Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży ?


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 22 lipca odbyłam stosunek z chłopakiem. Doszło do penetracji bez zabezpieczenia, jednak trwało to może 2 minuty, później chłopak założył prezerwatywę. Nie doszło do wytrysku w pochwie. 24 lipca miała miejsce identyczna sytuacja. Czy jest możliwość abym była w ciąży? Martwi mnie możliwaobecność preejakulatu. Dodam że ostatnia miesiączka skończyła się 21 lipca, a moje cykle są nieregularne jednak nigdy nie trwają mniej niż 30 dni. Dodatkowo ostatnio przeżywałam dużo stresu. Czy jest szansa że doszło do zapłodnienia? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Myślę że przy takich długich  cyklach w 2 i 3 dniu cyklu  nie mogłaś mieć dni plodnych . Chociaż piszesz  że miałaś dużo stresu a plemniki  potrafia przeżyć  do ok tygodnia w pochwie . Nie wiadomo czy nie poprzestawialo Ci się nic w organizmie.  Jeden ginekolog mówił mi że nawet 2 tygodnie plemniki  mogą przetrwać  w drogach rodnych chociaż nie wiem czy to możliwe.  Przed wtryskiem też mogą być plemniki właśnie w tym plynie co wspominałaś. Myślę że ok po 3-4 tygodniach od stosunku  zrób test  ciazowy albo wcześniej możesz iść na bete.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...