Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Dziewczyny, kurcze bardzo przykro czytać o Waszych smutnych doświadczeniach... 😞

U mnie weekend był naprawdę spoko 🙂 trochę zakupowo, wczoraj trochę pospacerowalismy rodzinnie - było fajnie, ja się też dobrze na szczęście czułam cały czas. Weekend zlecial momentalnie 🙈 

Moja wizyta pojutrze... 

A co do bólu głowy, to i mnie się już kilka razy zdarzył taki wredny, tępy, że nie mogłam ruszyć za bardzo głowa bo każdy ruch go uruchamiał... Ostatnio to już musiałam sięgnąć po paracetamol, bo nie mogłam wytrzymać. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Olga napisał:

Hej 🙂 ja wczorajszy dzień przeleżałam i przespałam taki gdzieś ten dzień był męczący 🙊😂 poza tym ból w lendźwiach się trochę zminimalizował, od czasu do czasu poczuje jakis lekki skurcz w podbrzuszu ale myślę ,że wszystko jest dobrze 🙂

Mnie jak boli tak mocno głowa to nawet jestem wstanie zwymiotować 😭😭

Zazdroszczę Ci wizyty u lekarza bo sama już chciałabym zobaczyć co tam słychać u mojego bombla a wizytę dopiero mam na 19 października...:) Trzymam kciuki żeby było dobrze 😉 .

Dziekuje za kciuki! Zawsze się przydadzą 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Maria Monika napisał:

Hej! 

Dziewczyny, kurcze bardzo przykro czytać o Waszych smutnych doświadczeniach... 😞

U mnie weekend był naprawdę spoko 🙂 trochę zakupowo, wczoraj trochę pospacerowalismy rodzinnie - było fajnie, ja się też dobrze na szczęście czułam cały czas. Weekend zlecial momentalnie 🙈 

Moja wizyta pojutrze... 

A co do bólu głowy, to i mnie się już kilka razy zdarzył taki wredny, tępy, że nie mogłam ruszyć za bardzo głowa bo każdy ruch go uruchamiał... Ostatnio to już musiałam sięgnąć po paracetamol, bo nie mogłam wytrzymać. 

A o której masz wizytę? Ja mam prenatalne 14.10 o 19.30 dopiero 😪

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Meggii napisał:

Aga super ze wszystko dobrze 🙂 ja jutro wstaje z rana na badania a w środę jadę dopiero na 19:45 do gina 🙈 już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Ja już 15 tydzien🤪 ale to szybko leci ...

Tak leci czas. Pamietam jak pisałyśmy ze juz nie długo usłyszymy serduszka,. Teraz już poznajemy jaka płeć   brzuszki nam rosną a zaraz będziemy obstawiać ktora pierwsza urodzi 😁

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Meggii napisał:

Aga super ze wszystko dobrze 🙂 ja jutro wstaje z rana na badania a w środę jadę dopiero na 19:45 do gina 🙈 już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Ja już 15 tydzien🤪 ale to szybko leci ...

Ja jutro rano wstaje i lece na szczepienie z moim synem. Boje sie jak nie wiem. Juz mi zapowiedział ze ucieknie (a w to mogę uwierzyć) i ze będzie krzyczał 🤦‍♀️🤦‍♀️ nie wiem jak to przetrwam 😂

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Meggii napisał:

Aga super ze wszystko dobrze 🙂 ja jutro wstaje z rana na badania a w środę jadę dopiero na 19:45 do gina 🙈 już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest dobrze. Ja już 15 tydzien🤪 ale to szybko leci ...

No to faktycznie leci 😄 jeszcze chwila i może pierwsze ruchy zaczniesz czuć 😊 

mi się dziś 13 tydzień zaczął 😉

Agga powodzenia na szczepieniu! Oby nie uciekł jednak 🙈😅 ja tam wolę tą "przyjemność" zostawiać mężowi jak tylko mam taką możliwość 🤪

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Maria Monika napisał:

No to faktycznie leci 😄 jeszcze chwila i może pierwsze ruchy zaczniesz czuć 😊 

mi się dziś 13 tydzień zaczął 😉

Agga powodzenia na szczepieniu! Oby nie uciekł jednak 🙈😅 ja tam wolę tą "przyjemność" zostawiać mężowi jak tylko mam taką możliwość 🤪

 

Zawsze maz chodzil ze mną tak asekuracyjnie 💪 jutro niestety nie da rady 🙄

Ja jutro zaczynam 13 tydzień. W pierwszej ciąży poczułam ruchy w 18. Ciekawe kiedy teraz to będzie 🤔

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Olga napisał:

Ja jestem na półmetku 13-stego tygodnia 😉 przecież zanim się nie obejrzymy to będzie połowa za nami 🙂 troche Wam zazdrosze bo ja przy Was to taka nowicjuszka 🙂 powiem Wam że już ten brzuszek mi trochę urósł ale waga stoi nadal . 

To twoja pierwsza ciąża? Spokojnie ,moja druga a i tak czuje się jak by to była pierwsza. Totalnie nie ogarniam 😂 ja niestety ale dalej chudnę juz -3...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Olga napisał:

Ja jestem na półmetku 13-stego tygodnia 😉 przecież zanim się nie obejrzymy to będzie połowa za nami 🙂 troche Wam zazdrosze bo ja przy Was to taka nowicjuszka 🙂 powiem Wam że już ten brzuszek mi trochę urósł ale waga stoi nadal . 

Mój brzuch też już się trochę zaokrąglił, waga jednak na szczęście nie poszybowała za bardzo w górę jeszcze. Nadal mam lekki minus w stosunku do wagi sprzed ciąży. Na szczęście 😅 

Ja tam już wielu rzeczy z poprzedniej ciąży nie pamiętam 🙈 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Olga napisał:

No pierwsza pierwsza 🙂 ciagle się obserwuje, czytam ,pytam wymyślam 😄 ale to dalej masz mdłości i wymioty ? U mnie jest problem z apetytem .. nic mi nie smakuje i jem jak wróbelek noni dużo ruchu mam 🙂

Ostatnio uspokoiło się. Porostu nie mogę dopuścić do tego ze jestem głodna. Ale tez wszystkiego nie zjem. Ja za to mam bardzo mało ruchu(wewnętrzny leń 🤣). Przed ciąża codziennie ćwiczyłam wiec teraz odpuściłam na maksa😁

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio w końcu zaczynam mieć trochę ruchu 😄 wcześniej albo nie miałam siły, albo nie mogłam. Przed nami podobno najlepszy czas - czyli drugi trymestr - oby taki faktycznie był 😎💪 

A co do jedzenia, to już przeszła mi ochota na słodkie a teraz znów na ostre i kwaśne mam chęć non stop 🙈😅 dziś normalnie musztardę dijon ze słoika miałam ochotę wyjadać 🙈😂😂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Agga napisał:

Megii jak po badaniach?

My po szczepieniu. Synek był meggga dzielny. Dumna jestem 🥰

Super ze Synuś dał radę !:) ja idę z córka na szczepienie 21/10 dopiero. 
w sumie to nie wiem jeszcze jak badania bo nie wybrałam ich. Pewnie jak pojadę po córcię to wybiorę 🙂

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że u każdej z was wszystko dobrze się dzieję i trzymam kciuki za was dziewczyny do końca... Rośnijcie wszystkie zdrowo 😘 😘 😘 😘 ...

Mam także sprawę do was... Wiecie może, które wspomagacze dla mężczyzn i dla kobiet są najlepsze na zajście i utrzymanie ciąży... Zdecydowaliśmy wspólnie, że tym razem Sb jakoś pomożemy i spróbujemy ułatwić sprawę... Może to nam pomoże... Bo niestety dopiero od końca grudnia następne starania bo wtedy kończy się jak ja to mówię kara od lekarza i jeżeli narzeczony przyjedzie na święta... A wiem, że takie witaminy,wspomagacze powinno już się brać... Czy znacie jakieś... A może znacie jakieś sposoby chętnie wysłucham i skorzystam... 🙂 😄

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, CzarnaMyszka303 napisał:

Cieszę się, że u każdej z was wszystko dobrze się dzieję i trzymam kciuki za was dziewczyny do końca... Rośnijcie wszystkie zdrowo 😘 😘 😘 😘 ...

Mam także sprawę do was... Wiecie może, które wspomagacze dla mężczyzn i dla kobiet są najlepsze na zajście i utrzymanie ciąży... Zdecydowaliśmy wspólnie, że tym razem Sb jakoś pomożemy i spróbujemy ułatwić sprawę... Może to nam pomoże... Bo niestety dopiero od końca grudnia następne starania bo wtedy kończy się jak ja to mówię kara od lekarza i jeżeli narzeczony przyjedzie na święta... A wiem, że takie witaminy,wspomagacze powinno już się brać... Czy znacie jakieś... A może znacie jakieś sposoby chętnie wysłucham i skorzystam... 🙂 😄

 

Wiem ze kwas foliowy to podstawa ,by brać kilka miesięcy juz na przód. O innych nie wiem. Nie brałam.  Może dziewczyny sa bardziej obeznane w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, CzarnaMyszka303 napisał:

Cieszę się, że u każdej z was wszystko dobrze się dzieję i trzymam kciuki za was dziewczyny do końca... Rośnijcie wszystkie zdrowo 😘 😘 😘 😘 ...

Mam także sprawę do was... Wiecie może, które wspomagacze dla mężczyzn i dla kobiet są najlepsze na zajście i utrzymanie ciąży... Zdecydowaliśmy wspólnie, że tym razem Sb jakoś pomożemy i spróbujemy ułatwić sprawę... Może to nam pomoże... Bo niestety dopiero od końca grudnia następne starania bo wtedy kończy się jak ja to mówię kara od lekarza i jeżeli narzeczony przyjedzie na święta... A wiem, że takie witaminy,wspomagacze powinno już się brać... Czy znacie jakieś... A może znacie jakieś sposoby chętnie wysłucham i skorzystam... 🙂 😄

 

Dla faceta podobno selen jest ważny, ale ja to bym się skonsultowała z jakimś specjalista 😉 zapewne dobrze by było najpierw jakieś badania porobić, żeby wiedzieć czy czegoś może brakuje u jednego z Was. 

Ja też brałam kwas foliowy jak tylko postanowiliśmy o staraniach. A no i zastosowaliśmy też żel "Conceipt plus" coś jak lubrykant, który ma niby wspomagać. Nam się w tym cyklu w którym go użyliśmy udało, ale czy to zbieg okoliczności to nie wiem 😅 faktem jest, że mieliśmy trochę nieudanych prób wcześniej... 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...