Skocz do zawartości
Forum

Panie, które zaszły z duphaston pomocy!!!


Gość Ciekawska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciekawska

Nie będę się rozpisywać w sprawie tabletek, bo wiem, że są na ewentualne zagnieżdżenie, bądź wyregulowanie miesiączki. Odstawilam go przedwczoraj, tj 6.08. Wczoraj cały dzień było ok - zrobiłam test, nie wyszedł (dopiero jak zrobiłam to zauważyłam, że to test 25, więc ten mniej czuły). 

I nagle wczoraj wieczorem jedzenie początkowo dziwnie stawalo mi w gardle. Temp się podniosła. Tzn mam wrazenie gorąca takiego, jak przy przeziębienie. Utrzymuje się do teraz. Dodam że bolą mnie piersi i kluja jajniki, co podobno jest po nim normalne. A przy tym mam taki jakby pełny brzuch. 

Czy jest jednak możliwe żeby się udało? Czy to zwykle objawy po tych tabletkach? Nie chce wariowac, bo już rok jak się staram. 

Odnośnik do komentarza
Gość Czekając na cud

Nie chcę cię rozczarować ale ja mam takie objawy zazwyczaj przed miesiączką :(

Też biorę duohaston już 5 msc i pierwsze 3 super rewelacja żadnych skutków ubocznych w tym miesiącu zawroty głowy nudności osłabnięcia bolące sutki gdzie dawno nie bolały mnie na miesiączkę a od 3  dni kłucie jajników ból brzucha jasny przejrzysty śluz ala płodny ... Bądź tu mądry... Wczoraj na papierze miałam krew ze śluzem takze okres tuż tuż 

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska
3 godziny temu, Gość Czekając na cud napisał:

Nie chcę cię rozczarować ale ja mam takie objawy zazwyczaj przed miesiączką 😞

Też biorę duohaston już 5 msc i pierwsze 3 super rewelacja żadnych skutków ubocznych w tym miesiącu zawroty głowy nudności osłabnięcia bolące sutki gdzie dawno nie bolały mnie na miesiączkę a od 3  dni kłucie jajników ból brzucha jasny przejrzysty śluz ala płodny ... Bądź tu mądry... Wczoraj na papierze miałam krew ze śluzem takze okres tuż tuż 

 

No dlatego właśnie nie chce się nakręcac na nic, ale poprzednio jak brałam nie miałam takich objawów z tego co pamiętam.. Już kiedyś lekarz mi przepisał ale tylko na jeden cykl i w sumie nic mi to nie dało więc zmieniłam lekarza. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...