Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Maria Monika napisał:

Wiesz tak na moje to gdyby to była jakaś poważna wada to myślę, że i Twój gin by zobaczył nawet na zwykłym usg 🤔 

A płeć potwierdził? 😉

I wiesz,  tez tak myślę że ten od prenatalnego jeżeli zobaczył cos czym mnie nastraszył to nie proponowalby mi platynch badań, tylko od razu by kazał robic ,dal by skierowanie gdzieś dalej itp...

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Agga a napisał:

I wiesz,  tez tak myślę że ten od prenatalnego jeżeli zobaczył cos czym mnie nastraszył to nie proponowalby mi platynch badań, tylko od razu by kazał robic ,dal by skierowanie gdzieś dalej itp...

Wiem, że nie jest to łatwe, ale spróbuj nie myśleć o tym intensywnie, tylko się zrelaksować w miarę możliwości 🙂

Wszystko będzie dobrze, uszy do góry 😘

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Maria Monika napisał:

Wiem, że nie jest to łatwe, ale spróbuj nie myśleć o tym intensywnie, tylko się zrelaksować w miarę możliwości 🙂

Wszystko będzie dobrze, uszy do góry 😘

Ok. Koniec z myśleniem! Spokojnie poczekam.

A dziewczyny czujecie juz ruchy? Ja kurcze nie jestem pewna ale poniżej pępka czuje takie łaskotanie, jakby piórkiem... chyba już niedługo poczuje tego wyczekiwanego kopa🥰

  • Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Agga a napisał:

Ok. Koniec z myśleniem! Spokojnie poczekam.

A dziewczyny czujecie juz ruchy? Ja kurcze nie jestem pewna ale poniżej pępka czuje takie łaskotanie, jakby piórkiem... chyba już niedługo poczuje tego wyczekiwanego kopa🥰

A wiesz, że też miałam pytać, bo i mi się wydawało, że coś poczułam kilka razy 😊 to nie były raczej jelita, bo właśnie takie łaskotanie, także pomyślałam, że to dzidziuś jednak 😊 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Maria Monika napisał:

Coś mi się kojarzy, że ktoś dziś miał mieć wizytę, tylko że nie pamiętam kto 🙂 trzymam w każdym razie kciuki i czekam na wieści ❤️

Moja wizyta jutro i już oczywiście dziś w nocy śniły mi się jakieś głupoty 😏 ależ nie mogę się doczekać i mega się boje 🙈🙈🙈

Będzie dobrze❤🤞

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Agga a napisał:

Ja to czuje najbardziej jak juz po kąpieli w łóżku, albo jak sie najem i się położę 🙈

U mnie też raczej po jedzeniu 😅 i wieczorem właśnie. Ale może dlatego że wtedy jak leżę spokojnie to czuję, pewnie okruszek jeszcze za malutki żeby go w ruchu czuć. Olga jest prawie dwa tygodnie do przodu od nas, więc stąd pewnie różnice 🙂 jej maluszek jest troszkę większy już 😊

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Agga a napisał:

Hej! Ja juz po wizycie. Maluszek ma się dobrze. Ja nic nie przytyłam, wyniki są ok. Dziwi mnie ze w aplikacji i z moich wyliczeń wychodzi ze jestem w 14 i 5 dniu ciazy, a położna wpisuje mi 15 i 5 dzien. Mówi że jej tak wychodzi z kalendarzyka. No cóż.. 🤷‍♀️

Co do tych przepływów kazał się uzbroić w cierpliwość i jeżeli drugi gin cos znalazl to mowi aby się dostosować i robic te wszystkie usg które mi każe. Zaznaczyl ze w kartę nic złego nie wpisał. Głupieje juz powoli ,serio. Taka huśtawka emocjonalna. Nie wiem czy płakać, czy się cieszyć. Musze czekać...ale na co? Ohh..🤯 kolejna wizyta u mojego za 3 tyg. Po drodze jeszcze będzie usg z tymi przepływami.

A Ja mam znów na odwrót z moich obliczeń wynika że ciąża jest starsza a okazuje się tydzień młodsza :),3mam kciuki.i aby wszystko wporzadku. Łatwo się mówi uzbroić się w cierpliwość to nie takie łatwe niestety ale głowa do góry 🙂

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Olga92 napisał:

Dziewczyny ja właśnie czuję bardzo często od paru dni takie smyranie piórkiem 🙂 aż mi meszek włosowy na brzuchu staje dęba 😂😂🙊🙊🙊 a najbardziej jak jestem na spacerze 😉

Ja jeszcze nic nie czuję wręcz przeciwnie mam wrażenie że brzuch w ogóle jakby nie rośnie. Waga też stoi w miejscu i o

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Anula napisał:

Ja jeszcze nic nie czuję wręcz przeciwnie mam wrażenie że brzuch w ogóle jakby nie rośnie. Waga też stoi w miejscu i o

Z ostatniego USG wynikło że mój bąbel waży 150 gram 🙂 U mnie waga też stoi w miejscu, brzuszek mam wrażenie że na koniec dnia jest większy a rano maleje 🙂 ja nie chciałabym dużo przytyć bo ja jestem mały karakan 🙊😂 

7v8rdqk37n11vlka.png

Odnośnik do komentarza

Agga  ja także mocno trzymam za Was kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło !:) 

co do ruchów ja już je czuje dość intensywnie. Dzisiaj rano jak się obudziłam to od razu odruchowo położyłam ręce na brzuch i z lewej strony miałam wybrzuszenie chyba to była dupka 🙈 typowych kopniaków nie ma jeszcze bo maleństwo za małe ale czuje od środka pojedyncze ruchy 😉 w tym tyg zaczynam 19 tydzień 🙈 kiedy to zleciało...

  • Lubię to 3

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Anula napisał:

Ja jeszcze nic nie czuję wręcz przeciwnie mam wrażenie że brzuch w ogóle jakby nie rośnie. Waga też stoi w miejscu i o

A to twoja pierwsza ciąża? Jeżeli pisałaś to przepraszam, ze zapomnialm. W pierwszej ciąży czułam dopiero w 18 tc. A brzuch widać było dopiero widać w 5 miesiącu. Teraz to juz mam taki jaki. Ale spokojnie.  Nawet jeżeli to Twoja kolejna ciaza wszystko zależy od twojej budowy ciała np. Mi waga spadła i nie tyje... ale wiem ze zaraZ się to zmieni 😂🥰

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Meggii napisał:

Agga  ja także mocno trzymam za Was kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło !:) 

co do ruchów ja już je czuje dość intensywnie. Dzisiaj rano jak się obudziłam to od razu odruchowo położyłam ręce na brzuch i z lewej strony miałam wybrzuszenie chyba to była dupka 🙈 typowych kopniaków nie ma jeszcze bo maleństwo za małe ale czuje od środka pojedyncze ruchy 😉 w tym tyg zaczynam 19 tydzień 🙈 kiedy to zleciało...

Dziękuję ❤

A pamiętacie jak dopiero zaczęłyśmy pisać tu na forum 🙈 A tu za niedługo połowa nam stuknie 🥰

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Meggii napisał:

Agga  ja także mocno trzymam za Was kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło !:) 

co do ruchów ja już je czuje dość intensywnie. Dzisiaj rano jak się obudziłam to od razu odruchowo położyłam ręce na brzuch i z lewej strony miałam wybrzuszenie chyba to była dupka 🙈 typowych kopniaków nie ma jeszcze bo maleństwo za małe ale czuje od środka pojedyncze ruchy 😉 w tym tyg zaczynam 19 tydzień 🙈 kiedy to zleciało...

Ojaaaa toż to połowa już prawie 🙈 

Anula, w pierwszej ciąży to i dopiero koło 20tc można poczuć pierwsze ruchy 🙂

Co do brzucha to ja mam, choć mam wrażenie że bardziej rośnie w tłuszcz 🤦🏼‍♀️😅 w tamtej ciąży miałam taki okrąglutki bardziej a teraz taki rozlany jakiś 🙄 ale waga u mnie też stoi.. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...