Skocz do zawartości
Forum

Ciąża pozamaciczna ?


Gość Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane,

 Po trzech dniach od planowanego terminu miesiączki bHCG - 139, po tygodniu od planowanej miesiączki byłam u lekarza na usg (około 6tc) niestety brak pęcherzyka, przed wizyta u lekarza wystąpiły niewielkie brązowe plamienie. Nono ok pogodziłam się z tym ze tym razem znów się nie udało. Pani doktor dla pewności zleciła mi kolejna BHCG do wykonania, Wykonalam je wczoraj, po 2 tyg. Od poprzedniego wyniku,moj wynik 1861. Termin kolejnej wizyty mam za 2 dni. Boje się ze to ciąża pozamaciczna, a może nie potrzebnie się denerwuję? Czy któraś z was miała podobnie ? 

Odnośnik do komentarza
Gość PannaAnna

Przyrost dwudniowy powinien być co najmniej 60% A u Pani jest 48%. Myślę że jest jeszcze szansa że ruszy ale też trzeba być gotym na stratę 😞 Chyba że to jest mniej niż 14 dni różnicy między pierwsza A drugą betą. 

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedz, dokładnie 14 dni między badaniami. Boje się ze to ciąża pozamaciczna i że może być za późno kiedy zacznie się coś dziać, czy w przypadku ciąży obumarłej bhcg  może wzrosnąć ? liczyłam na spadek wyniku  z powodu plamienia i braku obrazu na USG. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...