Skocz do zawartości
Forum

Staranie


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pierwszy raz mam taką sytuację, że śluz jest brunatny a przy podcieraniu na papierze są ślady jak na początku okresu. Śluz z krwią. Dodatkowo właściwie cały czas mam tkliwe piersi. Zwłaszcza sutki. Od jakiś dwóch dni cały czas też odczuwam ból jak na początku okresu. Do tej pory okresy regularne i teoretycznie ma on być dopiero za 11 dni. Test tak wcześnie nic nie wykaże. Co to może być? Naczytałam się o ciążach pozamacicznych, samoistnych poronieniach. Generalnie same czarne scenariusze. Help

Odnośnik do komentarza

Okolo 14 dni przed okresem przy regularnych miesiączkach nastepuje owulacja. Może przy niej dostalas takich objawów. Bol brzucha skorcze podczas owulacji występują głównie przy jajeczkowniu. Pamietaj ze od dni plodnych dopiero okolo do do 10 dni występuje zagniezdzanie .  Wiec ciąża moim zdaniem u Ciebie  odpada. N8e wiem kiedy wspolzylas. Ale jak juz zdecydujesz sie na test bo masz podejzenia ciazy kup o czułości 10 mlu. Zwróć na to uwagę. Jest najczulszy mi inne nie pokazywaly przed okresem tylko ten czylu pokazal cien cienia ktory pijawil sie co dodam po 2h lezenia se  5 dni przed okresem. W dniu okresu juz byla odrazu po 5 minutach bladziutka druga kreska.  Jak ci nie minie proponuje wizyte u gin moze jakies zaburzenia hormonalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...