Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Resista

Budowa niewielkiego domku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Resista

Razem z mężem planujemy budowę domu jednorodzinnego. Uprzedzam sugestie

nie ma opcji wynajmowania mieszkania z uwagi na charakter wykonywanej pracy. Jeszce nie mamy dzieci ale planujemy model rodziny 2+3. Kto z Was ma liczną rodzinkę i parterowy domek ? Teraz zamienilibyscie na większy bardziej przestronny np piętrowy? Zależy nam na 4 sypialniach żeby każdy miał swój kat. Macie jakieś sprawdzone projekty?

Dodam tylko że wiem jak to jest mieszkać na wsi mamy piętrowy dom swoboda jest w opór ale sprzątania dużo i brak chętnych do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość May

Mieszkałam różnie, od domku holenderskiego, po ogromne połacie budynku gospodarczego, w mieszkaniach, domkach i domach i powiem tak: z dziećmi dobry jest dom przestronny, nie ważne czy parterowy, czy piętrowy. Mam dwóch synów, więc mogą mieć bez problemu wspólny pokój, ale jak nie masz dzieci, to płci nie przewidzisz, więc na początku wszyscy w jednym łóżku, a potem, koło 5-6 roku życia, dzieci lubią mieć już swój kąt i warto im to zapewnić.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już będziecie mieszkać w swoim domku wolnostojącym to możecie pomyśleć o urządzaniu ogrodu, a w nim palenisko choćby takie jak tutaj: palenisko ogrodowe  Świetna sprawa przesiadywać wieczorami przy ogniu z najbliższą osobą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...