Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę :) mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Anula napisał:

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę 🙂 mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Hej 🙂 a ból brzucha przy tym masz? Ja nie mam teraz plamien, ale w pierwszej ciąży mi się zdarzały. I wszystko było dobrze, lskarz wtedy mówił, że to zagnieżdżanie i może się tak zdarzyć. O ile brzuch mocno nie boli i nie są to duże ilości to raczej nic złego. No ale  jeśli Cię to niepokoi to zawsze lepiej sprawdzić 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Maria Monika napisał:

Hej 🙂 a ból brzucha przy tym masz? Ja nie mam teraz plamien, ale w pierwszej ciąży mi się zdarzały. I wszystko było dobrze, lskarz wtedy mówił, że to zagnieżdżanie i może się tak zdarzyć. O ile brzuch mocno nie boli i nie są to duże ilości to raczej nic złego. No ale  jeśli Cię to niepokoi to zawsze lepiej sprawdzić 🙂

Lekki bol brzucha mam trochę tak jak na okres powiedzmy tak 3/10. Są to małe ilości. Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 🙂 to moja pierwsza ciąża. Trochę panikuje chyba 🙂 pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Anula napisał:

Witam. I ja się pochwalę 3 testy pozytywne. Dwa razy robione badanie hcg. Beta pięknie rośnie 31.08 mam lekarza także jeszcze troszkę 🙂 mam pytanie do was czy też macie czasem taki lekko brązowy śluz? Przy podcieraniu i lekko na wkładce? Trochę się martwię 

Koniecznie skonsultuj to plamienie z lekarzem, jeśli nie ma krwistego plamoenia to nie ma podstaw do niepokoju.

A który to tydzień ciąży?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Karola👨👩👧👧 napisał:

Witam.wczoraj zrobiłam test i wyszły wymarzone dwie kreseczki. Ostatnia miesiączkę mialam 11,07 więc  kalendarzyk wskazuję na 13kwietnia🤰

Gratuluję. To zapraszam do ginekologa na usg. Jesteś już w 6/7tygodniu więc można już będzie zobaczyć fasolkę z serduszkiem 😊

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Klara napisał:

Koniecznie skonsultuj to plamienie z lekarzem, jeśli nie ma krwistego plamoenia to nie ma podstaw do niepokoju.

A który to tydzień ciąży?

Na pewno skonsultuje ale dopiero 31 dlatego trochę się martwię. Ech 7-8tydzien tak wyszło w bety hcg 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Anula napisał:

Lekki bol brzucha mam trochę tak jak na okres powiedzmy tak 3/10. Są to małe ilości. Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 🙂 to moja pierwsza ciąża. Trochę panikuje chyba 🙂 pozdrawiam 

Brzuch może boleć bo macica się rozciąga i przygotowuje się do ciąży. Jeśli to nie jest bardzo mocny ból tylko taki delikatny jak przed okresem to nie masz co się przejmować. 

Dziewczyny macie jakieś objawy? U mnie oprócz bólu piersi i tkliwych sutków nic poza tym się nie dzieje 😊 Ale dla tego malutkiego skarbeczka zniosę wszystko byle tylko maluszek urodził się cały i zdrowy ❤️

Edytowane przez Ratowniczka999
Błąd w opisie
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ratowniczka999 napisał:

Brzuch może boleć bo macica się rozciąga i przygotowuje się do ciąży. Jeśli to nie jest bardzo mocny ból tylko taki delikatny jak przed okresem to nie masz co się przejmować. 

Dziewczyny macie jakieś objawy? U mnie oprócz bólu piersi i tkliwych sutków nic poza tym się nie dzieje 😊 Ale dla tego malutkiego skarbeczka zniosę wszystko byle tylko maluszek urodził się cały i zdrowy ❤️

U mnie bol piersi przede wszystkim po bokach nie mogę się dotknąć. Tragedia 🙂 poza tym od wczoraj już mam małe mdłości no i w ogóle apetytu nie mam. 

Odnośnik do komentarza

U mnie mdłości w sumie chyba tylko. A i tak tak jakoś dziwnie, bo są tak z 2-3 dni a potem na dzień czy dwa znikają, żeby potem znów powrócić 🤷 no ale w sumie to się cieszę, że mam trochę wychnienia od nich co jakiś czas. Poza tym piersi prawie nie bolą, czasem coś tam lekko. No i wieczne zmęczenie to chyba największa moja bolączka 🥱🥱🥱🥱

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Pocichutku i ja do was dołączę jeśli mogę 😉 termin na 22 kwietnia(tak pokazuje kalendarzyk). Dziś pierwsza wizyta byla. We wtorek ide na założenie karty ciąży i skierowanie na wyniki. To moja trzecia ciaza. Mam synka (5l.). Druga ciaza skończyła się poronieniem w 9 tyg. Wiec teraz tak strasznie boję się... wierzę że tym razem wszystko skonczy sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Agga napisał:

Witam. Pocichutku i ja do was dołączę jeśli mogę 😉 termin na 22 kwietnia(tak pokazuje kalendarzyk). Dziś pierwsza wizyta byla. We wtorek ide na założenie karty ciąży i skierowanie na wyniki. To moja trzecia ciaza. Mam synka (5l.). Druga ciaza skończyła się poronieniem w 9 tyg. Wiec teraz tak strasznie boję się... wierzę że tym razem wszystko skonczy sie dobrze.

Wszystko będzie dobrze 😘 trzymam kciuki za każdą z nas ❤️❤️❤️ obyśmy za niedługo pisały o pierwszych kopniakach, o tym czy będzie chłopiec czy dziewczynka a na końcu żeby wszystkie dzieciaczki przyszły na świat bezpiecznie i szczęśliwie ❤️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Agga napisał:

Dziewczyny które były już u lekarza! Dostałyście zwolnienie z pracy (jeśli pracujecie)? Jak tak to na ile? A i czy któraś bola plecy tak nisko niby nerki, niby ledzwie? Trochę mnie to martwi...

Ja nie byłam jeszcze i chyba ostatnia będę bo mój gin na urlopie teraz i dopiero 9/09 mam wizytę 😏 ale ja pracuję zdalnie, więc zwolnienia brać nie będę tak czy siak. 

A co do bólu to mnie wczoraj w sumie właśnie tak trochę bolało na dole pleców, ale przez chwilę tylko i przeszło 🤔 nie pamiętam w sumie czegoś takiego z poprzedniej ciąży, ale może przez rozciąganie macicy 🤔 nie bolalo mnie bardzo i raczej krótko, więc mam nadzieję że to nic złego.

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maria Monika napisał:

Agga a Ty pracujesz tak? Może masz jakąś pozycję wymuszona (np. stojąca czy siedząca) przez większość dnia i stąd ten ból 🤔

Juz od tygodnia jestem na zwolnieniu.  Może też trochę panikuję ze względu na wcześniejsze poronienie... we wtorek ide do położnej do się dopytam. Ale na szczęście dzis nic nie boli 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie mdłości pojawiły się od jakiś 3 dni. Masakra jakaś. Myślałam, że to może po zjedzonym pączku, ale trzeci dzień z rzędu mnie mdli 🤢 Nic przyjemnego. 

Co do zwolnienia to dostanę na pewno, ponieważ pracuje w pogotowiu, więc dźwigać nie będę mogła, a na pewno nocne dyżury odpadają. Póki co jeszcze pracuje, ale mam zamiar iść na L4. Wizyta we wtorek. Ciekawą jestem co tam u mojego okruszka słychać ❤️

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ratowniczka999 napisał:

U mnie mdłości pojawiły się od jakiś 3 dni. Masakra jakaś. Myślałam, że to może po zjedzonym pączku, ale trzeci dzień z rzędu mnie mdli 🤢 Nic przyjemnego. 

Co do zwolnienia to dostanę na pewno, ponieważ pracuje w pogotowiu, więc dźwigać nie będę mogła, a na pewno nocne dyżury odpadają. Póki co jeszcze pracuje, ale mam zamiar iść na L4. Wizyta we wtorek. Ciekawą jestem co tam u mojego okruszka słychać ❤️

A no nic przyjemnego 😏 spróbuj wodę z cytryną/limonka i imbirem. Mi trochę pomaga 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...