Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

4 lata temu byłam na forum wrześniowek 2016 🙂 mam córkę a to moja druga ciąża. Byłam tydzień temu w czw u gina. Potwierdził ciąże choć to było jeszcze bardzo wcześnie bo 4 t + 6 dzień. A Ty Madlen ? Na kiedy termin ??

Odnośnik do komentarza

Hej 😊 Po ciuchutku się przywitam. Trzy testy pozytywne, czekam na wizytę potwierdzającą ciążę. Mimo całego szeregu objawów cały czas ciężko mi w to uwierzyć 😄 To moje ostatnie grubaski

https://zapodaj.net/dcc831d81c6e4.jpg.html

Test z czwartku, okres miał pojawić się w środę ale pierwszy już w poniedziałek wyszedł pozytywny 🙂

Edytowane przez Perla
Odnośnik do komentarza

Hej Karo i Perla! Witamy serdecznie 🙂 ja zaczęłam 7 tydzień I czuje się coraz gorzej 😞 słabo mi bardzo i mdli mnie jak jestem głodna czyli średnio co 2-3 h muszę jeść .... trochę oszukuje organizm i pije cole choć pare łyków wtedy szybko mi przechodzi choć na krótko .... 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Megi napisał:

Hej Karo i Perla! Witamy serdecznie 🙂 ja zaczęłam 7 tydzień I czuje się coraz gorzej 😞 słabo mi bardzo i mdli mnie jak jestem głodna czyli średnio co 2-3 h muszę jeść .... trochę oszukuje organizm i pije cole choć pare łyków wtedy szybko mi przechodzi choć na krótko .... 

Uhh współczuję... Podobno imbir bardzo dobrze działa na mdłości. Próbowałaś?

U mnie z obliczeń wynika, że to dopiero 4 tydzień więc jeszcze wszystko przede mną 🙄 Rano już żołądek daje o sobie znać, chociaż nie wiem na ile to faktyczne objawy a na ile po prostu moja psychika działa 😄 W pierwszej ciąży wymiotowałam całe dnie i trwało to dość długo z tego co pamiętam. Ciekawe czy w tej będzie tak samo 🤔

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Perla napisał:

Uhh współczuję... Podobno imbir bardzo dobrze działa na mdłości. Próbowałaś?

U mnie z obliczeń wynika, że to dopiero 4 tydzień więc jeszcze wszystko przede mną 🙄 Rano już żołądek daje o sobie znać, chociaż nie wiem na ile to faktyczne objawy a na ile po prostu moja psychika działa 😄 W pierwszej ciąży wymiotowałam całe dnie i trwało to dość długo z tego co pamiętam. Ciekawe czy w tej będzie tak samo 🤔

Mam gumy imbirowe trochę się nimi wspomagam 😉 ja w pierwszej nie wymiotowałam może dwa razy się zdarzyło bo przespałam porę śniadania a tak to było ok tylko musiałam pilnować posiłków. 
oby u Ciebie w tej ciąży było lepiej ! Kazda ciąża inna także nic pewnego 🙂 

Odnośnik do komentarza

Hej i ja się dołączam :) dziś dwa testy pokazały mi dwie kreski 😄 baaardzo się ciesze :) bo długo sie staraliśmy , to moja druga ciąża , mam synka 6 lat . Do lekarza spróbuje dostać sie w tugodniu . Pozdrawiam cieplutko 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Madzia94 napisał:

Hej i ja się dołączam 🙂 dziś dwa testy pokazały mi dwie kreski 😄 baaardzo się ciesze 🙂 bo długo sie staraliśmy , to moja druga ciąża , mam synka 6 lat . Do lekarza spróbuje dostać sie w tugodniu . Pozdrawiam cieplutko 

 

Gratulacje!! Mój urwis ma 8 lat. Wstyd się przyznać, ale już kompletnie zapomniałam przez te lata jak to jest być w ciąży 😅

Miałam mieć dzisiaj wizytę u lekarza, ale okazało się że nie ma go do odwołania i zapisali mnie do innego dopiero na czwartek... Grrr jeszcze tyle czekania. Chciałabym już wiedzieć czy na pewno wszystko jest w porządku 🙄

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Perla napisał:

Gratulacje!! Mój urwis ma 8 lat. Wstyd się przyznać, ale już kompletnie zapomniałam przez te lata jak to jest być w ciąży 😅

Miałam mieć dzisiaj wizytę u lekarza, ale okazało się że nie ma go do odwołania i zapisali mnie do innego dopiero na czwartek... Grrr jeszcze tyle czekania. Chciałabym już wiedzieć czy na pewno wszystko jest w porządku 🙄

Ja tak samo 😄 jak narazie nie mam nawet żadnych objawów ,ale pamietam ze pierwszą ciążę też miałam lekką . Ja dziś dzwoniłam i mam wizyte w czwartek 20 stego. ponad tydzień czekania 😞

Odnośnik do komentarza

Witam nowe koleżanki 🙂 gratuluje ciąży ! Ja już tez nie mogę się doczekać wizyty no na pierwszej potwierdzającej ciąże widać było tylko pęcherzyk ciążowy   ... 20/08 idę na kolejna. Obecnie jestem w Chorwacji na wakacjach. Wczoraj miałam takiego dola bo jakby od ręki wszystkie objawy mi przeszły. Zaczęłam się martwić ze coś jest nie tak. Ale teraz rano się obudziłam i dalej czuje ze mi niedobrze. Znowu mam parcie na pęcherz także mam nadzieje ze jest ok. Trzeba czekać. Nie ma wyjścia 😞

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Olalalalaaa napisał:

Hej dziewczyny :) jestem tu nowa, przeniosłam się z forum inseminacja 2020 po paru miesiącach starań 🙈 to moja pierwsza ciąża i termin na 5 kwietnia 2021, mam nadzieje ze pomożecie jakoś dotrwać 🙈

Hej. :) u mnie z miesiączki wychodzi 4.04 ale chyba będzie trochę później bo według usg już tak nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ☺️ jeszcze nie mam terminu bo jeszcze nic nie wiadomo ale jeżeli się udało to najprawdopodobniej na kwiecień. Podpowiedzcie czy macie jakieś objawy bo ja już chyba wariuje w tym oczekiwaniu. Owulacje miałam 2.08 a @ powinna przyjść 17.08. Od kilku dni jestem strasznie zmęczona i muszę robić sobie drzemki w ciągu dnia, oprócz tego pobolewaja mnie piersi i cera mi się znacznie pogorszyła. Nigdy nie miałam takiego trądziku przed @ więc się nakręcam. Co o tym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Olalalalaaar
3 godziny temu, Gość Monia napisał:

W każdym bądź razie koło Wielkanocy będziemy miały dzieciaczki 😁  oby 🤗 bo trochę się martwię ale miałam krwawienie dzisiaj, lekarz kazał brać duphaston i leżeć ale mówił ze wszystko ok i serce bije 🤷🏼‍♀️

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja również mam termin na poczatek kwietnia i jestem przerażona! Jestem w 7 tyg ciąży właśnie otrzymałam wyniki morfologii wszystko jest ok tylko Pani z laboratorium poinformowała mnie, iż wskaźnik WR wyszedl dodatni i muszą zbadać próbkę innymi metodami. Czy dodatni wynik w ciąży oznacza kiłę? Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Chcę podkreślić, że jestem zdrowa osobą regularnie się badam i nigdy nie mialam żadnych dolegliwości 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ratowniczka999 napisał:

Witajcie 😊

Jestem tutaj nowa 😊 Za mną trzy testy i na wszystkich upragnione dwie kreseczki 🥰 Trzy zrobiłam bo nie mogłam uwierzyć, że się udało ❤️

Termin według moich wyliczeń wypada na 19 kwietnia. Przede mną jeszcze wizyta u lekarzw, ale to gdzieś dopiero za dwa tygodnie 😊

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ratowniczka999 napisał:

Witajcie 😊

Jestem tutaj nowa 😊 Za mną trzy testy i na wszystkich upragnione dwie kreseczki 🥰 Trzy zrobiłam bo nie mogłam uwierzyć, że się udało ❤️

Termin według moich wyliczeń wypada na 19 kwietnia. Przede mną jeszcze wizyta u lekarzw, ale to gdzieś dopiero za dwa tygodnie 😊

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maria Monika

Hej :) dołączam się i ja. Zrobiłam już 3 testy, wszystkie z dwiema kreseczkami 😊❤️ termin wylicza mi na 19 kwietnia. Jeszcze nie byłam u lekarza. Myślę, że za tydzień się wybiorę. Mam już córkę, ma 3 i pół roku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...