Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, CzarnaMyszka303 napisał:

A i dodam że z moich wyliczeń jeżeli byłabym w ciąży to od dnia najmocniejszego terminu ostatniej @ która była 16 lipca... To 24 września w czwartek minie mi 11 tygodni czyli 9 tydzień ciąży

Witaj 🙂 po przeczytaniu Twojego prostu od razu nasunęło mi się jedno. Dlaczego nie poszłaś zbadać beta hcg ? To najlepsze źródło informacji o tym czy jesteś w ciąży czy nie. Trzeba zrobić conajmniej dwa badania żeby zobaczyć czy beta rosnie w odpowiednim tempie. To bym najpierw zrobiła na Twoim miejscu. Jeżeli staracie się od 10 lat na pewno zrobiłabym badania w tym kierunku bo jakaś przyczyna tego by musi. Moja koleżanka nie mogła od roku zajść w ciąże. Poszła w końcu do poradni bezpłodności. Zlecili kompleks badań. Okazało się Że brak u niej czynnika krzepliwości krwi K który odpowiada za rozrzedzenie krwi. Jej krew jest zbyt lepka ponieważ brak u niej tego czynnika. Lekarz przepisał zastrzyki przeciwzakrzepowe brała chwile przed ciąża i potem cała ciąże. Urodziła zdrowe dziecko pare tygodni temu. Bez zastrzyków za każdym razem by poroniła a do zagnieżdżenia zarodka by nie doszło. Czasami warto się skonsultować z kimś mądrym kto zna się na trudnych przypadkach 🙂 

zycze Wam powodzenia i wytrwałości 🙂

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, CzarnaMyszka303 napisał:

A i dodam że z moich wyliczeń jeżeli byłabym w ciąży to od dnia najmocniejszego terminu ostatniej @ która była 16 lipca... To 24 września w czwartek minie mi 11 tygodni czyli 9 tydzień ciąży

Hej! Podobnie jak dziewczyny radzilabym zrobienie testu z krwi. Wtedy będziesz mieć pewność, bo te sikane bywają zawodne czasem. Trzymam kciuki 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam bardzo... Tak jak pisałam prędzej byłam 3 razy (prywatnie) lecz mnie nie przyjęli... Otóż nie napisałam że na krwi także byłam i też mnie panie nie przyjęły i były strasznie zarozumiałe... Jak to one powiedziały "Wszystkie panie powinny chodzić do poradni K na wizyty, a nie nam wiecznie głowę zawracacie. W aptekach są testy ciążowe. W internecie też można kupić. Proszę nie przychodzić mamy inne sprawy na głowie" poczym pani w ciemnych włosach zamknęła nam drzwi przed nosem. Nawet nie dała nam dojść do słowa. Byłam ja i jeszcze jedna młoda dziewczyna. Obie żeśmy z tamtąd wyszły zdenerwowane. Trochę pogadalysmy że wszędzie same problemy żeby co kolwiek załatwić ,a także przy mnie dodała opinie na internecie jak to nas potraktowano w szpitalu oraz przychodni.

Najlepsze jest to że przywieźli faceta lekko przytomny po wypadku z złamaną nogą i czymś tam jeszcze. To pani która siedziała w okienku pytała się go co tu robi.

Po co oni wogóle siedzą w tych przychodniach jeżeli nikogo nie przyjmują. U nas nic nie robią tylko siedzą na czterech literach w fotelach, piją kawkę i mają wy*ebane na cały świat. A płacić im płacą za siedzenie i ploteczki z koleżanką. 😕

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Maria Monika napisał:

Dziewczyny, zdarzają się Wam takie ciągnięcia delikatne od czasu do czasu w dole brzucha? U mnie raz po jednej raz po drugiej stronie takie delikatne ukłucia albo lekkie ciągnięcie właśnie się zdarza

Tak. Wczoraj właśnie pisałam ze mam takie ciągnięcia. Najczęściej jak sie nachodzę. Mam nadzieję że to normalne...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Agga napisał:

Tak. Wczoraj właśnie pisałam ze mam takie ciągnięcia. Najczęściej jak sie nachodzę. Mam nadzieję że to normalne...

No u mnie to teraz na pewno nie od chodzenia, bo staram się leżeć w większości czasu. Choć tak mi się w sumie przypomina z pierwszej ciąży, że też mnie tak czasem kłuło czy ciągło. Powiem jutro ginowi też 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Maria Monika napisał:

No u mnie to teraz na pewno nie od chodzenia, bo staram się leżeć w większości czasu. Choć tak mi się w sumie przypomina z pierwszej ciąży, że też mnie tak czasem kłuło czy ciągło. Powiem jutro ginowi też 

Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki 🙂

Odnośnik do komentarza

No to jestem już po 🙂 wszystko na szczęście jest w porządku ❤️ dzidzia ma się dobrze, rośnie prawidłowo i serduszko pieknie bije, dziś słyszałam 🥰

Gin posprawdzal wszystko i powiedział że czasem takie plamienia się po prostu zdarzają. Mam się nie forsować, dużo odpoczywać, nic nie dźwigać i póki co zero seksu. No ale leżeć cały czas nie muszę na szczęście 😉

Za dwa tygodnie USG prenatalne. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Maria Monika napisał:

No to jestem już po 🙂 wszystko na szczęście jest w porządku ❤️ dzidzia ma się dobrze, rośnie prawidłowo i serduszko pieknie bije, dziś słyszałam 🥰

Gin posprawdzal wszystko i powiedział że czasem takie plamienia się po prostu zdarzają. Mam się nie forsować, dużo odpoczywać, nic nie dźwigać i póki co zero seksu. No ale leżeć cały czas nie muszę na szczęście 😉

Za dwa tygodnie USG prenatalne. 

Bardzo Bardzo się cieszę!! Ja na prenatalne się zapisze w piątek. Wiec termin mam 1 dzien po Tobie!😄

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, gosiaczekK napisał:

Hej. 

Maria Monika to super że wszystko w porządku z maleństwem. 

gość Agga chyba tak. Ja już po. Wszystko w porządku z małym. Ukazał się syn. 😃 wielki wiercioch z niego i przez długi czas nie chciał się odwrócić w dobra stronę do badania. 

Super ❤️ czyli drugi synek jednak 😁 powiem Wam, że ostatnio jak się dowiaduje o ciąży znajomych to chyba w 99% przypadków mają być chłopcy 🙈😅 ciekawe czy moje za dwa tygodnie się ukaże 🤔

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, gosiaczekK napisał:

Hej. 

Maria Monika to super że wszystko w porządku z maleństwem. 

gość Agga chyba tak. Ja już po. Wszystko w porządku z małym. Ukazał się syn. 😃 wielki wiercioch z niego i przez długi czas nie chciał się odwrócić w dobra stronę do badania. 

Oo gratulacje!!!  Tak teraz rodza sie chłopcy sami 😄 u mnie w rodzinie tez. Kuzynki 3 chłopców, mam dwóch braci, siostra będzie w listopadzie rodzic syna no i ja mam synka. Ciekawe czy tradycji stanie się zadość czy wyłamie się u mnie dziewczynka 😂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Agga napisał:

Oo gratulacje!!!  Tak teraz rodza sie chłopcy sami 😄 u mnie w rodzinie tez. Kuzynki 3 chłopców, mam dwóch braci, siostra będzie w listopadzie rodzic syna no i ja mam synka. Ciekawe czy tradycji stanie się zadość czy wyłamie się u mnie dziewczynka 😂

Agga no to życzę Ci żebyś się wyłamała 😁 o ile chcesz 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...