Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gowinka

Tkanina do tapicerowanego łóżka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gowinka

Chce zakupić łóżko tapicerowane. Mam możliwość zamówić w dobrej cenie. Tylko podpowiedzcie Mi jaką wybrac Tkaninę. Nigdy nie miałam takiego łóżka i nie wiem czym Się kierować. 
Chciałabym łóżko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość crumps

Monolith (podobno) latwiejszy w utrzymaniu czystosci. Ma jakas powloke, ktora nie przyjmuje wody. Sama tez sie zastanawiam i jesli juz, to sklaniam sie wlasnie ku tej tkaninie. Jakie lozko zamawiasz i skad (jesli to nie tajemnica)?

Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się, mogę polecić tego producenta:

https://birdmeble.pl/lozka/lozko-tapicerowane-pikowane-star-160x200

Znajdziesz tam tapicerowane łóżka z pojemnikami i bez w dobrych cenach ( również jest możliwośc wyboru tkaniny). Poza tym nie czeka sie na nie długo.

fde87592e0f7a04c3f1afa4f6c0e8edb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryśka

Ja bardzo polecam tkaninę obiciową alcantarę.  Materiał ten charakteryzuje duża wytrzymałość na przetarcia i na zabrudzenia. Jeśli już zauważysz gdzieś zabrudzenie, możesz je łatwo usunąć suchą szmatką, dzięki temu że wilgoć nie wchłania się tylko pozostaje na powierzchni materiału. Polecam bardzo, sama mam kanapę z takim obiciem, myślę również o zagłówku łóżka.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się velvet nie podoba, pasuje tylko do stylu glamour. Eko skóra jest całkiem spoko, ale nie sprawdzi się, jeśli masz w domu koty :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...