Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Gość gość 1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość gość 1

Cześć, zacznę od tego, że staramy się o dzidzi z mężem i wręcz każdy cykl jest nerwowy a zarazem cieszymy i zastanawiamy czy to już. O co mi chodzi, mam pytanie, otóż przy załatwianiu się zauważyłam bardzo ciągnacy, mleczny śluz, dodatkowo pobolewają mnie piersi i widoczne mam żyły na klacie, jestem 3 dni przed okresem, czy to sluz typowy dla początkowej ciąży, któraś z was taki miała i ukazały się dwie kreski?

 

 

Odnośnik do komentarza

Te objawy mogą być na ciążę ale nie muszą. Jeśli jesteś 3 dni przed terminem spodziewanej @ to możesz iść na badanie z krwi beta hcg i już coś powinno wyjść jeśli to ciąża 🙂 A jak nie to poczekaj te 3 dni i zrób test domowy z porannego moczu. Powodzenia ! 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Test ciążowy albo bhcg. 

Test ciążowy wykazal mi ciążę 5 dni przed okresem, w dzień okresu bhcg oczywiście pozytywna... 

Takze spokojnie zrób i bedziesz wiedziala... Twoje objawy moga a nie muszą wskazywac na ciążę... Żyły na piersiach mialam trochę pozniej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość gość 1

🙂 Normalnie aż jestem ciekawa, dodam jeszcze, że póki co nie boli mnie podbrzusze. We wcześniejszych cyklach dzień dwa przed okresem pobolewał mnie delikatnie brzuch, krok, jajniki. No nic, czekamy i zobaczymy co to będzie🙂

Zrobię test zwykły, poczekam cierpliwie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Gość gość 1

Niestety dostałam miesiączkę 

Te wszystkie objawy okazały się na okres. Szkoda, następnym razem może się uda :). Mimo wszystko opisuje to dla innych przyszłych starających się, które szukają podpowiedzi odnośnie pierwszych objawów ciąży czy też zbliżającego się okresu. Pa 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Dlategl uważam, że objawy przed miesiączka nie zawsze sugerują ciążę warto zrobić test ciążowy przed terminem miesiaczki albo bhcg. Ja z pierwszym synem nie mialam objawów przed okresem dopiero po terminie miesiaczki zaczęły się wymioty trwały do 17 tygodnia.... A w tej ciąży drugiej od razu wiedziałam że jestem w ciąży i 5 dni przed okresem zrobilam test i pozytywny. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...