Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Monika napisał:

Super ❤️ czyli drugi synek jednak 😁 powiem Wam, że ostatnio jak się dowiaduje o ciąży znajomych to chyba w 99% przypadków mają być chłopcy 🙈😅 ciekawe czy moje za dwa tygodnie się ukaże 🤔

Maria Monika super ze z dzieckiem wszystko dobrze 🙂 

Gosiaczek cieszę się ze już jesteś po i ze wszystko w porządku 🙂 chciałabym już to mieć za sobą.  Gratulacje synka !:) jutro o 8:20 będę się mega stresować. W sumie już się denerwuje 😞 dzisiaj rano wymiotowałam co rzadko mi się zdarza. Nie wiem czy to stres czy co 😞 tak bardzo pragnę usłyszeć ze wszystko jest dobrze .... trzeba czekać do jutra 

Odnośnik do komentarza

Meggii wiem o czym piszesz. Ja wczoraj zasnąć nie mogłam, dziś jak się obudziłam to też miałam ochotę wymiotować .. jak w gabinecie mi położna mierzyła ciśnienie to tętno miałam sporo przyspieszone 😅 

Trzymam kciuki ❤️ będzie dobrze!! 

Agga no to oby była córcia 😊 ja mam córeczkę, ale nie obrazilabym się gdyby była kolejna 😉 no ale najważniejsze żeby wszystko było w porządku! Zdrowe maleństwo 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Maria Monika no drugi synek chociaż do ostatniej chwili liczyłam po cichu na córeczkę. Ale ważne żeby był zdrowy. Na pewno się ukaże twoje maleństwo.. 

Meggi szczerze mnie wczoraj trochę brzuch pobolewal A od rana mdłości... Pewnie trochę że stresu. Ja nawet podczas badania całym się w duchu trzęsłam żeby było wszystko ok. U Ciebie na pewno też będzie wszytko w porządku.. Z inną myślą nie ma co iść... Zawsze liczy się pozytywne myślenie.. 

I wszystkim Wam życzę aby się pokazały maluchy i żeby upragnione córeczki. 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Maria Monika napisał:

No u mnie to teraz na pewno nie od chodzenia, bo staram się leżeć w większości czasu. Choć tak mi się w sumie przypomina z pierwszej ciąży, że też mnie tak czasem kłuło czy ciągło. Powiem jutro ginowi też 

Tak Ja też tak mam właśnie jak dużo chodzę albo coś dźwignę. A swoją drogą dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gosiaczekK napisał:

Maria Monika no drugi synek chociaż do ostatniej chwili liczyłam po cichu na córeczkę. Ale ważne żeby był zdrowy. Na pewno się ukaże twoje maleństwo.. 

Meggi szczerze mnie wczoraj trochę brzuch pobolewal A od rana mdłości... Pewnie trochę że stresu. Ja nawet podczas badania całym się w duchu trzęsłam żeby było wszystko ok. U Ciebie na pewno też będzie wszytko w porządku.. Z inną myślą nie ma co iść... Zawsze liczy się pozytywne myślenie.. 

I wszystkim Wam życzę aby się pokazały maluchy i żeby upragnione córeczki. 

O tak, zgadza się pozytywne nastawienie jest bardzo ważne 🙂 choc wiadomo, że tak do końca strachu, obaw nie da się wyeliminować. Zawsze będzie jak towarzyszył. 

Najważniejsze żeby dzidzie zdrowe wszystkie były, a i przy okazji gdyby spełniły się chęci co do płci to pięknie by było ❤️

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Agga napisał:

Dziewczyny co do prenatalnego... robicie tez test pappa? Bo gdzieś mi się obiło o uszy ze jak usg jest ok, to nie trzeba robić. Pamiętam ze w pierwszej ciąży robiłam. A jak to u was będzie wyglądać?

Agga ja przy pierwszej ciąży nie robiłam, a teraz gin mi zlecił. No ale teraz mam 30 lat skończone to może przez to 🤔 no chyba że to przez te plamienia... Nie wiem w sumie. zdaje się że Meggii też miała jeśli się nie mylę.

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Maria Monika napisał:

No właśnie Meggii jak tam? Już po wizycie ? Daj znać 🙂

Hej 🙂 mi zlecił lekarz pappa nie wiem dlaczego chyba dlatego ze uważa ze na badania prenatalne składa się nie tylko usg ale tez test pappa. Jestem po wizycie. Mega się bałam ale niepotrzebnie na to wychodzi 🙂 wyniki mam super. Bardzo niskie prawdopodobieństwo chorób genetycznych, ciąża prawidłowa, dzidzi rośnie dobrze 🙂 i mam zdjęcie siuraka także będzie synek ❤️ Bardzo się cieszymy bo mamy już córcię 🙂 odetchnęłam trochę z ulga 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Meggii napisał:

Hej 🙂 mi zlecił lekarz pappa nie wiem dlaczego chyba dlatego ze uważa ze na badania prenatalne składa się nie tylko usg ale tez test pappa. Jestem po wizycie. Mega się bałam ale niepotrzebnie na to wychodzi 🙂 wyniki mam super. Bardzo niskie prawdopodobieństwo chorób genetycznych, ciąża prawidłowa, dzidzi rośnie dobrze 🙂 i mam zdjęcie siuraka także będzie synek ❤️ Bardzo się cieszymy bo mamy już córcię 🙂 odetchnęłam trochę z ulga 

Meggii suuuper! ❤️ Bardzo się cieszę 🥰🥰🥰 czyli drugi chłopiec jak na razie. Gratulacje 💙 pomysl na imię już macie? Hihi 😎

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Meggii napisał:

Hej 🙂 mi zlecił lekarz pappa nie wiem dlaczego chyba dlatego ze uważa ze na badania prenatalne składa się nie tylko usg ale tez test pappa. Jestem po wizycie. Mega się bałam ale niepotrzebnie na to wychodzi 🙂 wyniki mam super. Bardzo niskie prawdopodobieństwo chorób genetycznych, ciąża prawidłowa, dzidzi rośnie dobrze 🙂 i mam zdjęcie siuraka także będzie synek ❤️ Bardzo się cieszymy bo mamy już córcię 🙂 odetchnęłam trochę z ulga 

Może i ten mój też tak myśli hehe 😛 fakt że inny gin prowadził moja pierwszą ciążę. Za dwa tygodnie się dowiem 🙄

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/9/2020 o 6:15 PM, Gość Olga napisał:

Hej, ja jestem teraz w 10 +6 a badania prenatalne mam umówione na 28.09.20 🙂 moja Pani ginekolog wyliczyła mi ,że muszę je zrobic tak koło 30.09 plus minus trzy dni w przód albo trzy dni wstecz 🙂 jak dzwoniłam się umówić to Pani w recepcji spokojem sama wylicza kiedy powinnaś najwcześniej zrobić 🙂 bo mnie mimo wszystko wyliczała 🙂 maja kalkulatorek jakiś tam z tego co zrozumiałam 🙂

a tak poza tym dziewczyny odebrałam PCR na tokso i nie zostało wykryte więc chyba dobrze 🙂

No to chyba Olga Ty następna 😉 ciekawe czy i u Ciebie będzie wiadomo jaka płeć.

Kurcze ale fajny czas z tym jak się okazuje kto kogo pod sercem nosi ❤️

Meggii Ignas ślicznie 💙 bardzo mi się podoba 😊

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gość Agga napisał:

Ja dopiero jutro zapisuję się na prenatalne. Myślę że będzie to gdzieś za ok. 2 tygodnie... no chyba że na wizycie u gin. 5go będzie już coś widać 🤔

Jakaś tam szansą jest chyba 😉 choć wydaje mi się że na tym USG jest większe prawdopodobieństwo, bo ten sprzęt jest bardziej dokładny i lepiej dostrzec. Na takim zwykłym usg może być za wcześnie, tak mi się wydaje. W poprzedniej ciąży np na prenatalnym było widać, a u swojego gina byłam nawet jakiś czas później i nie było. On dopiero potwierdził gdzieś bliżej 20tygodnia 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Maria Monika napisał:

Jakaś tam szansą jest chyba 😉 choć wydaje mi się że na tym USG jest większe prawdopodobieństwo, bo ten sprzęt jest bardziej dokładny i lepiej dostrzec. Na takim zwykłym usg może być za wcześnie, tak mi się wydaje. W poprzedniej ciąży np na prenatalnym było widać, a u swojego gina byłam nawet jakiś czas później i nie było. On dopiero potwierdził gdzieś bliżej 20tygodnia 😉

Tak, tez pamiętam z pierwszej ciąży ze tak było... ahh prędzej czy później dowiem się kto mieszka u mnie w brzuchu 😁

Odnośnik do komentarza

Hejj dziewczyny tak jak mówiłam, że w tym tygodniu jeszcze zatestuje przed wizytą... Z rana zrobiłam dwa różne testy wczoraj jeden i dziś drugi oba wyszły mi prawie tak samo... Wczorajsza była troszkę lepiej widoczna niż dzisiejsza... Dziś bardzo słabo... 

Ale do wizyty już coraz bliżej więc nie długo będę wiedziała...

Mam jeszcze pytanie do was czy takie delikatne ciągnięcia w podbrzuszu są normalne i czy was też tak ciągnęły (paliły) i bolały piersi (są bardzo wrażliwe że noszenie jakiego kolwiek stanika mnie drażni)...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, CzarnaMyszka303 napisał:

Hejj dziewczyny tak jak mówiłam, że w tym tygodniu jeszcze zatestuje przed wizytą... Z rana zrobiłam dwa różne testy wczoraj jeden i dziś drugi oba wyszły mi prawie tak samo... Wczorajsza była troszkę lepiej widoczna niż dzisiejsza... Dziś bardzo słabo... 

Ale do wizyty już coraz bliżej więc nie długo będę wiedziała...

Mam jeszcze pytanie do was czy takie delikatne ciągnięcia w podbrzuszu są normalne i czy was też tak ciągnęły (paliły) i bolały piersi (są bardzo wrażliwe że noszenie jakiego kolwiek stanika mnie drażni)...

Jeśli się nie mylę to po 7 czy 8tc stężenie hormonu HCG się obniża więc może dlatego kreseczka wychodzi mało wyraźna.... Kurcze no trzymam kciuki żeby na wizycie ginekolog potwierdził ciążę 😉

Co do ciągnięcia w podbrzuszu to ostatnio w sumie nawet pisałyśmy że nam się zdarza 😉 mój gin powiedział, że to całkiem normalne. I tkliwość piersi to też raczej typowy dość objaw ciążowy. Choć akurat mnie piersi jakoś szczególnie nie bolały i nie bolą (ciągną czy coś) tak samo miałam w sumie w pierwszej ciąży. Zdaje się że jestem w mniejszości która tego typu dolegliwości piersiowych raczej nie doświadcza 😛

 

*dopiero po porodzie mnie bolały 🙈😅

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

CzarnaMyszka303 a jakiej firmy robiłaś test ? Bo ja robiłam ten ClearBlue  super czuły i wyszły mi dwie kreski 5 dni przed miesiączką 🙂 może jeśli nie robiłaś z tej firmy warto spróbować 🙂 dwa dni później zrobiłam test z krwi i już wiedziałam tak naprawdę ,że się udało 🙂 myśle ,że Tobie też się udało 🙂 Trzymam mocno kciuki 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza

Gratuluję z całego serca Ignasia 🙂 naprawde bardzo ładne imię 🙂 może zgapie jak się okaże ,że to też chłopak 🙂 także dziewczyny liczę na trzymanie kciuków za mojego dzidziusia   28 września ,niestety dopiero nadanie mam na 20 ... Ale napewno dam znać co i jak 🙂

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Olga napisał:

Gratuluję z całego serca Ignasia 🙂 naprawde bardzo ładne imię 🙂 może zgapie jak się okaże ,że to też chłopak 🙂 także dziewczyny liczę na trzymanie kciuków za mojego dzidziusia   28 września ,niestety dopiero nadanie mam na 20 ... Ale napewno dam znać co i jak 🙂

Olga trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością 🙂 

imię rzeczywiście jest ciekawe 😉 znałam jednego Ignasia w życiu i był wspanialalym człowiekiem. Taki mój drugi tata może to trochę na jego cześć 😉

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Olga napisał:

Gratuluję z całego serca Ignasia 🙂 naprawde bardzo ładne imię 🙂 może zgapie jak się okaże ,że to też chłopak 🙂 także dziewczyny liczę na trzymanie kciuków za mojego dzidziusia   28 września ,niestety dopiero nadanie mam na 20 ... Ale napewno dam znać co i jak 🙂

Pewnie, że będziemy trzymać kciuki ❤️ 

Aż Wam trochę zazdroszczę, że jesteście o te dwa tygodnie do przodu 😉 czyli już w sumie drugi trymestr pomału się u Was zaczyna, tak ? Meggii Olga i gosiaczekk

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...