Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Agga a napisał:

Hej! Dzis w nocy nie mogłam spać i wiecie z nudów odkopałam forum na którym bylam. Kurcze jak fajnie się czyta co się pisało ponad 6 lat temu... przypomniało się wszystko jakby to wczoraj było. Przypomniało mi się jak wyobrażałam sobie jak dziewczyny wyglądają itp🙈🙈🙈

I tak swoją drogą zastanowiłam się co u dziewczyn z poczatkow naszego wątku? Co z założycielka? 🤔

Maria monika dzis badanie?? 😉🤞🤞

Może za jakiś czas przeniesiemy się na FB? 🙂 Wtedy nie trzeba będzie sobie wyobrażać jak wyglądamy i będzie można zdjęcia dzieciaczków tez pokazać ☺️

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

No to już jestem po. Wszystko w porządku ❤️ dzidziuś rośnie i rozwija się prawidłowo 🥰 

Niestety nie pokazał nam co ma między nóżkami 😅 cały czas zaciskał/a nóżki ze sobą, także nie było opcji żeby podglądnąć 🙈😂 no nic. Muszę się uzbroić w cierpliwość 🤪🤷🏼‍♀️ następna wizyta dopiero za miesiąc, także chyba będę ostatnia, która się dowie o płci 😛

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Maria Monika napisał:

No to już jestem po. Wszystko w porządku ❤️ dzidziuś rośnie i rozwija się prawidłowo 🥰 

Niestety nie pokazał nam co ma między nóżkami 😅 cały czas zaciskał/a nóżki ze sobą, także nie było opcji żeby podglądnąć 🙈😂 no nic. Muszę się uzbroić w cierpliwość 🤪🤷🏼‍♀️ następna wizyta dopiero za miesiąc, także chyba będę ostatnia, która się dowie o płci 😛

Świetne wiadomości! Cieszę się bardzo!

O to uparciuszek Ci rośnie! Wstydliwy/a ,może kobietka🤔🥰

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Agga a napisał:

Tylko założyć to musi ktora co umie bo ja to jestem kompletnie zielona 😂 jedyne to insta ogarniam. Fb mam bo grupa przedszkola jest i musiałam miec kontakt 🤷‍♀️🙈

Ja mogę założyć 🙂 zrobimy żeby była tajna, tak żeby czuć się bezpiecznie w swoim gronie tylko. Tylko poczekajmy aż reszta dziewczyn się wypowie 🙂 no i czy robimy to teraz czy czekamy jeszcze?

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Maria Monika napisał:

Ja mogę założyć 🙂 zrobimy żeby była tajna, tak żeby czuć się bezpiecznie w swoim gronie tylko. Tylko poczekajmy aż reszta dziewczyn się wypowie 🙂 no i czy robimy to teraz czy czekamy jeszcze?

No jak wszystkie się wypowiedza i może wtedy,  chyba za czekamy aż może ktoś jeszcze się do nas dołączy? Ale wątpię by ktoś przybył...🤷‍♀️

  • Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Dziś zrobiłam test i mam 2 kreski, w poniedziałek wizyta u gin. To moja 3 ciąża - mam 2 chłopców ( mam nadzieję, że teraz będzie dziewczynka 😃). Mam pytanie do Was odnośnie covid i obecnej sytuacji, czy się nie boicie? Chociaż chcieliśmy ciążę dziś jak się potwierdziło - mam obawy. Pozdrawiam Was 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/10/2020 o 10:28 AM, Agga a napisał:

A to twoja pierwsza ciąża? Jeżeli pisałaś to przepraszam, ze zapomnialm. W pierwszej ciąży czułam dopiero w 18 tc. A brzuch widać było dopiero widać w 5 miesiącu. Teraz to juz mam taki jaki. Ale spokojnie.  Nawet jeżeli to Twoja kolejna ciaza wszystko zależy od twojej budowy ciała np. Mi waga spadła i nie tyje... ale wiem ze zaraZ się to zmieni 😂🥰

Tak tak pierwsza 🙂 no właśnie tak trochę poczytałam to faktycznie jeszcze mam trochę czasu 🙂

 

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza

Ja jak coś to mogę też przejść na fcb 🙂

Wiecie co męczy mnie jedna sprawa. Dziś rano moja sunia skoczyła mi łapka na brzuch i trochę zabolało ech. Jest to maly piesek 8kg ale mimo wszystko myślę cały czas o tym czy z maleństwem wszystko wporzadku. Teraz jest ok nic nie boli krwawień i żadnych uplawow też nie mam ale wiadomo myślę 😞

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Anulaaa napisał:

Ja jak coś to mogę też przejść na fcb 🙂

Wiecie co męczy mnie jedna sprawa. Dziś rano moja sunia skoczyła mi łapka na brzuch i trochę zabolało ech. Jest to maly piesek 8kg ale mimo wszystko myślę cały czas o tym czy z maleństwem wszystko wporzadku. Teraz jest ok nic nie boli krwawień i żadnych uplawow też nie mam ale wiadomo myślę 😞

Anula ja myślę, że to dość mało prawdopodobne, żeby coś się stało. Nie martw się na zapas 😘 jakby coś bolało albo jakieś plamienia to na pewno warto by się skonsultować. Mi moja córka parę razy też niechcący przywalila nogą  (w nocy jak czasem z nami śpi) w brzuch 😏 wydaje mi się że dzidzia jest dość dobrze chroniona w swoim pęcherzyku 🙂 

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Anulaaa napisał:

Ja jak coś to mogę też przejść na fcb 🙂

Wiecie co męczy mnie jedna sprawa. Dziś rano moja sunia skoczyła mi łapka na brzuch i trochę zabolało ech. Jest to maly piesek 8kg ale mimo wszystko myślę cały czas o tym czy z maleństwem wszystko wporzadku. Teraz jest ok nic nie boli krwawień i żadnych uplawow też nie mam ale wiadomo myślę 😞

Póki nic nie boli nie ma krwawien to jest ok. Moj pies tez zapomni ze jest 35kg klockiem i "położy" mi się na brzuchu, a później myślę... i na dodatek moj synek co noc do nas przychodzi i tez delikatny to on nie jest. I koniecznie domaga się przytulania, a wiadomo ze 5latek spokojnych nog nie ma 😂🙈

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Maria Monika napisał:

Anula ja myślę, że to dość mało prawdopodobne, żeby coś się stało. Nie martw się na zapas 😘 jakby coś bolało albo jakieś plamienia to na pewno warto by się skonsultować. Mi moja córka parę razy też niechcący przywalila nogą  (w nocy jak czasem z nami śpi) w brzuch 😏 wydaje mi się że dzidzia jest dość dobrze chroniona w swoim pęcherzyku 🙂 

 

11 minut temu, Agga a napisał:

Póki nic nie boli nie ma krwawien to jest ok. Moj pies tez zapomni ze jest 35kg klockiem i "położy" mi się na brzuchu, a później myślę... i na dodatek moj synek co noc do nas przychodzi i tez delikatny to on nie jest. I koniecznie domaga się przytulania, a wiadomo ze 5latek spokojnych nog nie ma 😂🙈

Dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie trochę 🙂 już tak mam zawsze się przejmuje i myślę jak coś się zadzieje 🙂

  • Lubię to 1

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza

Widzę że póki co nie ma żadnego głosu na nie 🙂 no to może pomału możemy migrować? Oczywiście na spokojnie, jeszcze tutaj zaglądać nadal będę, jakby ktoś więcej chciał się przenieść 🙂

myślę, że najlepiej by było, jakby każda z Was napisała mi tutaj wiadomość prywatną ze swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą na FB i ja wtedy będę mogła wysłać zaproszenie do grupy. Co Wy na to? Wtedy będziemy mieć pewność, że mamy w grupie tylko te osoby, które się tutaj udzielały do tej pory 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...