Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/8/2020 o 8:53 PM, Gość Madzia94 napisał:

Hej i ja się dołączam 🙂 dziś dwa testy pokazały mi dwie kreski 😄 baaardzo się ciesze 🙂 bo długo sie staraliśmy , to moja druga ciąża , mam synka 6 lat . Do lekarza spróbuje dostać sie w tugodniu . Pozdrawiam cieplutko 

 

Do lekarza najlepiej iść w 6-7tc. Wcześniej usg może nic nie pokazać, nawet pecherzyka ciazowego a już nie wspomne o zarodku. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Maria Monika napisał:

A to w takim razie z Tobą na tym samym etapie jestem 😁

Jak się czujesz? Jakieś objawy się pojawiły już?

 

Objawów typowych póki co brak. Delikatnie bolą mnie piersi. 

Aplikacji jest sporo. Wpisz sobie w sklepie play hasło ciąża. Wyskocza różne aplikacje. Wszystkie są praktycznie podobne do siebie 😊

Odnośnik do komentarza

@Madzia94 też ściągnęłam sobie Preglife. Całkiem czytelna apka 🙂

@Monia czyli że pewnie owulacja się trochę opóźniła. Fajnie że pęcherzyk jest, na następnej wizycie już pewnie serduszko będzie widać ❤️

U mnie pojawily się mdłości.. na razie może nie jakieś męczące, ale jednak. W poprzedniej ciąży męczyły mnie dość długo, ciekawe czy tym razem będzie tak samo 🙄

 

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/8/2020 o 2:02 PM, Maria Monika napisał:

A to w takim razie z Tobą na tym samym etapie jestem 😁

Jak się czujesz? Jakieś objawy się pojawiły już?

 

Objawów typowych póki co brak. Delikatnie bolą mnie piersi. 

Aplikacji jest sporo. Wpisz sobie w sklepie play hasło ciąża. Wyskocza różne aplikacje. Wszystkie są praktycznie podobne do siebie 😊

Edytowane przez Ratowniczka999
Zła odpowiedź
Odnośnik do komentarza

Coś mi się posty zdublowały 🤣

 

Udało mi się dzisiaj zarejestrować do lekarza na 1 września, będę wtedy wg miesiączki w 8 tygodniu 😊 Mam nadzieję, że z maluszkiem jest wszystko w porządku bo się stresuje. 

Co do objawów to zaczęły boleć mnie piersi, ale nie jakoś bardzo. Bardziej po bokach jak dotykam to bolą i jak leżę na boku. Tak poza tym to zrovilam się senna w ciągu dnia, ale wystarczy 30 minut drzemki. 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość Meggii napisał:

Jedna już była 3 tyg temu. Potwierdził lekarz ciąże bo tylko pęcherzyk było widać jutro mam druga wizytę. Mega się stresuje 😞 

Chyba już tak zawsze będzie z tym stresem... Ja jeszcze nie byłam w ogóle i też się stresuje.. no ale trzeba być dobrej myśli 😊❤️

Widzę że mamy córki w prawie takim samym wieku. Moja ma 3,5 roku. Ciekawa jestem jak zareaguje na rodzeństwo 🙈😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ratowniczka999 napisał:

Coś mi się posty zdublowały 🤣

 

Udało mi się dzisiaj zarejestrować do lekarza na 1 września, będę wtedy wg miesiączki w 8 tygodniu 😊 Mam nadzieję, że z maluszkiem jest wszystko w porządku bo się stresuje. 

Co do objawów to zaczęły boleć mnie piersi, ale nie jakoś bardzo. Bardziej po bokach jak dotykam to bolą i jak leżę na boku. Tak poza tym to zrovilam się senna w ciągu dnia, ale wystarczy 30 minut drzemki. 

Też mam wizytę 1.09 u mnie według usg będzie 8 tydz. Już się doczekać nie mogę mam nadzieję że wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Maria Monika napisał:

@Madzia94 też ściągnęłam sobie Preglife. Całkiem czytelna apka 🙂

@Monia czyli że pewnie owulacja się trochę opóźniła. Fajnie że pęcherzyk jest, na następnej wizycie już pewnie serduszko będzie widać ❤️

U mnie pojawily się mdłości.. na razie może nie jakieś męczące, ale jednak. W poprzedniej ciąży męczyły mnie dość długo, ciekawe czy tym razem będzie tak samo 🙄

 

 

Tak mam nadzieje ze będzie serduszko i wszystko będzie dobrze. Mam trochę problemów. Teraz się okazało że mam cukrzycę. Zaczelam dietę. No i mam pag1 i mthfr jestem na heparynie. W dodatku choruje od 10 lat na niedoczynność tarczycy🙄

Co do samopoczucia to u mnie zależy od dnia. Czasem mam mnóstwo energi a czasem tylko mdłości.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak mam, że wieczorem to po prostu padam na twarz. Jak się kładę do łóżka to nawet nie wiem kiedy zasypiam. A rano i tak budzę się zmęczona 🤷😅 i w południe najchętniej walnęła bym sobie drzemkę. Jak wieczorem córka chce, żebym się z nią pobawiła to proponuje jej kolorowanke lub puzzle a ja leżę na sofie obok 🙈😂 energia wieczorami = zero totalne 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...