Skocz do zawartości
Forum

Catering czy dieta sokowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dietetyk mi nie doradził tego, ale mam koleżanki, które zachwalały. Faktycznie osłabiony jest wtedy organizm i można się gorzej czuć, ale to kwestia motywacji i nastawienia. Zamawiałam 3 dni gotowych soków Nuja. Przywieźli do domu i piłam przez 3 dni co 2 godziny jeden sok o innym smaku niż poprzedni. Potem po detoksie przeszłam na dietę dla cukrzyków (niski indeks glikemiczny) i kilogramy powoli idą. We wrześniu zamierzam znowu powtórzyć detoks.

Odnośnik do komentarza

Jedno nie wyklucz drugiego. Ja korzystałam z takiej diety właśnie zamawiając ją w firmie Tylko Zdrowe - http://tylko-zdrowe.pl/produkt/dieta-sokowa/  dla mnie to świetna sprawa. Można oczyścić organizm i niejako przygotować sie do nowego, zdrowego odżywiania. U mnie to było 5 soków dziennie, bardzo smaczne, odżywcze. Jasne, że miałam ochotę zjeść coś innego, ale w sumie to nie czułam się źle, czy osłabiona. Jak ktoś faktycznie chce o siebie zadbać to polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/8/2020 o 7:34 PM, młoda_mama napisał:

I dobre te soki? Da się na nich wytrzymać kilka dni bez jedzenia? Trochę się martwię o motywację i silną wolę, że może mi zabraknąć tego

dobre bardzo dobre uwierz mi pycha koktajle z warzyw i owoców super dobrane smaki. Da się wytrzymać, już jak kupisz to aspekt finansowy podziała.

No i są tańsze niż te co Felicia zalinkowała

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że najlepiej zacząć od diety sokowej, np. 2-3 dni (tyle, ile dasz radę, ale na początek bez przesady), a po tym czasie wziąć sobie pudełka o określonej kaloryczności, np. 1500/2000 kcal, w zależności jakie masz zapotrzebowanie - sa kalkulatory w sieci 🙂 Ja polecam Ci dietę sokową i pudełka od Kuroniowie Diety🤗 Bardzo smaczne mają dania, tutaj na przykład sok z mango, papai, jabłka, jogurtu sojowego i z korzeniem imbiru - pycha 🙂 Zestaw zawiera 6 takich soków (różne smaki) na cały dzień 🙂 
 

IMG_9832.jpg

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie lepszą opcją jest catering [reklama usunięta] , dieta sokowa to gwarancja efektu jojo, będziesz chodzić głodna. a dobry catering nie jest zły 😉 dania są naprawdę smaczne, mają tyle kalorii ile trzeba, czyli tyle byś schudła, ale nie przymierała głodem pijąc soczek 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...