Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Meggii napisał:

Ja takze witam kolejna nowa Mamę 🙂 mnie się udało pierwsza ciąże zakończyć dokładnie w terminie. Ale może teraz będzie trochu szybciej 😁 jeszcze się okaże ze będę marcowa mamusia 🙈

Wszystko możliwe 😁 ja miałam być marcową a zostałam lutową wprawdzie w ostatnim dniu lutego ale jednak 😅 swoją drogą to chyba dość rzadka sytuacja, żeby urodzic dokładnie w terminie 😉

@Agga a no pewnie że fajnie 🙂 wyłączając pierwsze 3 miesiące i ostatni miesiąc to wspominam pierwsza ciążę jako miły stan 🙂

  • Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, gosiaczekK napisał:

Ja na forum w pierwszej ciąży to byłam z tych ostatnich bo termin miałam na 31 lipca i wtedy też urodzilam.. Także też urodzilam w terminie. Zobaczymy jak będzie teraz ale miejmy nadzieje  ze bedzie najbliżej terminu... 

O proszę, to następna w terminie i też ostatni dzień miesiąca jak moja córka 😄

na naszym forum ani jedna nie urodziła tak jak miała termin 😉

ale to prawda, najlepiej jak najbliżej terminu, kilka dni wcześniej ewentualnie 😊

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie! Witam się i ja w ostatnim dniu pierwszego trymestru.

Muszę się do kogoś poodzywać, bo od miesiąca siedzę w areszcie kanapowym (zagrożenie ciąży-na szczęście już się poprawiło) i cholernie brakuje mi kontaktów z ludźmi.

To moja pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. O dziwo nie mam prawie żadnych dolegliwości, prawie żadnych mdłości, jedynie co to przestała mi smakować kawa i od 1-2 tygodni chodzę CIĄGLE głodna 😂 Traktuję to jako nagrodę pocieszenia po długich, ponad rocznych staraniach. W ostatnim tygodniu wreszcie zauważyłam jakby bardziej wystający brzuszek! Nie mieszczę się już w żadne stare spodnie i właśnie buszuję po sieci w poszukiwaniu nowych - może polecicie coś fajnego? Na razie mam bardzo wygodne "tregginsy" z H&M, niestety po paru praniach chyba nie będą już wyglądać zbyt wyjściowo.

Termin mam na końcówkę kwietnia. W poniedziałek idę na USG na którym może dowiem się kogo mam w środku ❤️

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jot.jot napisał:

Cześć Mamusie! Witam się i ja w ostatnim dniu pierwszego trymestru.

Muszę się do kogoś poodzywać, bo od miesiąca siedzę w areszcie kanapowym (zagrożenie ciąży-na szczęście już się poprawiło) i cholernie brakuje mi kontaktów z ludźmi.

To moja pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. O dziwo nie mam prawie żadnych dolegliwości, prawie żadnych mdłości, jedynie co to przestała mi smakować kawa i od 1-2 tygodni chodzę CIĄGLE głodna 😂 Traktuję to jako nagrodę pocieszenia po długich, ponad rocznych staraniach. W ostatnim tygodniu wreszcie zauważyłam jakby bardziej wystający brzuszek! Nie mieszczę się już w żadne stare spodnie i właśnie buszuję po sieci w poszukiwaniu nowych - może polecicie coś fajnego? Na razie mam bardzo wygodne "tregginsy" z H&M, niestety po paru praniach chyba nie będą już wyglądać zbyt wyjściowo.

Termin mam na końcówkę kwietnia. W poniedziałek idę na USG na którym może dowiem się kogo mam w środku ❤️

Witaj! Pisz śmiało! Wygaduj się nam po to jesteśmy tu na forum

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, jot.jot napisał:

Cześć Mamusie! Witam się i ja w ostatnim dniu pierwszego trymestru.

Muszę się do kogoś poodzywać, bo od miesiąca siedzę w areszcie kanapowym (zagrożenie ciąży-na szczęście już się poprawiło) i cholernie brakuje mi kontaktów z ludźmi.

To moja pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. O dziwo nie mam prawie żadnych dolegliwości, prawie żadnych mdłości, jedynie co to przestała mi smakować kawa i od 1-2 tygodni chodzę CIĄGLE głodna 😂 Traktuję to jako nagrodę pocieszenia po długich, ponad rocznych staraniach. W ostatnim tygodniu wreszcie zauważyłam jakby bardziej wystający brzuszek! Nie mieszczę się już w żadne stare spodnie i właśnie buszuję po sieci w poszukiwaniu nowych - może polecicie coś fajnego? Na razie mam bardzo wygodne "tregginsy" z H&M, niestety po paru praniach chyba nie będą już wyglądać zbyt wyjściowo.

Termin mam na końcówkę kwietnia. W poniedziałek idę na USG na którym może dowiem się kogo mam w środku ❤️

Hej hej 🙂 no proszę trzecia nowa mamusia jednego dnia. Miłooo 😄

Przykro mi z powodu zagrożenia, ale super że już lepiej i oby tak dalej!! 

ja na razie jeszcze się mieszczę w część spodni (o dziwo 😅). Tak na codzien to preferuje dresy albo legginsy 😄 nie mam typowo ciążowych rzeczy póki co wcale. A przepraszam, mam rajstopy ciążowe jeszcze z poprzedniej ciąży 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jot.jot napisał:

Cześć Mamusie! Witam się i ja w ostatnim dniu pierwszego trymestru.

Muszę się do kogoś poodzywać, bo od miesiąca siedzę w areszcie kanapowym (zagrożenie ciąży-na szczęście już się poprawiło) i cholernie brakuje mi kontaktów z ludźmi.

To moja pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. O dziwo nie mam prawie żadnych dolegliwości, prawie żadnych mdłości, jedynie co to przestała mi smakować kawa i od 1-2 tygodni chodzę CIĄGLE głodna 😂 Traktuję to jako nagrodę pocieszenia po długich, ponad rocznych staraniach. W ostatnim tygodniu wreszcie zauważyłam jakby bardziej wystający brzuszek! Nie mieszczę się już w żadne stare spodnie i właśnie buszuję po sieci w poszukiwaniu nowych - może polecicie coś fajnego? Na razie mam bardzo wygodne "tregginsy" z H&M, niestety po paru praniach chyba nie będą już wyglądać zbyt wyjściowo.

Termin mam na końcówkę kwietnia. W poniedziałek idę na USG na którym może dowiem się kogo mam w środku ❤️

Wiem jak to jest., Ja od początku ciąży jestem w domu ze względu na ciążę wysokiego ryzyka. W I trymestrze miałam małe plamienia na szczęście krótko. Potem już ok. Chodzę tylko na spacery koło domu. Też jest mi ciężko bo brakuje mi znajomych i aktywności z przed ciaży. Ale jakoś trzeba sobie radzić.  Pozdrawiam Cie cieplutko.🥰🥰🥰🥰

spacer.png

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Krysia ysia napisał:

Kobitki kochane powiedzcie mi czy już rozgladacie się za rzeczami dla dziecka i czy coś już macie? 

Wiesz co ja mam sporo rzeczy po starszym synu. Ale powoli coś oglądam na internecie to czego brakuje albo chciałabym coś nowego dla smyka. Ale kupować chyba to będę myślę gdzies za 2 miesiące chyba że coś mi się naprawde spodoba to kupie wcześniej. 

Witam nowa Mamusie gratuluje i super że już jest lepiej. 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Krysia ysia napisał:

Kobitki kochane powiedzcie mi czy już rozgladacie się za rzeczami dla dziecka i czy coś już macie? 

Oczywiście, ja już najchętniej kupiłabym WSZYSTKO 😁 Nastawiam się na odkupienie możliwie dużej porcji rzeczy używanych - głównie od znajomych, gdy tylko postanowimy oficjalnie się przyznać do ciąży. Ale oczywiście nie odmówię sobie małego zakupowego szaleństwa. Na pierwsze zakupy lecę zaraz po USG 1.trym 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Hej. 
Miała z Was któraś zle wyniki z biochemii testu pappa?U mnie mom w białku a i hcg jest poniżej 0.3 i dziś lekarz na pytanie co to oznacza, powiedział że to znaczy że łożysko nie pracuje prawidlowo co może wskazywać na trisomie. Jeżeli po Sanco okaże się (daj Boże) że wszystko jest ok, to zapominamy o tym wyniku. nie rozumiem tego :/ 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Beti napisał:

Hej. 
Miała z Was któraś zle wyniki z biochemii testu pappa?U mnie mom w białku a i hcg jest poniżej 0.3 i dziś lekarz na pytanie co to oznacza, powiedział że to znaczy że łożysko nie pracuje prawidlowo co może wskazywać na trisomie. Jeżeli po Sanco okaże się (daj Boże) że wszystko jest ok, to zapominamy o tym wyniku. nie rozumiem tego 😕

Hej Beti. Ja miałam test pappa ale szczerze nie patrzyłam dokładnie na te wyniki. Lekarz je zobaczył, zrobił potem badanie USG i powiedział że wszystko jest w najlepszym porządku, dlatego nie wnikałam już w wartości tych wyników.

Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘

@Mamusia85 witaj 🙂 fajnie że córeczka będzie, do tej pory na forum przeważali chłopcy - moze się zbalansuje hihi 😉

 

dzis mamy jakiś rekord nowych osób. Zrobiło się gwarnie 🤩😁♥️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paulaa89 napisał:

Cześć Dziewczyny, mam na imię Paulina i chciałabym do Was dołączyć 🙂 to moja pierwsza ciąża i właśnie dzisiaj zaczyna nam się 16 tydzień. Termin mamy ba 11.04. Jeszcze nie znamy płci, wizytę mam 27.10 więc mam nadzieję że wtedy coś się dowiem 😍 

Witaj w naszym gronie 🙂 wizytę masz dzień wcześniej niż ja i ja też wtedy mam nadzieję dowiedzieć się kto zamieszkuje mój brzuch 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/10/2020 o 3:57 AM, Krysia ysia napisał:

Hej kobitki dołaczam się do Was. Teraz 15 t i 2d. Ciąża z invitro,niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Za 2  tyg kolejne usg i ustalenie płci. Pozdrawiam serdecznie.

Hej hej gratuluje 🙂 super ze się udało 🙂 witamy oczywiście 🙂

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, super, że nas coraz więcej! Chociaż po cichu liczę, że nie dojdzie to takiego zalewu jak na forum babyboom, tam w kwietniowym wątku odpowiedzi idą w tysiącach i zwyczajnie nie idzie nadążyć za rozmową :)

Chwaliłyście się już komuś ciążą czy trzymacie to jeszcze dla siebie? U mnie wiedzą na razie tylko najbliższe przyjaciółki... i wszyscy w pracy, to mała firma więc trudno byłoby ukryć miesięczną nieobecność :)

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jot.jot napisał:

Witajcie dziewczyny, super, że nas coraz więcej! Chociaż po cichu liczę, że nie dojdzie to takiego zalewu jak na forum babyboom, tam w kwietniowym wątku odpowiedzi idą w tysiącach i zwyczajnie nie idzie nadążyć za rozmową 🙂

Chwaliłyście się już komuś ciążą czy trzymacie to jeszcze dla siebie? U mnie wiedzą na razie tylko najbliższe przyjaciółki... i wszyscy w pracy, to mała firma więc trudno byłoby ukryć miesięczną nieobecność 🙂

Ja to się już chyba wszystkim pochwaliłam choć nie dodawałam jeszcze nic na fcb czy insta. Wiec wiedza najbliższe mi osoby. Ale tak bardzo się cieszę z tej ciąży 🙂 czekałam od roku aż maz się w końcu zdecyduje na kolejne dziecko 😛 Bo nie był do końca przekonany. Przyzwyczaił się do dobrego hehe nasza 4 letnia córka jest bardzo samodzielna i taka grzeczna kochana. Aż strasz pomyśleć ze Ignas może być całkiem inny i bardziej wymagający niż Hanusia. Oby był tak samo grzeczny jak ona 😛 

Mamusie które maja dzieci w wieku przedszkolnym puszczacie je do przedszkola ? Moja siedzi już tydzień ze mną w domu. Właśnie się dowiedziałam ze 3 dzieci z różnych grup w tym w jeden chłopiec w grupie Hani mieli robione wymazy bo rodzice chorzy na COVID... chyba Hania do porodu będzie ze mną w domu 🙈

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...