Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madlen

Kwietniowe mamy 2021

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Agga a napisał:

Hej! Dzis w nocy nie mogłam spać i wiecie z nudów odkopałam forum na którym bylam. Kurcze jak fajnie się czyta co się pisało ponad 6 lat temu... przypomniało się wszystko jakby to wczoraj było. Przypomniało mi się jak wyobrażałam sobie jak dziewczyny wyglądają itp🙈🙈🙈

I tak swoją drogą zastanowiłam się co u dziewczyn z poczatkow naszego wątku? Co z założycielka? 🤔

Maria monika dzis badanie?? 😉🤞🤞

Może za jakiś czas przeniesiemy się na FB? 🙂 Wtedy nie trzeba będzie sobie wyobrażać jak wyglądamy i będzie można zdjęcia dzieciaczków tez pokazać ☺️

• Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Maria Monika napisał:

Hej, tak to dziś, za 2h mam wizytę 🙈 żołądek mam ściśnięty... Dobrze że córka w domu to mi trochę odwraca uwagę 😉

Trzymam mocno kciuki 🤞

• Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Maria Monika napisał:

Może za jakiś czas przeniesiemy się na FB? 🙂 Wtedy nie trzeba będzie sobie wyobrażać jak wyglądamy i będzie można zdjęcia dzieciaczków tez pokazać ☺️

Ja jestem za😉

• Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już jestem po. Wszystko w porządku ❤️ dzidziuś rośnie i rozwija się prawidłowo 🥰 

Niestety nie pokazał nam co ma między nóżkami 😅 cały czas zaciskał/a nóżki ze sobą, także nie było opcji żeby podglądnąć 🙈😂 no nic. Muszę się uzbroić w cierpliwość 🤪🤷🏼‍♀️ następna wizyta dopiero za miesiąc, także chyba będę ostatnia, która się dowie o płci 😛

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Maria Monika napisał:

No to już jestem po. Wszystko w porządku ❤️ dzidziuś rośnie i rozwija się prawidłowo 🥰 

Niestety nie pokazał nam co ma między nóżkami 😅 cały czas zaciskał/a nóżki ze sobą, także nie było opcji żeby podglądnąć 🙈😂 no nic. Muszę się uzbroić w cierpliwość 🤪🤷🏼‍♀️ następna wizyta dopiero za miesiąc, także chyba będę ostatnia, która się dowie o płci 😛

Świetne wiadomości! Cieszę się bardzo!

O to uparciuszek Ci rośnie! Wstydliwy/a ,może kobietka🤔🥰

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Agga a napisał:

Świetne wiadomości! Cieszę się bardzo!

O to uparciuszek Ci rośnie! Wstydliwy/a ,może kobietka🤔🥰

Haha no kto to wie 😄 a już myślałam że w drodze powrotnej kupię jakiś drobiazg w niebieskim lub różowym kolorze 😅 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Olga92 napisał:

Ja też jestem za grupa na Fejsie 🙂

Tylko założyć to musi ktora co umie bo ja to jestem kompletnie zielona 😂 jedyne to insta ogarniam. Fb mam bo grupa przedszkola jest i musiałam miec kontakt 🤷‍♀️🙈

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Agga a napisał:

Tylko założyć to musi ktora co umie bo ja to jestem kompletnie zielona 😂 jedyne to insta ogarniam. Fb mam bo grupa przedszkola jest i musiałam miec kontakt 🤷‍♀️🙈

Ja mogę założyć 🙂 zrobimy żeby była tajna, tak żeby czuć się bezpiecznie w swoim gronie tylko. Tylko poczekajmy aż reszta dziewczyn się wypowie 🙂 no i czy robimy to teraz czy czekamy jeszcze?

• Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Maria Monika napisał:

Ja mogę założyć 🙂 zrobimy żeby była tajna, tak żeby czuć się bezpiecznie w swoim gronie tylko. Tylko poczekajmy aż reszta dziewczyn się wypowie 🙂 no i czy robimy to teraz czy czekamy jeszcze?

No jak wszystkie się wypowiedza i może wtedy,  chyba za czekamy aż może ktoś jeszcze się do nas dołączy? Ale wątpię by ktoś przybył...🤷‍♀️

• Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina0701

Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Dziś zrobiłam test i mam 2 kreski, w poniedziałek wizyta u gin. To moja 3 ciąża - mam 2 chłopców ( mam nadzieję, że teraz będzie dziewczynka 😃). Mam pytanie do Was odnośnie covid i obecnej sytuacji, czy się nie boicie? Chociaż chcieliśmy ciążę dziś jak się potwierdziło - mam obawy. Pozdrawiam Was 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27/10/2020 o 10:28 AM, Agga a napisał:

A to twoja pierwsza ciąża? Jeżeli pisałaś to przepraszam, ze zapomnialm. W pierwszej ciąży czułam dopiero w 18 tc. A brzuch widać było dopiero widać w 5 miesiącu. Teraz to juz mam taki jaki. Ale spokojnie.  Nawet jeżeli to Twoja kolejna ciaza wszystko zależy od twojej budowy ciała np. Mi waga spadła i nie tyje... ale wiem ze zaraZ się to zmieni 😂🥰

Tak tak pierwsza 🙂 no właśnie tak trochę poczytałam to faktycznie jeszcze mam trochę czasu 🙂

w57vxzkrp4wiyveg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak coś to mogę też przejść na fcb 🙂

Wiecie co męczy mnie jedna sprawa. Dziś rano moja sunia skoczyła mi łapka na brzuch i trochę zabolało ech. Jest to maly piesek 8kg ale mimo wszystko myślę cały czas o tym czy z maleństwem wszystko wporzadku. Teraz jest ok nic nie boli krwawień i żadnych uplawow też nie mam ale wiadomo myślę 😞

w57vxzkrp4wiyveg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Anulaaa napisał:

Wiecie co męczy mnie jedna sprawa. Dziś rano moja sunia skoczyła mi łapka na brzuch i trochę zabolało ech. Jest to maly piesek 8kg ale mimo wszystko myślę cały czas o tym czy z maleństwem wszystko wporzadku. Teraz jest ok nic nie boli krwawień i żadnych uplawow też nie mam ale wiadomo myślę 😞

Anula ja myślę, że to dość mało prawdopodobne, żeby coś się stało. Nie martw się na zapas 😘 jakby coś bolało albo jakieś plamienia to na pewno warto by się skonsultować. Mi moja córka parę razy też niechcący przywalila nogą  (w nocy jak czasem z nami śpi) w brzuch 😏 wydaje mi się że dzidzia jest dość dobrze chroniona w swoim pęcherzyku 🙂 

• Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Anulaaa napisał:

Póki nic nie boli nie ma krwawien to jest ok. Moj pies tez zapomni ze jest 35kg klockiem i "położy" mi się na brzuchu, a później myślę... i na dodatek moj synek co noc do nas przychodzi i tez delikatny to on nie jest. I koniecznie domaga się przytulania, a wiadomo ze 5latek spokojnych nog nie ma 😂🙈

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Maria Monika napisał:

Anula ja myślę, że to dość mało prawdopodobne, żeby coś się stało. Nie martw się na zapas 😘 jakby coś bolało albo jakieś plamienia to na pewno warto by się skonsultować. Mi moja córka parę razy też niechcący przywalila nogą  (w nocy jak czasem z nami śpi) w brzuch 😏 wydaje mi się że dzidzia jest dość dobrze chroniona w swoim pęcherzyku 🙂 

11 minut temu, Agga a napisał:

Póki nic nie boli nie ma krwawien to jest ok. Moj pies tez zapomni ze jest 35kg klockiem i "położy" mi się na brzuchu, a później myślę... i na dodatek moj synek co noc do nas przychodzi i tez delikatny to on nie jest. I koniecznie domaga się przytulania, a wiadomo ze 5latek spokojnych nog nie ma 😂🙈

Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie trochę 🙂 już tak mam zawsze się przejmuje i myślę jak coś się zadzieje 🙂

• Lubię to 1

w57vxzkrp4wiyveg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Anulaaa napisał:

Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie trochę 🙂 już tak mam zawsze się przejmuje i myślę jak coś się zadzieje 🙂

Spokojnie ja tez tak mam. To w naszym stanie naturalne 💗

• Lubię to 2

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny. Chwile mnie nie było ale troszkę miałam zakręcone dni... Byłam u endokrynologa i zwiększyła mi dawkę ethyrox w 2 dni a pozostałe 5dni mam brać to co brałam. 

Co do fb jestem za. 

• Lubię to 1

16udskjozun6alqk.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, gosiaczekK napisał:

Hej dziewczyny. Chwile mnie nie było ale troszkę miałam zakręcone dni... Byłam u endokrynologa i zwiększyła mi dawkę ethyrox w 2 dni a pozostałe 5dni mam brać to co brałam. 

Co do fb jestem za. 

A czemu zwiększyła? Cos się dzieje? Czy tylko tak?

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że póki co nie ma żadnego głosu na nie 🙂 no to może pomału możemy migrować? Oczywiście na spokojnie, jeszcze tutaj zaglądać nadal będę, jakby ktoś więcej chciał się przenieść 🙂

myślę, że najlepiej by było, jakby każda z Was napisała mi tutaj wiadomość prywatną ze swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą na FB i ja wtedy będę mogła wysłać zaproszenie do grupy. Co Wy na to? Wtedy będziemy mieć pewność, że mamy w grupie tylko te osoby, które się tutaj udzielały do tej pory 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...