Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
młoda_mama

Catering czy dieta sokowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny co polecacie na początek walki z kilogramami po ciąży? Jedni chwalą catering drudzy dietę sokową, która jest skuteczniejsza ale i trudniejsza. Macie jakieś doświadczenia? Postanowiłam się za siebie wziąć, ale bez pomocy z zewnątrz nie dam rady 😌

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście polecam najpierw detoks sokowy (3 lub 5 dni zależy jak silną wolę posiadasz) a potem catering dietetyczny. Detoks najpierw Ciebie oczyści i nauczy przyjmować mniej jedzenie i mniej kalorii więc potem na cateringu dietetycznym wytrwasz bez żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diety sokowej nie polecam, ja byłam prze 2 dni i tak źle się czułam, że zrezygnowałam od razu. Teraz staram się dbać o co jem, ćwiczę online z https://www.michaltkacz.pl/ i jakoś idzie. Schudłam 2 kilogramy przez miesiąc. Dla mnie jest to dużo. A zdrowe jedzenie okazało się całkiem smaczne i pożywne. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, dietetyk mi nie doradził tego, ale mam koleżanki, które zachwalały. Faktycznie osłabiony jest wtedy organizm i można się gorzej czuć, ale to kwestia motywacji i nastawienia. Zamawiałam 3 dni gotowych soków Nuja. Przywieźli do domu i piłam przez 3 dni co 2 godziny jeden sok o innym smaku niż poprzedni. Potem po detoksie przeszłam na dietę dla cukrzyków (niski indeks glikemiczny) i kilogramy powoli idą. We wrześniu zamierzam znowu powtórzyć detoks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno nie wyklucz drugiego. Ja korzystałam z takiej diety właśnie zamawiając ją w firmie Tylko Zdrowe - http://tylko-zdrowe.pl/produkt/dieta-sokowa/  dla mnie to świetna sprawa. Można oczyścić organizm i niejako przygotować sie do nowego, zdrowego odżywiania. U mnie to było 5 soków dziennie, bardzo smaczne, odżywcze. Jasne, że miałam ochotę zjeść coś innego, ale w sumie to nie czułam się źle, czy osłabiona. Jak ktoś faktycznie chce o siebie zadbać to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17/8/2020 o 7:34 PM, młoda_mama napisał:

I dobre te soki? Da się na nich wytrzymać kilka dni bez jedzenia? Trochę się martwię o motywację i silną wolę, że może mi zabraknąć tego

dobre bardzo dobre uwierz mi pycha koktajle z warzyw i owoców super dobrane smaki. Da się wytrzymać, już jak kupisz to aspekt finansowy podziała.

No i są tańsze niż te co Felicia zalinkowała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dieta sokowa jest słaba, można się nabawic efektu jojo i jak przy tym chcesz karmić? nie lepiej ułożyć normalną diete u dietetyka, który będzie miał na uwadze ze jesteś młodą mamusią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wercia

Jestem bardzo na tak jeśli chodzi o diety sokowe. też próbowałam tych produktów marki Nuja i było okej, świeże, zdrowe, fajnie dobrane smaki, wszystko stanowiło smaczną całośc. Nawet moje dzieci je próbowały i mówiły, ze dobre 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...