Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lidka

Ciąża pozamaciczna ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidka

Cześć kochane,

Po trzech dniach od planowanego terminu miesiączki bHCG - 139, po tygodniu od planowanej miesiączki byłam u lekarza na usg (około 6tc) niestety brak pęcherzyka, przed wizyta u lekarza wystąpiły niewielkie brązowe plamienie. Nono ok pogodziłam się z tym ze tym razem znów się nie udało. Pani doktor dla pewności zleciła mi kolejna BHCG do wykonania, Wykonalam je wczoraj, po 2 tyg. Od poprzedniego wyniku,moj wynik 1861. Termin kolejnej wizyty mam za 2 dni. Boje się ze to ciąża pozamaciczna, a może nie potrzebnie się denerwuję? Czy któraś z was miała podobnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PannaAnna

Przyrost dwudniowy powinien być co najmniej 60% A u Pani jest 48%. Myślę że jest jeszcze szansa że ruszy ale też trzeba być gotym na stratę 😞 Chyba że to jest mniej niż 14 dni różnicy między pierwsza A drugą betą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidka

Dziekuje za odpowiedz, dokładnie 14 dni między badaniami. Boje się ze to ciąża pozamaciczna i że może być za późno kiedy zacznie się coś dziać, czy w przypadku ciąży obumarłej bhcg  może wzrosnąć ? liczyłam na spadek wyniku  z powodu plamienia i braku obrazu na USG. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tesla

Bhcg może rosnąć przy obumarłej ciąży ale w wolnym tempie. U mnie rosło mimo że zarodek był martwy od dwóch tygodni. Przyrost był spowodowany powiększaniem się jaja płodowego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidka

Właśnie wróciłam od lekarza, niestety ciąży brak. Jestem umówiona na zabieg za 4 dni. Dziekuje za odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...