Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie mieszkania


Rekomendowane odpowiedzi

Twoje pieniądze, twój wybór, moim zdaniem dobrze jest się nad tym zastanowić. Dobrze jest jednak nie brać pierwszego lepszego, ale zapoznać się z ofertą kilku firm ubezpieczeniowych. Nie patrzeć się na reklamę ale przeznaczyć trochę czasu na wczytanie się w to co ubezpieczenia obejmują, jakie mają wykluczenia.  Poprzeglądaj oferty- może uda ci się coś znaleźć.  Możesz zerknać sobie w pierwszej kolejności do ubezpieczeń nieruchomości od Compensy: https://www.compensa.pl/ Moim zdaniem mają korzystny zakres ubezpieczenia w stosunku do ceny, jaką musisz zapłacić za takie ubezpieczenie. 

Odnośnik do komentarza

Również mam ubezpieczone mieszkanie. Ogólnie zakres ubezpieczenia to ściany, sprzęt i podłoga. Mieszkając w mieszkaniu trzeba liczyć się z tym, że w przypadku zdarzenia losowego jak np. zawalenie się sufitu lub zalanie przez sąsiada będziemy musieli płacić za szkody z własnej kieszeni. Takie sytuacje są na porządku dziennym i lepiej się ubezpieczyć. Teraz wystarczy pięć minut i wyliczymy sobie cenę za polisę, ja zrobiłam to przez porównywarkę https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator i jestem teraz spokojna.

 

 

Edytowane przez Wula
Odnośnik do komentarza

Moi rodzice mieli ubezpieczony dom, ale kiedy był w budowie niestety tego nie zrobili. Ukradziono nam okna dachowe. Gdyby mieli ubezpieczony dom w trakcie budowy, pewnie dostaliby przynajmniej częściowy zwrot kosztów kradzieży. Moim zdaniem warto ubezpieczyć dom czy mieszkanie u agenta który ma duże doświadczenie [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...