Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cesla

które apteki stacjonarne są najtańsze? moja mama jest przerażona tym ile wydaje na leki, ma teraz już kilka leków na stałe i są to spore koszty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aptece powiedziano mi, że leki na receptę mają takie same ceny wszędzie. Mój lek na tarczycę rzeczywiście w kilku aptekach tyle samo kosztował. Ale nie wiem jak jest z innymi lekami. Zawsze warto zapytać np. w 2-3 aptekach ile kosztują poszczególne leki i kupić tam, gdzie jest najtaniej.

Jeśli mama wydaje na leki ponad 100 zł na miesiąc, to niech zbiera faktury, odliczy sobie potem 19 % od podatku (od kwoty powyżej 100 zł) .

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elaela

ja słyszałam, że ziko jest najtańsza. I nie prawda, że leki na receptę maja te sama cenę w każdej aptece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ojenia

To jest tak, że nie w każdej aptece chętnie poinformują też o zamiennikach, które często są zdecydowanie tańsze. A jeśli mama ma +60 lat, to warto teraz jej zajrzeć do dozu, mają akcję dla seniorów i w godzinach od 8 do 12 tańsze leki o20%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej sobie porównać w internecie jakie mają ceny na stronach, czasami te mniejsze osiedlowe apteki są tańsze, pamiętam że babcia miała obcykane gdzie najtaniej u nas w mieście i mnie zawsze do jednej wysyłała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzka

myślę, że przy większych zakupach lekowych 20% to całkiem sporo, szczególnie dla seniora, mnie się ta promocja bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...