Skocz do zawartości
Forum

Catering czy dieta sokowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Praskaa

Powiem szczerze, że taki catering dietetyczny to bardzo dobra opcja dla osób, które sa na co dzień zabiegane i nie mają czasu gotować.   [reklama usunięta] oczywiście pod okiem specjalistów. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Na temat diety św. Hildegardy trochę czytałam. To jest jedna z tych diet orkiszowych. Powiem szczerze, że nigdy jej nie stosowałam. Wiem, że tam gdzieś jest coś takiego jak zupa kolagenowa. Co do diety sokowej, jest to owszem dobre, ale na krótką metę tzn. można sobie zrobić taką dietę, ale pod warunkiem, że nie będzie ona trwała dłużej niż 1-3 dni.  Można też pomyśleć o ketogenicznej diecie. jak zacząć dietę keto można znaleźć wiele cennych artykułów w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dieta sokowa może i jest spoko, ale na pewno nie na dłuższą metę. Jest dobra max na 2 -3 dni żeby oczyścić organizm i tyle. Najlepszą opcją jest udanie się do dietetyka, który dobierze właściwy plan żywieniowy, na podstawie którego będziemy potem albo gotować albo zamówimy po prostu catering dietetyczny https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/gdynia

Odnośnik do komentarza

u mnie dieta sokowa sprawdza się super jako wstęp do zmiany diety, czy to przed czy po diecie odchudzającej na przykład. w zależności od determinacji robiłam 3-5 dniowe diety, jest to mega motywujące bo dzięki dużej ilości płynów i detoksykacji pozbywam się celulitu i tracę na wadze ok 2-3 kg. Oczywiście jest to w dużej mierze waga wody, co nie zmienia faktu że różnicę widać gołym okiem. Zamawiam zawsze z [reklama usunięta] me i jestem mega zadowolona

Edytowane przez Wywijaska
Reklama
Odnośnik do komentarza

Bo co z tego, że się trochę przegłodzisz i pewnie spadnie Ci woda i poczujesz się lżej, jeśli później możesz to nadrobić dwukrotnie. To już lepiej od początku trzymać się założonych kalorii. Dobrym wyzwaniem zdrowotnym w miejsce postów sokowych byłoby postanowienie sobie że do każdego posiłku jem porcje owoców lub warzyw. To też pozwoli Ci się poczuć dość lekko, będzie zdrowe, jest to super nawyk, a przy tym nie zaniedbasz innych makroskładników i się nie przegłodzisz 😉

https://faktyct.pl/pl/901_biznes-plus/6134_jak-szybko-schudnac-3-kg.html

Na stronie jest kilka porad na temat skutecznego ale i szybkiego odchudzania się. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...