury i od razu mu to proponować tak aby nie zareagował na to alergicznie. 

No i jeśli chodzi o środki, polecam kierowac się tutaj badaniami naukowymi, a nauka pokazuje,ze jest tak naprawde niewiele środków, które dobrze działaja na erekcje, spośród nich jest właśnie sildenafil. Jest on obecny w viagrze, jednak można znaleźć równiez w środkach bez recepty w aptece. Polecam Inventum - środek do żucia oraz mozna go przyjąć bez połykania. Mój mąż brał przez jakiś czas. I pomagało.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...