Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe dziaciaczki


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

No hej wszystkim 🙂 i jest druga kreska ! Starania o nia trwały okolo 2 lat.  Testów wykonałam w tym czasie chyba ze 100 . Ale powiem wam, ze pierwsze co zobaczyłam myslam, ze mam omamy ledwo widoczna druga kreska i to wyterzac musialam wzrok.  Mialam taka nadzieję ! I nie pewność czy ona napewno tam jest .  Bo na tescie pojawila sie dodam do tego po 2-3 h. A no więc pelna nadzieji testy zaczęłam robić dzień po dniu. Nawet w ciągu dnia ze 3 . A co najlepsze to wieczorne pokazywaly mi cien cienia . Z dnia na dzień niby zaczęły ciemniec ale ich przyciemnianie ruszylo chyba po 3 dniach gdzie robiac siusiu po 5 min zaczelam widziec bladziocha. Wszystko to dzialo sie 5 dni przed okresem. W dni okresu wyszla no taka słabiutka druga kreska .Teraz jestem jak dobrze licze w 6 tyg i jest ta krecha jak by markerem druga wymalowana !:) ja i tatuś naszej pesteczki nie dopuszczamy mysli, ze moze cos pujsc nie tak.  Cieszymy sie i dbamy o nia my nam rosla . A za 8 miesięcy zeby nasza buba byla juz w naszych ramionach.  Ps: termin wypada na kwiecień

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...