Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Maria Monika napisał:

Pewnie, że będziemy trzymać kciuki ❤️ 

Aż Wam trochę zazdroszczę, że jesteście o te dwa tygodnie do przodu 😉 czyli już w sumie drugi trymestr pomału się u Was zaczyna, tak ? Meggii Olga i gosiaczekk

Ja dzisiaj zaczynam 14 tydzień 🙂 także już chyba 2 trymestr. Ale lepiej się czuje ! Oprócz tego ze jestem przeziębiona i mam katar to jest super. Mam sporo energii. Trochę męczą mnie jeszcze zakwasy bo w środę byłam na jodze. Powiem Wam ze super sprawa 🙂 polecam ! Dwa razy w tyg chodzę. Jutro wyprawiamy 4 urodzinki naszej córki Hani. Trochę mam dzisiaj roboty w kuchni i sprzątania. Dobrze ze maz mi okna pomyl 🙈

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Meggii napisał:

Ja dzisiaj zaczynam 14 tydzień 🙂 także już chyba 2 trymestr. Ale lepiej się czuje ! Oprócz tego ze jestem przeziębiona i mam katar to jest super. Mam sporo energii. Trochę męczą mnie jeszcze zakwasy bo w środę byłam na jodze. Powiem Wam ze super sprawa 🙂 polecam ! Dwa razy w tyg chodzę. Jutro wyprawiamy 4 urodzinki naszej córki Hani. Trochę mam dzisiaj roboty w kuchni i sprzątania. Dobrze ze maz mi okna pomyl 🙈

Meggii oo to Ty nawet o 3 tygodnie jesteś bardziej zaawansowana że tak powiem 😁 czyli termin to sam początek kwietnia? Znaczy że jest szansa że juz Wielkanoc z maluszkiem będzie 😊

Wszystkiego najlepszego dla corci 🎉 moja też już o urodziny swoje dopytuje ciągle a to dopiero pod koniec lutego 🙈😅 już nawet zażyczyła sobie tort z Psim Patrolem 😛 w tamtym roku była Minnie Mouse na topie a teraz szaleństwo na punkcie psiego patrolu 😅

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ale dużo piszecie... Wystarczy nie wejść jeden dzień a tu tyle wieści.

Meggi gratuluje synka i super wyników.  Udanej imprezki urodzinowej i wszystkiego najlepszego córeczki. Oszczędzaj się... 

Czarna Myszka303 wydaje mi się że się Wam udało... Mnie bardzo bolały piersi że nawet dotknąć ich nie mogłam stanik od razu szedł w odstawkę w domu.. 

Maria Monika chyba by się zgadzało że drugi trymestr się zaczął....  I chyba w sumie powoli dolegliwości też mijają... U nas termin ana niedzielę wielkanocna 

W środę byłam na zakupach bo musiałam już garderobę zmienić a w niedzielę idziemy na komunie i wszystko już trochę ciasne w brzuchu... To wieczorem padłam jak mucha ze zmęczenia.. Chyba za dużo się na chodziłam... 

U nas chyba będzie Wojtuś tak syn wybrał... Ale jakie imię się będzie faktycznie to się okaże jak się urodzi czy się jeszcze nie zmieni do tego czasu... 

Edytowane przez gosiaczekK

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaczęłam 12 tydzień  i faktycznie ja też dostałam takiej energii że szaleje 😄 Mąż mnie stopuje cały czas 🙂 ale ja zawsze taka byłam,że na tyłku nie usiedzę 🙂 ja codziennie spaceruje z teściową i jej psami po lesie 🙂

Meggii ja właśnie się zastanawiałam czy nie chodzić na tą joge 🙂 oprócz zakwasów to jak się ogólnie po niej czujesz ? 

Odnośnik do komentarza

Joga to ciekawa sprawa 🙂 jak u mnie wszystko będzie ok to też może się skuszę. 

Czekam w takim razie na ten przypływ energii!! Już bliżej niż dalej mam nadzieję, bo na razie to niestety nadal z tym ciężko... 

Gosiaczekk ja chyba też za chwilę będę musiała na shopping się wybrać, bo spodnie mam prawie same takie na zamek zapinane i zaraz chyba może być problem się w nie wcisnąć. Z tamtej ciąży mam rajstopy takie grubsze ciążowe więc ewentualnie sukienki będę nosić 😄

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Maria Monika to my chyba na końcu kwietnia jesteśmy 🤭 

U mnie tez juz w brzuchu ciśnie i muszę nosić luźniejsze. I może dziwnie to zabrzmi ale dopiero teraz zaczynam się cieszyć ta ciąża (wcześniej nie chciałam zapeszyć) . Ładne imiona wybrałyście,  ale ja na chłopca kompletnie nie mam pomysłu. W domu mam Mikołaja.  Corka juz postanowione ze będzie Róża🥰

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Agga napisał:

Maria Monika to my chyba na końcu kwietnia jesteśmy 🤭 

U mnie tez juz w brzuchu ciśnie i muszę nosić luźniejsze. I może dziwnie to zabrzmi ale dopiero teraz zaczynam się cieszyć ta ciąża (wcześniej nie chciałam zapeszyć) . Ładne imiona wybrałyście,  ale ja na chłopca kompletnie nie mam pomysłu. W domu mam Mikołaja.  Corka juz postanowione ze będzie Róża🥰

No tak my na koniec stawki 😄

Ja jeszcze trochę się boje cieszyć mimo wszystko.. staram się myśleć pozytywnie, ale gdzieś tam jeszcze się boję... Liczę, że może po tym prenatalnym (jeśli wszystko będzie dobrze 🙏) trochę bardziej odetchnę...

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie 😊

Ale się rozpisałyście 😊 Nie mam niestety możliwości, aby wszystko nadrobić. 

Pisze w skrócie co u nas. W środę byłam na kolejnej wizycie u ginekologa. Widziałam maluszka na usg 🥰 Pięknie rośnie 😍, serduszko bije jak dzwon 🥰 170 uderzeń na minutę 🥰 

Wczoraj byłam zrobić podwójny test PAPP-A, wynik w przyszłym tygodniu 😊 Mam nadzieję, że będzie ujemny. Poza tym z wagą stoję w miejscu, ani grama nie przybrałam 🤦 

5.10 mam badania prenatalne i już doczekać się nie mogę, a z drugiej strony boję się ich. Jednak mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. 

Jeśli chodzi o objawy to oprócz bólu piersi nic mi nie jest i niech tak zostanie do kwietnia 😊

 

Pozdrawiam was i rosnijcie duże i zdrowe 🥰

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Olga napisał:

Ja wczoraj zaczęłam 12 tydzień  i faktycznie ja też dostałam takiej energii że szaleje 😄 Mąż mnie stopuje cały czas 🙂 ale ja zawsze taka byłam,że na tyłku nie usiedzę 🙂 ja codziennie spaceruje z teściową i jej psami po lesie 🙂

Meggii ja właśnie się zastanawiałam czy nie chodzić na tą joge 🙂 oprócz zakwasów to jak się ogólnie po niej czujesz ? 

Olga czuje się bardzo dobrze 🙂 oczywiście mam troszkę inny zestaw asann niż dziewczyny 🙂 największe zakwasy mam przy łopatkach 🙈 

dziękuje za wszystkie gratulacje A życzenia przekaże córci 🙂 

ja także trzymam za Was kciuki i czekam na same dobre wieści!!!

no tak ja chyba otwieram stawkę kwietniowek bo termin w dalszym ciągu jest na 02/04/21 🙂 cieszę się bo maz jest z kwietnia a ja z maja także wszyscy w podobnym czasie urodzinki. Tylko Hania we wrześniu 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ratowniczka999 napisał:

Witajcie 😊

Ale się rozpisałyście 😊 Nie mam niestety możliwości, aby wszystko nadrobić. 

Pisze w skrócie co u nas. W środę byłam na kolejnej wizycie u ginekologa. Widziałam maluszka na usg 🥰 Pięknie rośnie 😍, serduszko bije jak dzwon 🥰 170 uderzeń na minutę 🥰 

Wczoraj byłam zrobić podwójny test PAPP-A, wynik w przyszłym tygodniu 😊 Mam nadzieję, że będzie ujemny. Poza tym z wagą stoję w miejscu, ani grama nie przybrałam 🤦 

5.10 mam badania prenatalne i już doczekać się nie mogę, a z drugiej strony boję się ich. Jednak mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. 

Jeśli chodzi o objawy to oprócz bólu piersi nic mi nie jest i niech tak zostanie do kwietnia 😊

 

Pozdrawiam was i rosnijcie duże i zdrowe 🥰

Dobre wiadomości! 🥰

 

Ja dzwoniłam i gin zapisal mnie juz na środę na prenatalne 🤔 myślałam że pozniej no ale to on jest  lekarzem 😆

Odnośnik do komentarza

Ratowniczka999 super 🙂 trzymam kciuki za pappa i prenatalne. Ja będę mieć dwa dni później niż Ty

Agga no wiedzisz, to szybciej będziesz wiedzieć co i jak u maluszka 🙂

Meggii to jedną wielką urodzinową imprezę będziecie mogli wyprawiać 😁 u nas ja I córka z lutego (ja początek, ona koniec) a mąż we wrześniu. Tak więc w sumie on zostanie tak "daleko" 😉

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Olga napisał:

CzarnaMyszka303 a jakiej firmy robiłaś test ? Bo ja robiłam ten ClearBlue  super czuły i wyszły mi dwie kreski 5 dni przed miesiączką 🙂 może jeśli nie robiłaś z tej firmy warto spróbować 🙂 dwa dni później zrobiłam test z krwi i już wiedziałam tak naprawdę ,że się udało 🙂 myśle ,że Tobie też się udało 🙂 Trzymam mocno kciuki 🙂

 

 

Już mówię po kolei

1. Pre test nic. 2 i 3. Apteo Care coś było widać. 4. Bobo test nic. 5. Pre test jest ale słaby. 6 Pink jest bardzo słabiutki .

Maria Monika Właśnie nie wiem w którym tygodniu spada te HCG. Też czytałam że prawdopodobnie po 12 tygodniu czy coś takiego...

Niestety muszę czekać niecierpliwie do poniedziałku dobrze że to już po weekendzie... Nie mogę się doczekać 🙂 , ale też strasznie się boje 😞

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, CzarnaMyszka303 napisał:

Już mówię po kolei

1. Pre test nic. 2 i 3. Apteo Care coś było widać. 4. Bobo test nic. 5. Pre test jest ale słaby. 6 Pink jest bardzo słabiutki .

Maria Monika Właśnie nie wiem w którym tygodniu spada te HCG. Też czytałam że prawdopodobnie po 12 tygodniu czy coś takiego...

Niestety muszę czekać niecierpliwie do poniedziałku dobrze że to już po weekendzie... Nie mogę się doczekać 🙂 , ale też strasznie się boje 😞

Trzymam kciuki ❤️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/9/2020 o 3:04 PM, Maria Monika napisał:

Az sobie sprawdziłam kiedy Wielkanoc w przyszłym roku przypada i jakoś tak wcześnie dość bo 4 kwietnia 😉 więc chyba większość z nas będzie dość duże w święta 😆 

@Ratowniczka999 to Ty też termin bardziej na koniec kwietnia, tak?

Dokładnie, termin mam na 20.04 aczkolwiek po ostatnim usg 15.04 😊 

 

Pisałyście o imionach 😊 U nas będzie Henio albo Helenka ❤️ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/9/2020 o 4:00 PM, Gość Olga napisał:

Maria Monika naprawdę święta teraz wypadają już 4 kwietnia?;) A ja mam termin na 8 kwietnia 😉 to wszystkie będziemy mieć piękne prezenty na zajączka i ogolnie piękne kurczaczki 😄 super ♥️

Podoba mi się określenie wielkanocne kurczaczki 😁 💛🐣🐣🐣 

@Ratowniczka999 to z om masz taki sam jak ja 😉 mi z USG w sumie się pokrywa (chyba 2 dni różnicy jest). Ładne imiona, takie tradycyjne bardzo 🙂 Helenka dla dziewczynki mi też bardzo się podoba, ale mężowi nie za bardzo 😏

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to ze mam ostatnia z naszej grupy termin??🤔 🤣

Imiona piękne wybieracie. U nas córka będzie Róża. Dla chłopca podoba mi się Julian lub Jan. Mężowi niestety nie. On chce Franciszka. Ale mi się nie widzi to imię. Syn bardzo chce Rysia. Wiec po cichu liczę że będzie to córka i nie będzie problemu z imieniem 😁

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gość Agga napisał:

Wychodzi na to ze mam ostatnia z naszej grupy termin??🤔 🤣

Imiona piękne wybieracie. U nas córka będzie Róża. Dla chłopca podoba mi się Julian lub Jan. Mężowi niestety nie. On chce Franciszka. Ale mi się nie widzi to imię. Syn bardzo chce Rysia. Wiec po cichu liczę że będzie to córka i nie będzie problemu z imieniem 😁

Rysiu hihi no ciekawe imię 😁 

Moja córka to by pewnie chciała Elzę ewentualnie Skye 😂 

Ja szczerze to zupełnie nie mam pomysłu na imiona. Mi się dla dziewczynki podoba Agata albo Pola 😉 chłopiec kiedyś miał być Antoś ale ostatnio wysyp Antosiow. Podoba mi się też Maksymilian albo Aleksander 😉

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...