Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulah

Test ciążowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulah

Hej wszystkim, staramy się z mężem o dziecko, w sumie pierwszy cykl starań. Jutro mam planowy 1  dzień miesiączki,  dziś robiłam test ciążowy wyszedł negatywny, myślicie że jest szansa że jutro wyjdzie pozytywny czy raczej się nie łudzić ? Od jakiegoś tygodnia boli mnie brzuch jak na okres i dokucza ciągle lewy jajnik, nigdy nie bolał mnie brzuch przed okresem zawsze boli już po tym jak rozpocznie się krwawienie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Mi test ciążowy wyszedl pozytywny 5 dni przed okresem... 

Takze najlepiej wykonać bhcg w labolatorium jest z krwi, tego samego dnia jest wynik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pena89

Proszę powtórzyć test jutro z pierwszego porannego moczu. Najlepiej testem o czułości 10 ml. Mnie w dniu spodziewane miesiączki wyszedł najpierw negatywny A po godzinie pojawiła się słaba druga kreska więc następnego dnia poszłam na badanie krwi i beta hcg już 86.5 było:-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką i wyszedł negatywny. Byłam pewna, że się nie udało. Ale kiedy zorientowałam się, że okres spóźnia mi się trzeci dzień zrobiłam test ponownie. Wyszedł pozytywny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatyw (tzn coś tam widziałam ale stwierdziłam że dopatruje się na siłę), kilka dni później dwie piękne kreski ;). Chociaż najlepiej iść na beta hcg z krwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

U mnie dwa razy przed terminem miesiączki były negatywne dopiero po spodziewanej @ wyszły pozytywne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alosia

Mi test ciążowy wyszedł pozytywny dopiero 5 dni po dacie spodziewanej miesiączki. Test z krwi wykrył ciążę dużo  wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Radzę zrobić test z krwi. Będzie w 100% wiarygodny. Bez gdybania...że może jestem A może nie jestem w ciąży. 

3mam kciuki i powodzenia życzę 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...