Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Staraczka1031

Czy to może być ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka1031

Witam, staramy się z mężem o dziecko już dosyć długo, około 2 lat. Jestem w tej chwili po drugim cyklu z clo, dzisiaj jest mój 26 dzień cyklu. Ale 3 dni wcześniej wstałam rano i okazało się, ze mam brązowa wydzielinę. Był taki czas, ze miałam tydzień przed miesiączka plamienia, wiec byłam pewna, ze to właśnie te plamienia znowu wróciły, natomiast w tej chwili śluz jest biały i nie jest go za dużo w ciągu dnia. Mam bóle brzucha jak na miesiączkę. Zastanawiam się czy robić test, ale z drugiej strony już tyle testów mam przerobionych, ze boje się zobaczyć jedna kreskę, znowu 😓 jak myślicie, czy to może być początek ciąży, czy znowu sobie coś wmawiam? Pozdrawiam 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka1031

Dodam jeszcze, ze spodziewana miesiączka może przyjść w poniedziałek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Ja zrobilam test 5 dni przed okresem i wyszedł pozytywny... Nikt Ci kochana nie napisze czy to ciąża czy nie kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na ciaze. To jest moja druga ciąża i uwierz ze inaczej przechodzę ciążę. W 1 ciazy brak okresu po terminie okresu 4 dni wymioty trwały do 17 tygodnia... W tej ciąży odrazu wiedzialam z. Mężem ze szalam w ciążę! Myslalam ze to nie realne i żeby były objawy przed okresem ale to prawda... Po owulacji cały czas bolal mnie brzuch, a zrobilam test bo również po owulacji bol piersi i sutkow pierwszy raz w życiu! I z mężem podejrzewalismy.... A oprócz tego raptownie zrobila mi sie tlusta skóra jak nigdy i włosy tluste! I dlatego tak wcześnie test zrobilam. Takze radze zrobić test ciążowy albo w labolatorium bhcg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna31

U mnie podobna sytuacja, tez czekam ze zrobieniem testu 😛 życzę Ci, aby Twój był pozytywny! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Annaj

Polecam certyfikowany termometr owulacyjny cyclotest mysense z funkcją bluetooth. Przesyłają się pomiary na aplikację w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...