Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Joanna

Kwietniowe dziaciaczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna

No hej wszystkim 🙂 i jest druga kreska ! Starania o nia trwały okolo 2 lat.  Testów wykonałam w tym czasie chyba ze 100 . Ale powiem wam, ze pierwsze co zobaczyłam myslam, ze mam omamy ledwo widoczna druga kreska i to wyterzac musialam wzrok.  Mialam taka nadzieję ! I nie pewność czy ona napewno tam jest .  Bo na tescie pojawila sie dodam do tego po 2-3 h. A no więc pelna nadzieji testy zaczęłam robić dzień po dniu. Nawet w ciągu dnia ze 3 . A co najlepsze to wieczorne pokazywaly mi cien cienia . Z dnia na dzień niby zaczęły ciemniec ale ich przyciemnianie ruszylo chyba po 3 dniach gdzie robiac siusiu po 5 min zaczelam widziec bladziocha. Wszystko to dzialo sie 5 dni przed okresem. W dni okresu wyszla no taka słabiutka druga kreska .Teraz jestem jak dobrze licze w 6 tyg i jest ta krecha jak by markerem druga wymalowana !:) ja i tatuś naszej pesteczki nie dopuszczamy mysli, ze moze cos pujsc nie tak.  Cieszymy sie i dbamy o nia my nam rosla . A za 8 miesięcy zeby nasza buba byla juz w naszych ramionach.  Ps: termin wypada na kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...