Skocz do zawartości
Forum

Czy to poronienie?


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

I CIĄŻA - PORONIENIE W 10TC

 

II CIĄŻA - OBECNIE

10.06 ostatni okres
25,26,30.06 zbliżenie
wg okr. 8tc
wg ost zbl 6t1d
badanie z dzis - 5mm zarodek, ok 3cm pecherzyk (brak akcji serca)
5mm odpowiada 6t1d
dostałam skierowanie na lyzeczkowanie na 11.08
Czy jest szansa, że to serduszko jeszcze zabije?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość mała mi

Sylwia u mnie serduszko biło dopiero w 6+5 i pęcherzyki miał ok 5 cm ,według mnie jest jeszcze czas na serduszko dla spokoju zrób jeszcze po niedzieli usg a przed zabiegiem też robią usg bo musi być w karcie w szpitalu. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Wiek zarodka na usg jest podawany od ostatniej  miesiaczki nie od zbliżenia.  Więc jesli jest 6t1d to od okresu. Choc ciążę zdarzają się  z taką różnicą potem wszystko  się wyrównuje. Moim zdaniem za wcześnie na zabieg.  Poczekaj  jeszcze i idź do innego doktora 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku w 6t1d jest pecherzyk Ale zarodka brak. W 8t2d zarodek jest Ale ma 3mm , wielkością odpowiadał 6tygodniowemu. Bez echa. Daliśmy fasolce szansę. Niestety nie udało się. W 10tc poronilam sama. Prawdopodobnie już w tym 6-8tc było coś nie tak. 

Tobie tego nie życzę i bardzo mocno 3mam za was kciuki. 

Odnośnik do komentarza

Az sie wierzyc nie chce. Nie chodz do tego ginekologa. Jeszcze jest szansa na serduszko. A jak nie to organizm sam się oczyści na tym etapie. U mnie 5+5 był pechrzyk z zarodkiem bez akcji serca i niestety dostałam krwawienia i lekarz powiedział że na tym etapie organizm sam sobie poradzi i nie robi się lyzeczkowania. 7 dni krwawilam. Poczekaj spokojnie jeszcze tydzień i zrób usg.  Tym bardzuej że nie ma u Ciebie krwawienia. Dzidziuś walczy 🙂

Odnośnik do komentarza

Bunia myślę że jeśli nadal krwawisz/plamisz to potrzebna jest natychmiastowa pomoc medyczna. Jedź nawet na izbę przyjęć. Ja dostałam krwawienia w 15 tyg z synkiem i dzięki temu że od razu pojechałam i dostałam leki i kroplowke to teraz mam zdrowego wesołego dzidziusia. Nie czekaj trzeba to sprawdzic !

Edytowane przez pena89
Blad

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

A mnie boli serce że nie jestem w ciąży. 3lata temu facet zmusił mnie żebym wiecie...strasznie durna byłam, kochałam go bez opamiętania, mówił że to nie jest dobry czas, że on zmienia pracę, że nie ma pozalatwianych wszystkich spraw, że ja zmieniam pracę. I się okazało to wszystko prawda tylko te jego niepozalatwiane sprawy to były inne kobiety. Bardzo wtedy chciałam tego dziecka. Teraz też bardzo chce. Boli mnie że dałam się na to wszystko. Pamiętam jak siłą dawał mi tabletkę i prowadził do ginekologa zapewniając o swojej miłości po czym kopnął mnie w dupe 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/8/2020 o 2:41 PM, Gość Sylwia napisał:

przecież nieraz w 7 nawet nie słychać bicia serduszka. Temu ja slyszalam ze najlepiej badanie robic w 8 tyg.   I ja czekam do 8 by nie mieć właśnie takiego stresu i nie pewnosci w 6.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...