Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Klaudia95

Ból gardła w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia95

Dziewczyny co na ostry  ból  gardła? Wczoraj  pojadłam zimnych  winogron i od rana mnie boli. Kupiłam tabletki  prenalen pije sok malinowy z cytryną  i mleko z miodem i masłem..rano  też przeplukalam je wodą  z solą.  Ale mam wrażenie że jest  gorzej. Czytałam  o tantum verde spray  i wysłałam  meza do apteki  ale mu nie sprzedali bo muszę się z lekarzem skonsultować i jak coś będzie  źle to będzie  na  aptekę. Pomocy.  12 tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc

Polecam sok z cebuli. Osobiście używałam w ciąży i po 2 dniach zapomniałam o bólu. 

Wystarczy tylko pokroić cebule w kostkę i zasypać cukrem w internecie roi się od proporcji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia95

A na katar? We wtorek mam prenatalne i boję  się iść że mnie wyrzucą😪😪😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guunia

Ja w tym samym czasie miałam ostry ból gardła, żadnych innych dolegliwości. Poszłam do lekarza i dostałam antybiotyk żeby infekcja nie poszła dalej. Nie przeszło i dostałam nystatyne. Z początku też próbowałam płukać szałwia, sok malinowy itp. Ale moim zdaniem szkoda czasu i lepiej skonsultować z lekarzem niż samemu próbować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Do nosa najlepiej od dawna sprawdza mi się Apicold propo w sprayu, ma wyciąg z propolisu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...