Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Monika napisał:

Widzę że póki co nie ma żadnego głosu na nie 🙂 no to może pomału możemy migrować? Oczywiście na spokojnie, jeszcze tutaj zaglądać nadal będę, jakby ktoś więcej chciał się przenieść 🙂

myślę, że najlepiej by było, jakby każda z Was napisała mi tutaj wiadomość prywatną ze swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą na FB i ja wtedy będę mogła wysłać zaproszenie do grupy. Co Wy na to? Wtedy będziemy mieć pewność, że mamy w grupie tylko te osoby, które się tutaj udzielały do tej pory 😉

Ok. Dobry pomysł. Juz pisze 😁

  • Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza

Cześć termin mam na 6 kwietnia w swoje 30 urodziny:), mam takie pytanie do Was drogie Panie, złapał mnie taki ból w podbrzuszu z prawej strony, plamienia nie ma, mały się rusza, brzuch miękki, czy to dlatego że wszystko się rozciąga? Ktoś miał takie coś? To moja pierwsza ciąża a do lekarza 16 dopiero a teraz się dodzwonić nie mogę( jak zawsze zresztą). Aktualnie 20 tydzien

Odnośnik do komentarza

Hej, mam termin na 25 04.21. Mam pytanko czy robiłyście test pappa? Mam 35 lat, usg wyszło super, ale te prawdopodobiebstwa wyszły po 1:100. Wizyta dopiero w piątek. Czy któraś miała podobnie? Usg super a to słabo? Co Wam powiedział lekarz? 

Odnośnik do komentarza
Gość polozna_mamazu

Cześć dziewczyny! Mam na imię Patrycja i jestem położną, a prywatnie mamą  Zuzi. W związku z obecną sytuacją i utrudnionym kontaktem z lekarzem/położną (zwłaszcza po porodzie) stwierdziłam, że chcę pomoc, edukować. Na moim koncie na Instagramie prowadzę właściwie bezpłatną szkołę rodzenia online. W wyróżnionych relacjach m.in. porod- nauka oddychania, praca na skurczu, omówienie pozycji wertykalnych (3 części), pielęgnacja noworodka, masaż krocza, niebawem ruszam z karmieniem piersią, rozszerzaniem diety i wieeele innych. Przekazuję tylko aktualna wiedzę opartą na badaniach naukowych. Moją misją jest wspierać kobiety w tym wyjątkowym czasie. Nazywam się polozna_mamazu

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie,tak szperałam w necie aż trafiłam na forum. I postanowiłam koniecznie dołączyć jestem w drugiej ciąży ( mam 5 letniego synka) a teraz z terminem na 1 kwietnia. Czekamy na kogoś.. Na kogo dowiemy się w najbliższy czwartek.. :) Chociaż synek krzyczy że koniecznie siostra.. Nie wiem jaka będzie jego reakcja jak jednak okaże się że będzie brat.. 

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

 

Jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat decyzji macierzyńskich 😉

 

Mój post jest całkowicie prywatny i mam nadzieję, że nikogo on nie urazi i nie odbierze go za ofensywny lub naruszający regulamin, liczę jedynie na empatię i pomoc, ponieważ mój temat nie należy do najprostszych, próbuję w  nim łączyć biologię z psychologią więc znalezienie badanych graniczy z cudem. Niezmiernie dziękuję, jeśli zdecydujesz się mi pomóc 😊

 

Bardzo mi zależy na jak największej liczbie odpowiedzi, żeby moje badania były rzetelne, proszę o pomoc i wzięcie udziału w krótkiej ankiecie na ten temat. Udział jest całkowicie anonimowy i dobrowolny 😉

 

 

 

Bardzo dziękuję! 😉

 

 

 

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/11/2020 o 2:15 PM, Gość Maka napisał:

Cześć dziewczyny! 

Aktualnie jestem w 22 tygodniu. Od kilku dni rzadko czuję ruchy mojej małej 😞 czy powinnam zacząć się martwić? 

Ja co prawda w 20 i tez jest dzien kiedy odczuwam i jest dzien kiedy nic sie nie dzieje.. Ale badzmy dobrej mysli nie dlugo czekaja nas takie kopniaki ze heej 🙂 pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

Hej przyszłe mamusie, można jeszcze dołączyć? :) jestem w 20 tygodniu, 15 grudnia mam badanie połówkowe, na którym to liczę poznać płeć 😊, dziś na mikołajki dostałam w prezencie pierwsze ruchy dziecka 😍😍to moja druga ciąża, mam synka, który ma 2 latka 😊

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) mam termin na 30.04 😉 

wlasnie jestem po usg polowkowym (testy pappa miałam robione 11-13 tydz niskie ryzyko) czy u którejś z Was tez wyszło ognisko hiperechogenne u dzidziusia? Trafiłam na jakaś dziwna lekarkę niby wszystko okej w usg a to za chwile znalazła pępowinę nisko osadzona cokolwiek to znaczy 😕 dała mi skierowanie do szpitala , czytałam badania i lekarze uważają ze do 30 tyg powinno się wchłonąć i nie jest to wada serca , niemniej jednak jestem przestraszona ! A jak u Was?
pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Cześć, prosze o pomoc od roku z mężem staramy się o dziecko po nie udanych próbach zmieniłam ginekologa który od razu zaczął u mnie stymulację urosły dwa pecherzyki po czym przyjęłam zastrzyk na pęknięcie miałam monitoring i jedno z dwóch pękło w tym czasie się kochałam z mężem. Ok tygodnia po owulacji zaczęły bolec mnie sutki piersi stały się większe ale nie bolesne dodam ze przed miesiączka zawsze bolały mnie piersi nigdy sutki od 2 dni mnie wam mdłości ale tylko rano jutro powinnam dostać @ cykle mam regularne ok 27 dni od tygodnia czułam kłucie jak by jajnika teraz pobolewa mnie delikatnie brzuch jak na @ ale lżej i jest to sporadyczne mam dużo śluzu czuje cały czas mokro przed @ zawsze miałam mało śluzu. Czy to może być ciąża proszę o odpowiedz bardzo bym chciała zobaczyć 2 kreski może ktoś miał podobnie ? Z góry dziękuje za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Gość Dylemat z imieniem

Kochane kobietki proszę powiedzcie mi co sądzie o imieniu dla chłopca Aleksy bądź Miłosz? Mamy problem z imieniem w ogóle z mężem nie możemy znaleźć kompromisu dlatego zostały nam już te dwa.. Zaznacze że w domu mamy już Ksawerego;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...