Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Monia napisał:

Tak mam nadzieje ze będzie serduszko i wszystko będzie dobrze. Mam trochę problemów. Teraz się okazało że mam cukrzycę. Zaczelam dietę. No i mam pag1 i mthfr jestem na heparynie. W dodatku choruje od 10 lat na niedoczynność tarczycy🙄

Co do samopoczucia to u mnie zależy od dnia. Czasem mam mnóstwo energi a czasem tylko mdłości.

Monia trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 😘

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Maria Monika napisał:

Chyba już tak zawsze będzie z tym stresem... Ja jeszcze nie byłam w ogóle i też się stresuje.. no ale trzeba być dobrej myśli 😊❤️

Widzę że mamy córki w prawie takim samym wieku. Moja ma 3,5 roku. Ciekawa jestem jak zareaguje na rodzeństwo 🙈😉

Moja już wie i bardzo się cieszy 🙂 w sumie to zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko głównie przez nią bo ciagle chodziła smutna i pytała kiedy będzie miała brata albo siostrę 🙈

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Meggii napisał:

Moja już wie i bardzo się cieszy 🙂 w sumie to zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko głównie przez nią bo ciagle chodziła smutna i pytała kiedy będzie miała brata albo siostrę 🙈

O proszę, to fajnie 😊 ja myślę, że nasza też będzie się cieszyć, bo uwielbia dzidziusie. No ale zobaczymy 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Czuje się już lepiej ;) wczoraj byłam na wizycie i tak sama nie wiem co myśleć....om miałam 06.07 z czego wychodził by mi 7 tydz. Na USG wyszła bardzo wczesna ciąża  bo 3/4 tydzień  , tylko mam dość nieregularne cykle i lekarz powiedział że to dlatego , książeczki mi jeszcze nie założył, ale mówił że wszystko jest dobrze, jest pecherzyk zoltkowy ale narazie bez zarodka....troche mnie przybila ta wizyta bo myślałam że już coś więcej będzie widać.  Kolejna wizyta dopiero za miesiąc, mam zrobić badania, ale to tyle czasu ;( i znów czekanie i nie pewność czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Madzia94 napisał:

Czuje się już lepiej 😉 wczoraj byłam na wizycie i tak sama nie wiem co myśleć....om miałam 06.07 z czego wychodził by mi 7 tydz. Na USG wyszła bardzo wczesna ciąża  bo 3/4 tydzień  , tylko mam dość nieregularne cykle i lekarz powiedział że to dlatego , książeczki mi jeszcze nie założył, ale mówił że wszystko jest dobrze, jest pecherzyk zoltkowy ale narazie bez zarodka....troche mnie przybila ta wizyta bo myślałam że już coś więcej będzie widać.  Kolejna wizyta dopiero za miesiąc, mam zrobić badania, ale to tyle czasu ;( i znów czekanie i nie pewność czy wszystko ok.

Na pewno wszystko będzie w porządku. 

Ja mam wizytę za 2 tygodnie i póki co kombinuje jakby w pracy zamienić się, aby mieć w dzień wizyty wolne. Też się stresuje Ty bardziej, że wczoraj dosyć mocno zabolał mnie brzuch, ale na szczęście nie miałam żadnych plamień itp. Poza tym objawów brak, ale to raczej dobrze 😊

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Madzia94 napisał:

Czuje się już lepiej 😉 wczoraj byłam na wizycie i tak sama nie wiem co myśleć....om miałam 06.07 z czego wychodził by mi 7 tydz. Na USG wyszła bardzo wczesna ciąża  bo 3/4 tydzień  , tylko mam dość nieregularne cykle i lekarz powiedział że to dlatego , książeczki mi jeszcze nie założył, ale mówił że wszystko jest dobrze, jest pecherzyk zoltkowy ale narazie bez zarodka....troche mnie przybila ta wizyta bo myślałam że już coś więcej będzie widać.  Kolejna wizyta dopiero za miesiąc, mam zrobić badania, ale to tyle czasu ;( i znów czekanie i nie pewność czy wszystko ok.

Będzie dobrze 😘 czekanie jest do bani wiem, ale no nie pozostaje nic innego.

Mnie zaczęły mdłości męczyć.. nie cały czas, ale przychodzą takie momenty że naprawdę jest słabo. Pije wodę z imbirem i limonka i w sumie trochę pomaga. A poza tym to senność nadal i lekki ból piersi. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ! Ja już po wizycie. Oficjalnie jestem w ciąży 😉 lekarz założył mi kartę ciąży i skierował na szereg badań. Widziałam moje maleństwo z pięknie bijącym serduchem 🙂 taka jestem happy 🙂 

dzisiaj zaczynam 9 tydzień. Termin porodu pokrywa się z miesiączka i z usg : 02/04/2020 

Madzia94 nie martw się ! Ja tez poszłam na pierwsza wizytę bardzo wcześnie bo w 4 tyg ciąży. Tak samo widoczny był tylko pęcherzyk bez zarodka. Poczekałam 3 tyg i już wszystko pięknie widać 🙂 musisz uzbroić się w cierpliwość i myśleć pozytywnie ! Będzie dobrze !:)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Meggii napisał:

Hej dziewczyny ! Ja już po wizycie. Oficjalnie jestem w ciąży 😉 lekarz założył mi kartę ciąży i skierował na szereg badań. Widziałam moje maleństwo z pięknie bijącym serduchem 🙂 taka jestem happy 🙂 

dzisiaj zaczynam 9 tydzień. Termin porodu pokrywa się z miesiączka i z usg : 02/04/2020 

Madzia94 nie martw się ! Ja tez poszłam na pierwsza wizytę bardzo wcześnie bo w 4 tyg ciąży. Tak samo widoczny był tylko pęcherzyk bez zarodka. Poczekałam 3 tyg i już wszystko pięknie widać 🙂 musisz uzbroić się w cierpliwość i myśleć pozytywnie ! Będzie dobrze !:)

Meggii no to oficjalne gratulacje !! ❤️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/8/2020 o 6:06 AM, Gość Olalalalaaa napisał:

Hej dziewczyny 🙂 jestem tu nowa, przeniosłam się z forum inseminacja 2020 po paru miesiącach starań 🙈 to moja pierwsza ciąża i termin na 5 kwietnia 2021, mam nadzieje ze pomożecie jakoś dotrwać 🙈

Jak tam ?? Wszystko u Was dobrze ?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Monia napisał:

dziewczyny ;( ja już nie jestem w ciąży 😞 Poroniłam 😞 nie wiem jak teraz żyć ;( 

Bardzo to przykre 😞 ale będziecie dalej próbować. Uda się zobaczysz ! Na tym etapie musiało coś pójść nie tak dlatego organizm fizjologicznie się oczyścił. Nie martw się Kochana ! Trzymamy kciuki ! 

Odnośnik do komentarza

Hej ❤️ Wygląda na to, że mogę do was dołączyć. Wczoraj na teście pokazały się dwie kreseczki. Mamy już jedną czterolatkę, to będzie nasze drugie dziecko. Staraliśmy się od 3 lat, a zaszłam w ciążę jak głośno powiedziałam, że już nie chce bo za duża różnica wieku... Przewrotność losu jest niesamowita 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

Niestety nie wiadomo dlaczego. Pozostało wierzyć że wyjdzie dla nas słońce. Póki co jest bardzo ciężko. Trzymam za Was kciuki. 

Na pewno wyjdzie Monia ! Musisz w to wierzyć ! My za Ciebie tez trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...